Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kultura słowa
Opublikował Wiadomość
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

dekiel1964,

:nie2: Nie przeginaj.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Władza to władza, może być łagodna - u mnie dekiel1964 miałbyś już za to urlopik.


 
 
dekiel1964 
5


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 302
Skąd: z nad Iny
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

I dlatego niektórzy ludzie nigdy nie przekroczą pewnych granic.
Pan Prawie Emeryt to się tu marnuje a może by tak własne forum.
ps Królik a jak by tak do Ciebie powiedział p.Prezydent RP, a w swoją drogą czy zauważyłeś cudzysłów bo on w j. polskim też coś znaczy
_________________
''Armia złożona z baranów, którą dowodzi lew jest silniejsza od armii lwów, którą dowodzi baran''. Napoleon Bonaparte
Ostatnio zmieniony przez dekiel1964 Czw 08 Lut, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Dalej brniecie, a ja nadal nie wiem, co wolno, co nie. (Proszę Kochaną Władzę :cool: o rzucenie okiem łaskawym na mój poprzedni post w temacie :efendi2: ).
:gent:
Ostatnio zmieniony przez Draken1970 Czw 08 Lut, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

dekiel1964,
doigrałeś się. Masz miesięczny urlop.

Królik,
teraz Ty nie przeginaj :nie2:

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

:( Odnoszę wrażenie, że znowu zostałem... niezauważony :(

:gent:

P.S. Tym bardziej, iż widzę (np. obcy - przepraszam za używanie przykładów) krytyka i wyrażanie opinii również są karane.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   


Jest to forum wojskowe, na którym większość piszących jest żołnierzami a jako tacy winni już być bardziej zdyscyplinowani.
Poruszamy tu przeróżne sprawy, nawet polityczne, gdyż od polityki nie uciekniemy.

Jest różnica między krytyką a krytykanctwem, jest swoboda wyrażania myśli lecz w pewnych granicach.
Obecny Rząd czy Prezydent może mi się podobać lub nie, mam prawo powiedzieć, ze podoba/nie podoba mi się to czy tamto.
Forma, jednak w jakiej piszemy niechaj będzie taka jak konstytucyjnie wybrane organa Państwa i osoby funkcyjne na to zasługują, określenia z innych forów czy brukowców niechaj tu nie mają miejsca.
Demokracja to demokracja, zostali wybrani i pełnią swe urzędy zgodnie z prawem.
W następnych wyborach mogą zwyciężyć niebiescy lub różowi ale to będzie to także demokratyczny wybór.

Wzajemne przepychanki na Forum kończyć się będą czerwonymi paseczkami, uprzejmie przypominam o korzystaniu z nieuzywanego przycisku

 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Cóż, taka odpowiedź mi wystarcza. Dziękuję.
:gent:
 
 
miki1997
3


Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 111
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Mój post został usunięty rzekomo nie na temat. A czy kłótnia królika i dekla była na temat . Czuję że śmiałem napisac na niewłaściwą osobę .CzyŻby stronniczość ?
A myslałem ze tu można wyrazac swoje opinie .
 
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Postaraj sie zacząć cytować z innych to, co chciałbyś powiedzieć. Oni, czasami, robią to ostrzej niż nam wolno. Wtedy pozostajesz "czysty". :cool: (Przepraszam za tę "naukę")

:gent:
 
 
soldat 
3


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 128
Skąd: Polska zachodnia
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

To co piszemy na naszym forum, świadczy o naszej kulturze osobistej, znajomości danych tematów, osobowości forumowiczów, których bogactwo tutaj jest ogromne...
Pozwólmy sobie wzajemnie wyrażać opinie o różnych rzeczach, zdarzeniach, zagadnieniach - w języku o różnym poziomie - niech świadczy o nas.
Moim zdaniem nie wolno jednak nikogo personalnie obrażać ani nikomu ubliżać;
pozdrawiam forumowiczów;
:viktoria:
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

soldat napisał/a:
w języku o różnym poziomie

soldat napisał/a:
Moim zdaniem nie wolno jednak nikogo personalnie obrażać ani nikomu ubliżać;


Jeżeli,każdy wyrażałby się w "swoim języku - także to forum upodobniłoby się do np:PZ.
Nikt nie wprowadził "kryteriów" dostępu czy pisania na NFoW.
Zasady są jasno określone w regulaminie,jeżeli kogoś ponosi,to niech nie pisze - tylko idzie :D uspokoić się i znowu do :tv: .
A niejasności i "chamskie odzywki" zachować dla Siebie lub skorzystać z pw
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13479
Skąd: ---
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

soldat napisał/a:
To co piszemy na naszym forum, świadczy o naszej kulturze osobistej, znajomości danych tematów, osobowości forumowiczów, których bogactwo tutaj jest ogromne...
Pozwólmy sobie wzajemnie wyrażać opinie o różnych rzeczach, zdarzeniach, zagadnieniach - w języku o różnym poziomie - niech świadczy o nas.
Moim zdaniem nie wolno jednak nikogo personalnie obrażać ani nikomu ubliżać;
pozdrawiam forumowiczów;
:viktoria:

Bardzo dobrze to ująłeś. Pozostaje nam się tylko starać. :gent:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
pseudonim RUDY
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

Jedną z cech żołnierza jest samokontrola i dotyczy to nawet języka o czym mówi również regulamin w punkcie o poszanowaniu mowy ojczystej. Czołem :!: :czytanie:
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

Mowę Ojczysta szanować - jak najbardziej. Tylko, że faktycznie trzeba będzie zacząć stosować cytaty aby wyrazić dobitniej co się ma na myśli. "Bracia co ukradli księżyc" nie mogą być tu nazywani, tak jak nazywa Ich przynajmniej połowa Narodu, bo zaraz pasek. Zawsze wtedy można zastosować cytat z jakiejś gazety lub portalu.

========================

guest71 napisał/a:

Niech Kaczory zajmą się lepiej sobą


Jeśli po napisaniu 1080 postów i ponad dwuletnim pobycie na Forum nie rozumiesz, że dbamy o kulturę słowa :?:


K L I K



_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group