Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrazki pod nickami
Opublikował Wiadomość
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 24 Cze, 2004   Obrazki pod nickami

Każdy może mieć swój obrazek pod nickiem. Dzisiaj dodałem galerie.

Jak to zrobić :?: Bardzo prosto :!:

1. Zaloguj się (najpierw zarejestruj).
2. Wejdź w "Profil".
3. Następnie u dołu strony jest przycisk "Pokaż galerie" - naciśnij.
4. Pokaże się galeria. Można wybrać inną (rozwijane menu).
5. Po wybraniu z rozwijanego menu wybraną galerię (każda ma jakąś nazwę) nacisnąć "Idź".
6. Zaznacz interesujący Cię obrazek i naciśnij "Wybierz Emblemat".
7. Powrócisz na stronę profilu i wtedy naciśnij "Wyślij".

I tak oto stałeś się posiadaczem obrazka pod nickiem (wyświetlany przy każdej Twojej wypowiedzi) :D
[/u]
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

pod nickiem, to pod nickiem, ale ten nad avatarkiem....to dla siebie zrobiliście całkiem fajne (moderatorzy itp) ale dla reszty szaraków, to niezbyt Wam to wyszło :P :P:P

mozna by nawet rzec, że wyraźnie chcecie się odróżniać od reszty użytkowników, aż za bardzo....
brzydko tak ostentacyjnie, pokazywać wszystkim, kto tu kim jest :P :P:P

tylko nie obrażać się tu na mnie, ja w dobrych intencjach :)
pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez żonka Wto 23 Lis, 2004, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

Testy (jak zapewne zauważyłaś) trwają. Teraz jest już inny i mniejszy. Tamte faktycznie były zbyt wielkie. Co teraz o tym sądzisz :?:

:)
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

niom, ciut lepiej, choć mało czytelnie ;) mogłaby się i reszta uzytkowników wypowiedzieć w tym względzie...bo jeden głos na 559 to zbyt mało, a gusta rózne :) a poza tym wiesz....jam baba jest..a baba to zawsze........:mlotek2:

proponuję ankietkę na tę okoliczność :idea:

pozdrawiam :)
 
 
Woj I
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Lis, 2004   

A co ma powiedzieć "Junior" :nowy: (coś w okolicach szeregowego) z małym stażem opublikowanych postów :cry: ????. Spróbuję w ciągu roku zapracować na ładniejszą "etykietkę" i dojść choćby do Aktywnego (oznaczenie przypominające rangę sierżanta):modli: i pobić swój rekord ze studiów (w jeden rok 4, słownie: cztery, awanse – zaznaczam nie miałem i nie mam innych pleców niż anatomiczne ;) ).
Pozdrawiam
 
 
Stevie
Gość
Wysłany: Sro 24 Lis, 2004   

Pracuj pracuj a awatar Ci wyrosnie :D
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Lis, 2004   

Woj I napisał/a:
A co ma powiedzieć "Junior" :nowy: (coś w okolicach szeregowego) z małym stażem opublikowanych postów :cry: ????. Spróbuję w ciągu roku zapracować na ładniejszą "etykietkę" i dojść choćby do Aktywnego (oznaczenie przypominające rangę sierżanta):modli: i pobić swój rekord ze studiów (w jeden rok 4, słownie: cztery, awanse – zaznaczam nie miałem i nie mam innych pleców niż anatomiczne ;) ).
Pozdrawiam
Hmmmmmmmm... 4 awanse w roku? W szkole oficerskiej, prócz WAM, można było awansować do stopnia sierżanta. Ciekawe...
Ale GRATULUJĘ :!: :!: :!:
 
 
Augiasz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Lis, 2004   

Nawet do starszego sierżanta. Ja sam doświadczyłem tego. Bez żadnych pleców, tylko za dobrą pracę i naukę w szkole. Co pół roku awans i się do tego dochodzi. To jest max co można bylo jeszcze niedawno w szkole oficerskiej uzyskać. Nie wiem jak to jest teraz ale..

Co do obrazków- moim skromnym zdaniem to faktycznie - jakoś takie mało czytelne. Trochę się poprawiło - pierwsza wersja była za duża, ale można by było zaaplikować coś innego. Bardziej czytelne i może kolorowe. Pokazujące faktycznie różnicę pomiędzy poszczególnymi stopniami "wtajemniczenia". :!: :!: :!:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lis, 2004   

GREG, 2 razy w roku to są dwa awanse, u mnie można było być na trzecim roku bosmanem i już koniec.
Teraz jak jest, nie wiem również.
Co do obrazków, ewoluuje to nasze forum. Pomaleńku i będzo i pozdrawiam serdecznie :)
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 26 Lis, 2004   

Znów trochę pozmieniałem :scared11:
Myślę , że nowe "rangi" są zbliżone do docelowych (nie są tak duże i agresywne jak poprzednie).
Dla zainteresowanych podaję nazwy i ilości odpowiedzi, które trzeba napisać , by "awansować":

Junior ---------------> min.1 post
Użytkownik -----------> 50 postów
Aktywny -------------> 100
Zaawansowany -----> 150
Doświadczony -------> 300
Weteran --------------> 1000
Ekspert ---------------> 2000

:cool:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Augiasz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lis, 2004   

Jak dla mnie to super. Nie ma takiego zróżnicowania i nierówności jeżeli chodzi o wygląd obrazków. A przecież chyba o to chodzi, żeby było równiej. Teraz jest i czytelnie, i zróżnicowanie. Jeśli chodzi o mnie to mogłoby tak zostać. :lol:
 
 
bodek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

Panowie mam drobny dla was problem a dla mnie dokuczliwy. Mianowicie nie potrafię wstawić cytatu w poprawnej formie. Owszem wstawiam ale nie wychodzi na białym tle i z podpisem jak innym. Napiszcie jak to robić. Pozdrawiam Bodek. :efendi2:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

bodek napisał/a:
Panowie mam drobny dla was problem a dla mnie dokuczliwy. Mianowicie nie potrafię wstawić cytatu w poprawnej formie. Owszem wstawiam ale nie wychodzi na białym tle i z podpisem jak innym. Napiszcie jak to robić. Pozdrawiam Bodek. ,


Bodek, klikasz na klawisz Quote, wklejasz tekst, naciskasz Quote i po Quopocie ;)
Chcesz wycentrować tekst, zdjęcie? Wpisujesz
text, zdjącie

Po Quopocie
Mam nadzieję, że pomogłem :cool:
 
 
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2005   

Junior -----------------> min.1
Użytkownik -----------> 50
Aktywny -----------> 100
Zaawansowany ----> 150
Doświadczony ----> 300
Weteran -----------> 500
Ekspert -----------> 1000


Jeszcze troche, a bede "WETERANEM"
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Mar, 2005   

Deron napisał/a:



Jeszcze troche, a bede "WETERANEM"[/color]


Już jesteś , gratuluję :viktoria:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group