Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty z klasyków
Opublikował Wiadomość
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   Cytaty z klasyków

Proponuję zabawę, jak w tytule. Bez zbędnych komentarzy zacytujmy "klasyków". Ich wypowiedzi wiele mówią o nich samych.

A i pośmiać się jest z czego.

"17 października może trwać jeden, dwa, a nawet trzy dni."
Marian Krzaklewski

"Dziś tak łatwo, jak wtedy, kłamać się we wszystkich sprawach nie da. Chociaż w dalszym ciągu się próbuje. W dalszym ciągu się próbuje, ale trzeba także szukać innych metod"
Jarosław Kaczyński



:gent:

Przepraszam Smoku, że dopisuję ale nie chcę niepotrzebnie mnożyć postów:

Posty z komentarzami będą usuwane

P_E
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

"Są plusy dodatnie i plusy ujemne"
"Demokratycznie, półdemokratycznie a nawet niedemokratycznie buduję demokrację"
"Jestem za, a nawet przeciw"
"Nie chcę ale muszę"
Lech Wałęsa

"Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić".
Józef Piłsudski

"Boże, uchowaj Polskę od tego liberalizmu, tej ideologii liberalnej, która jest gorsza od systemu totalitarnego, komunistycznego czy nazistowskiego"
Ksiądz Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk

_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sty, 2007   

"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska

"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński


:gent:
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 16008
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto 23 Sty, 2007   

"-Ira - SIAD;
- Irasiad jest bardzo zdenerwowany."

Jarosław KACZYŃSKI
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Hasegawa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2007   

Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.

Henryk Goryszewski
 
 
Ari 
4



Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 207
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2007   

"Zawsze mówi prawdę ten, kto mówi pierwszy."
Renata Beger

Pozdrawiam, Ari :gent:
_________________
Nam nie trzeba Bundeswehry, nam wystarczy minus cztery.
 
 
RP_33
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lis, 2007   

„Niech pan po prostu przekazuje komuś pracę, jaką panu przydzielę i zda się na los szczęścia. Nazywamy to przekazywaniem odpowiedzialności. Gdzieś tam na dole na najniższych szczeblach tej sprawnej organizacji, jaką kieruję, znajdują się ludzie, którzy wykonują pracę, kiedy do nich dociera i wszystko jakoś działa.

To, co robimy w naszej rozbudowanej sekcji nie ma i tak większego znaczenia, pracujemy więc bez pośpiechu. Proszę mi dać znać, jak tylko pan stwierdzi, że brakuje panu ludzi do pracy. Na początek złożyłem zapotrzebowanie na dwóch majorów, czterech kapitanów i szesnastu poruczników do pomocy panu. Chociaż praca, jaką wykonujemy, nie jest zbyt ważna, ważne jest żebyśmy wykonywali jej jak najwięcej”

Generał Peckem do pułkownika Scheisskopfa. Joseph Heller „Paragraf 22”
 
 
rafix
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lis, 2007   

"Mądrość nie jest filozofią. Mądrość jest to biegłość, ruchliwość systemu nerwowego, lotność umysłu. Filozofia jest prawdą, uspokojeniem, wyrozumiałością i zgodą. Mądrzy ludzie nigdy nie są mędrcami, zbyt są podnieceni, niemal stale upici własna mądrością; lecz mędrcy są także mądrymi ludźmi i jednocześnie kimś więcej, ponieważ niczego nie chcą udowodnić. Unikaj towarzystwa mądrych, bowiem rozdrażnią cię, a w końcu obrażą. Szukaj towarzystwa mędrców. Z mądrymi można rozmawiać. Z mędrcami można milczeć.
"


Sándor Márai, Księga ziół
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group