Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Znowu halasuja...
Opublikował Wiadomość
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lis, 2004   Znowu halasuja...

A w Babilandii znowu halasuja. Na szczescie niezbyt im to idzie...
 
 
grzesiu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lis, 2004   

Chyba na tyle niecelnie, że sie nawet od netu nie oderwałeś :lol:
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Nie 07 Lis, 2004   

:D Nareszcie jakaś rozrywka w "Krainie spokojności". :D

Pozdrawiam. :walka:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lis, 2004   

Dzieki takim fajterom , jak Ty Mimo66 teraz w Iraq panuje "spokoj". ;)
Grzesiu, NET to podstawa egzystencji wielu z nas. :cool:
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Nie 07 Lis, 2004   

:D Jednak kogoś rozczaruję,nie dzięki netowi wiem jak się żyło w Babilonie tylko dzięki własnemu wzrokowi,przebywałem w Karbali 6 miesięcy,a w "krainie spokojności"bywałem stosunkowo często z powodu wożenia mądrych głów na odprawy itp.oraz eskortowałem dowozone tam jedzonko żeby mądre głowy z głodu już całkiem nie zgłupiały.
Nie wiem czy byłeś czy jesteś w Iraq,ale bazy w Babilu nie można porównać pod żadnym względem do np.naszych dwóch baz w Karbali.
A te sławne patrole po terenie bazy w kier.Ronsona pokazywane w TV jak to dzielni nasi żołnierze "walczą" w Iraku i wiele innych ciekawych programów s/f z Bazy Babilon.Teraz można się z tego pośmiać,ale jak tam przebywaliśmy byliśmy wsciekli na takie zakłamanie i gloryfikację Babilu. To już minęło i teraz mam to gdzieś.A że walą na bazę z mośków,no cóż na nas walili po kilka razy w tygodniu,a tam się przyda bo już całkiem część zdrętwieje z tego lenistwa i sielankowego widoku. :!: Ważne żeby nie było ofiar :!:
Może w Diwaniji oczy niektórym się otworzą,że baza bez drzew i krzaków a na około pustynia i teren o wiele mniejszy,a ludzi tyle samo a może i więcej. :???:

Pozdrawiam. :walka:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lis, 2004   

Zoltodzioby z Babilu chyla czola przed fajterem Mimo66 z Karbali!!!

Tego chyba chciales, od kiedy czytam Twoje posty , piszesz jak to Ty miales ciezko... a inni sie obijali...wstyd...
Wiec aby zakonczyc to bzdurne, typowo polsko-szwejowskie gadanie - chyle czola i oddaje honor. HAWK.
 
 
Arek
Gość
Wysłany: Czw 11 Lis, 2004   Do mimo66

Tak, wszyscy dookoła opierdzielali się a Ty jeden cięzko pracowałeś. Bardzo mi przykro z tego powodu. Ale decydując się na wyjazd jechałeś na konkretny etat i wiedziałeś, jakie będą Twoje zadania. Więc pretensje miej do samego siebie. A tak nawiasem - żeczywiście musisz mieć wielką radochę z faktu ostrzelania inne bazy. Brak słów.
 
 
zolnierzyk
Gość
Wysłany: Czw 11 Lis, 2004   do mimo66

Tak sobie mysle czytajac twoje posty, ze musisz byc mistrzem swiata, byles wszedzie i na wszystkim sie znasz.Moze powinienes zmienic zawod marnujesz sie w armii.
Stary przestan pitolic bo az sie czytac nie chce.
Nie tylko tobie bylo ciezko i postaraj sie pomyslec o Tych ktorzy teraz odwalaja kawal dobrej nikomu nie potrzebnej roboty w Iraku czy Afganistanie, sam nie tak dawno robiles to samo co oni.
Pozdrowienia dla wwsystkich ludzi na misjach.
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lis, 2004   

Juz sie obawialem, ze tylko ja nie zgadzam sie z szanownym kolega mimo66. Jak widzisz kolego - wiecej osob sugeruje Ci przestanie odgrywania pracowitego fajtera, tym bardziej, ze sam przyznasz w niektorych postach o Twoich przezyciach w Karbali "lekko" przesadziles...
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Czw 11 Lis, 2004   

:oops: :oops: Nie mówiłem i nie mówię że to ja ciężko "pracowałem" a wszyscy inni się opalali.Gdy mówiłem o sobie miałem również na myśli tych czternastu moich kolegów z którymi byłem wszędzie tam gdzie było trzeba być. :) .Nigdy nie twierdziłem że to ja miałem ciężko,znam doskonale zespoły i ludzi którzy mieli naprawdę b.ciężko. :-o

Pozdrawiam chłopaków z zespołu :
Whisky 06
Whisky 61
Whisky 62

Pozdrawiam. :walka:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lis, 2004   

... OK, koniec tej bezowocnej polemiki. Nigdzie nie jest lekko i kazdy misjonarz w Iraku (nie piszę tu o innych misjach, gdyz Irak jest w tej chwili na naszej tapecie) znalazl sie w sytuacji bezposredniego zagrozenia zycia. Chwala poleglym i powodzenia tym ktorzy tam sa i beda.

Sztama mimo66 i pozdrowienia.
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Czw 11 Lis, 2004   

:) Sztama ! RaV :)
Może faktycznie pisałem niektóre posty trochę podminowany,ale to tak po prostu samo wyszło.
Kazdy z nas miał takie czy inne zadania w Iraq,i kazdemu nalezy sie zrozumienie.

Powodzenia.
_________________
www.irekmo.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group