Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podoficerowie z wyższym wykształceniem.
Opublikował Wiadomość
żonka
Gość
Wysłany: Pią 20 Sie, 2004   

Dar napisał/a:
a kto Ci powiedział,że takowej "super" uczelni nie ukończyłem !!!!Zonk


ależ ja kierowałam swoją wypowiedź do wszystkich tych, którzy owej szkoły nie ukończyli

ot...taki mały drobiazg :lol: :lol: :lol:

Deron napisał/a:
To Ty jestes SUPER ZONA
Widze, ze harmonogram Twych pozadomowych zajec jest bardzo napiety.
I maz bez nalogow??
Ciekawe kiedy znajdujesz czas na ............................ bardziej intymne sprawy?
Pozdrawiam


a wiesz, muszę Tobie przyznać, że nie posiadam żadnych kompleksów w sprawach, które wyżej poruszyłeś :P :P:P

Lukas, dziękuję za wsparcie, chociaż Ty jeden....:)
 
 
Dar
Gość
Wysłany: Pią 20 Sie, 2004   a napisze sobie , a co:D

Przepraszam za offtopic:
Problem tzw."dam jarmarcznych" jak to okresliła żonka dotyka głownie Pań , które mają dużo wolnego czasu z braku pracy zawodowej. Kolejnym elementem , który ma na to wpływ to "lament" mężów po godzinach słuzbowych (na podwładnych czy tez przełozonych). W moim przypadku żona pracuje (jest nauczycielką) więc pracy ma dość, a moje ewentualne utyskiwania i "płacz" byłyby formą jakiegoś psychicznego sadyzmu z mojej strony. Panowie mniej problemów zawodowych w domu i ..życie staje sie proste.. czy jakos tak ;)

Pozdrawiam !!
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Pią 20 Sie, 2004   Re: a napisze sobie , a co:D

Dar napisał/a:
Przepraszam za offtopic:
Problem tzw."dam jarmarcznych" jak to okresliła żonka dotyka głownie Pań , które mają dużo wolnego czasu z braku pracy zawodowej. Kolejnym elementem , który ma na to wpływ to "lament" mężów po godzinach słuzbowych (na podwładnych czy tez przełozonych). W moim przypadku żona pracuje (jest nauczycielką) więc pracy ma dość, a moje ewentualne utyskiwania i "płacz" byłyby formą jakiegoś psychicznego sadyzmu z mojej strony. Panowie mniej problemów zawodowych w domu i ..życie staje sie proste.. czy jakos tak ;)

Pozdrawiam !!


otóż to, nic ująć, nic dodać :ok2:

pozdrawiam :)

P.S. chociaż, brak pracy żon, czasami, a nader często, wynika ze "specyficznego", w naszym kraju, rynku pracy...
 
 
Lukas
Gość
Wysłany: Pią 20 Sie, 2004   Brama - Granica

:)
Oj tak Dar, oj tak :!:
Staram się to praktykować od lat: wojsko zostawiać za sobą, kiedy przekracza się bramę wychodząc z koszar :P

Nie zawsze się udaje :cry: ale staram się, oj staram :P

Miłego łikendu :!:
:) :) :)
 
 
wodnik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

Czy to jest magiel. Jak chłop dupa to przyjaciół żony kupa, a jak ich brakuje to dziewczyna w internecie buszuje. - A kartofle obrane -oficer też człowiek i jeść musi. ;)
 
 
James
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

Może by tak powrócić do pierwotnego tematu :!: :!: :!: :?: :?: :?:
Dyskusja z Zonką niczego do tego tematu nie wniesie. Na inny też-osobiście się o tym przekonałem, jak chyba zresztą niejeden forumowicz.
 
 
marian888 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 848
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

Dawno nie zaglądałem tutaj ale idzę, że temat wymknął się z pod kontroli. Ciekaw jestem bardzo opinii o studium oficerskim jego aktualnych słuchaczy. Może Nas czytacie. Odezwijcie się. Czy warto rujnować zdrowie do czasu przyszłorocznych egzaminów i postarać się zdać egzaminy z WF. Czy przyjęto wielu "emerytów" ? Czy lepiej wykorzystać nabytą wiedzę w cywilu ?
_________________
Praktycznie jesteśmy przekonani, że w okresie przejściowym nastąpi stosowny ruch kadrowy powodujący że nie będzie przypadków żeby chorążowie zajmowali stanowiska oznaczone etatowo stopniem podoficerskim np. kaprala, plutonowego lub sierżanta
 
 
Lukas
Gość
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   Prawo do uogólniania

"James" - tak, dobrze jest się trzymać pierwotnego tematu. Zgadzam się z Tobą. :)


A że z "żonką" nie warto dyskutować (?), bo niczego nie wniesie ciekawego do dyskusji? NIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ :!:
:x

Lukas
 
 
James
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

Masz stary takie prawo. Z mojego doświadczenia wynika inaczej.
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

oo widzę, że temat znowu ruszył...a już o tym zapomniałam...

James, mylisz dyskusję z tchórzostwem....
to pierwsze polega na wytaczaniu argumentów racjonalnych (z własnego punktu widzenia), a to drugie zazwyczaj kończy się słowami " nie warto"

jeżeli nie masz ochoty na rozmowę ze mną to Twój problem...mnie to ani parzy, ani ziębi...i myślę, że wiele nie tracę na Twojej antysypatii w stosunku do mnie...


pozdrawiam - mniej doświadczona...i wbrew pozorom..bardziej wyrozumiała ;)
Ostatnio zmieniony przez żonka Czw 16 Wrz, 2004, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
James
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

Żonko, nie podejmę dyskusji z Tobą. Dlaczego to się chyba domyślasz.

Mam pewne pytanka dotyczące tego tematu i zainteresowanych nim forumowiczów.

1.Czy ktoś z Was może wie czy w przyszłym roku będzie nabór do studium oficerskiego?
2.Czy przewiduje się utworzenie takiego studium w innych uczelniach np: w Dęblinie, czy też całe studium opiera się tylko na przedmiotach ogólnowojskowych?

Będę wdzięczny za odpowiedź lub polemikę na ten temat i oczywiście za trzymanie się tematu(choć nie jestem jego twórcą).
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

hmmm, no przepraszam za dygresję, ale nie mogę sobie jej odmówić...

wybierasz się do studium oficerskiego??? czyli sprowadza się to do tego co wcześniej tu napisałam, ale ze mną nie warto rozmawiać....cóż za brak konsekwencji i sprzeczność...

papa
 
 
Marfi
Gość
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   ABC

Dobrym pomysłem na podoficerów z wyższym wykształceniem było wprowadzenie grup A, B, C jak napisał w swoim poście "żołnierz"
 
 
qq 
5
:)



Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 473
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

Droga Żonko - podchorążówka to właśnie WSO lub Akademia :!: :!:
:tongue10: :lol: :lol: :lol: :lol:

;)
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2004   

drogi qq

nie zrozumiałeś aluzji, jeżeli james wybiera się na studium oficerskie, to rozumiem, że po zakończeniu otrzyma podporucznika, tym samym dołączy do kadry oficerskiej....myslę, że dalej nie muszę pisać...proponuję przeczytać cały temat od nowa

a o studium oficerskim zaczęrpnęłam nieco informacji np z tego linku
http://www.wso.wroc.pl/studium/studium.htm


P.S. bardzo ładnie Ci w tym :tongue10: chociaz jak na faceta to trochę śmiesznie :P
Ostatnio zmieniony przez żonka Pią 17 Wrz, 2004, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group