Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
COSSCS Chełmno
Opublikował Wiadomość
yala1 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 217
Skąd: Włodawa
Wysłany: Czw 25 Lis, 2004   

Nie ma co wspominać pewnych spraw.Na której byłes kompanii,i w jakich latach.PZDR. :mlotek:
 
 
setii 1
Gość
Wysłany: Wto 07 Gru, 2004   

Cześć Stachu 87' musieliśmy razem w szyku 85-87. Pozdrawiam wszystkich absolwentów (Dekli, Newtonów i Stachów) teraz już nie ma takich szkół. Stach2
 
 
biniu
Gość
Wysłany: Czw 09 Gru, 2004   COSSSCzS Chełmno

Cześć Wiara!!
Pozdrowienia od Binia z 5kk (88-91) od Wartały i niezapomnianego Tadzia Celnika. Wspominam go do dziś i powiem wam ,że takiego szefa jakim był TC nie spotkałem do dnia dzisiejszego.
Mam wielką nadzieję,że moje słowa przeczyta ktoś z 5kk 3pl i odezwie się slawbin@interia.pl
( Jeśli ktoś ma kontakt z Piotrem Katafiaszem ,Andrzejem Serafinem, Darkiem Mazurkiewiczem , Krzychem Domżałą, Czarkiem Głębockim , P.Praszczakiem......... proszę o informację)
Jeszcze raz chciałem was wszystkich pozdrowić , Trzymajcie się. Niech żyje COSSCzS
 
 
yala1 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 217
Skąd: Włodawa
Wysłany: Czw 16 Gru, 2004   

Juz nikt z więcej z Chełmna nie ma kompa. :???:
Odezwijcie się!
Możemy przecież pogadać i powspominać stare czasy.
Co Wy na to? :?: :?: :?:
 
 
Artur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Gru, 2004   

Może i mają ale co z internetem , a pozatym może nie znają stronki stevie'go
 
 
yala1 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 217
Skąd: Włodawa
Wysłany: Czw 16 Gru, 2004   

Artur!Może i masz rację ale chyba to nie te czasy kiedy oglądaliśmy filmy nad stołówką z projektora filmowego.Pamięta jeszcze ktoś coś takiego?
Powiadomcie swoich znajomych że jest coś takiego jak nfow.
 
 
Artur
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Gru, 2004   

A ile razy siedziało się już na oglądanych filmach aby tylko mieć miejsce na nowy ciekawy -hehe godzinami :lol:

Ciekawe czasy byly ,
a co do powiadamiania - czesto i gęsto pozmieniali adresy , telefony ,(rotacja garnizonów)

a pozatym jak życie mija im w luksusie i bezproblemowo to nawet jak mają kompa i internet mało kto tu zagląda

Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
yala1 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 217
Skąd: Włodawa
Wysłany: Sro 22 Gru, 2004   

WSZYSTKIM ABSOLENTOM COSSCS

ŻYCZĘ
ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT!

:balanga2:
 
 
sen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Gru, 2004   

Dziękuje i przyłączam się do tych życzeń!!!
 
 
Marcus
Gość
Wysłany: Pią 14 Sty, 2005   Miło poczytac

Miło poczytać wspomnienia z COSSCS, zwlaszcza ze spedzilem tam pierwsze lata mojeje zawodowej sluzby. Pojawiają sie nazwiska ktore dobrze znam, sluzylem na 5 kk. Pozdrawiam wszystkich kadetetow, a szczegolnie moich i zapraszam do Chelmna bo jest warte by je odwiedzic!
 
 
Artur
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Sty, 2005   

Kusi i nęci ale jakoś nie podrodze , :mrgreen:
Pozdrowienia z Jeleniej Góry dla wszystkich absolwentów Chełmna
 
 
Biniu
Gość
Wysłany: Sob 15 Sty, 2005   COSSCZS

:viktoria: Witaj Markus .
Jestem bardzo ciekaw kim jesteś? Odzwij się. (GG 3983074)Zaczynałem na 5kk 3pl P.Karolczuka w 1988, dcą był niesamowity kpt. Wartała ,a jego szefem przez duże S niejaki Celnik Tadzio(do dzisiejszego dnia nie spotkałem takiego szefa na swojej drodze) :gent: mój email slawbin@o2.pl
Co do tego,że warto odwiedzić Chełmno to masz rację , ostatnio jest bardzo piękne . Wiem to od kolegi , który pochodzi z Chełmna S.Kurowski ...może znasz go.

E VIVA COSSSCZS!!! :viktoria:
 
 
stach
Gość
Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   :O

1. Markus jak tam daleko z doktoratem?:P
2. Chorowalem 3 dni :)

3. Do wszystkich stachow z promocji 87- jak znajde chwile czasu to udostepnie zdjecia dyplomowe prawie calej kompanii i nie pytajcie skad to mam:)
 
 
LESZCZU
Gość
Wysłany: Pią 21 Sty, 2005   POSZUKIWANIE STARYCH ZNAJOMYCH OSTATNI CHEŁMIŃSKI R. 89 - 92

WITAM WSZYSTKICH !!!!!!!
JESTEM Z OSTATNIEGO WYPUSTU KDETÓW W CHEŁMNIE JEŻELI KTOŚ PAMIĘTA D- CĘ KOMP. KPT WOJCIECHA L. NIECH SIĘ ODEZWIE MÓJ NUMER GG 2732797
 
 
denon
Gość
Wysłany: Sro 09 Lut, 2005   staszki 87-89

co u was dajcie znać :) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group