Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co zmieniłbyś na Forum ?

Co zmieniłbyś w NFoW ?
Wygląd ?
10%
 10%  [ 3 ]
Tematy (jakie?)
25%
 25%  [ 7 ]
Logo ?
3%
 3%  [ 1 ]
Nic
57%
 57%  [ 16 ]
Nie mam zdania
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 28

Opublikował Wiadomość
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sob 26 Cze, 2004   Co zmieniłbyś na Forum ?

W formie ankiety zapytam użytkowników, co zmieniliby w NFoW.
Będzie to bardzo pomocne w dalszym rozwoju Forum.
Wpisujecie swoje uwagi.
Wraz moderatorami podejmiemy stosowne decyzje.
 
 
Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2004   

dla mnie mało czytelne są przeczytane wiadomości nie jestem informatykiem ale jeśli to nie jest duży problem może przeczytane mogą gyć innego koloru -czerwone
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 28 Cze, 2004   

Anonymous napisał/a:
dla mnie mało czytelne są przeczytane wiadomości nie jestem informatykiem ale jeśli to nie jest duży problem może przeczytane mogą gyć innego koloru -czerwone


To jest widoczne (przeczytanie/nie przyczytane tematy), lecz dla zrejestrowanych użytkowników.

:cool:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
BOBI
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lip, 2004   PROPOZYCJE

W dziale PRAWO proponuję umieścić jako 4 --- Inne przepisy
Proponował bym umieszczać w nim wszelkie przydatne przepisy dotyczące zainteresowanych lub linki do tych przepisów.
np.
Ile dni wolnych za służby przysługuje po nowemu skoro już się za służby nie płaci??
- ROZPORZĄDZENIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 27 stycznia 2004 r. w sprawie dodatkowych dni wolnych od służby oraz rozkładu czasu służby żołnierzy zawodowych (Dz. U. nr.16 poz.161 z dnia 4 lutego 2004 r.).

Jakie sąpodstawy prawne obowiązujące przy naliczaniu i wypłacaniu dod. operacyjnego i szkodliwego za "zbieranie i niszczenie amunicji,niewypałów,niewybuchów...itp
-Rozporządzeniu Ministra Obrony Narodowej z dnia 08.06.2004 r. w sprawie dodatków do uposażenia zasadniczego żołnierzy zawodowych - Dz. U. Nr 141, poz. 1497. § 19
 
 
Szelest 
2



Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Rejon WBE Szczecin
Wysłany: Sob 10 Lip, 2004   

Na Forum raczej nic bym nie zmienial ( jest oki), ale proponuję zrobić ankietę która pokaże nam ilu wsród nas jest czynnych żołnierzy, emerytów, cywili itd. W następnej można by się pokusić o sprawdzenie z jakiego rodzaju wojsk jest nas najwięcej itp.
_________________
Jestem ex-jaruzelitą bosym i wałęsaczem poligonowym, później skwaszonym emerytem, i następnie kaczym ... nie fanem, obecnie średnio zachwycony panującym ko(r)moranem.
 
 
Zygmunt 
VIP
ś.p. Zygmunt Gola



Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 272
Wysłany: Wto 13 Lip, 2004   Pro memoria !

Witam ! :cool:
Proponuję wprowadzenie na samym końcu po Historii osobny temat
PRO MEMORIA - wiadomości o naszych zmarłych. O odejściach gwaltownych na służbie ,czy w wykańczalniach szpitalnych, naszych kolegow bliskich. Odchodzą cicho i bez wieści o odejściu - Cześć Ich Pamięci - śwętej pamięci - RiP - nie ma kto podać do prasy, która jak np PZ skąpo pisze o zmałych.
Nawet podanie aktualnych zawiadomień - kto, kiedy pogrzeb, i gdzie ?
w osobnej części tematycznej byłoby dowodem pamięci braterskiej i nawet służebnej. Dane z życia, mowy pogrzebowe to też tematy z Ich i naszego żywota ! Nawet rocznice śmierci w pamięci naszej są dowodem pozytywnym.
Pozdrawiam Zygmunt !

Ps. Bo życie,śmierć i wieczność to jedno ! (z filmu Szogun)
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 13 Lip, 2004   Re: Pro memoria !

Zygmunt napisał/a:
Witam ! :cool:
Proponuję wprowadzenie na samym końcu po Historii osobny temat
PRO MEMORIA - wiadomości o naszych zmarłych. O odejściach gwaltownych na służbie ,czy w wykańczalniach szpitalnych, naszych kolegow bliskich. Odchodzą cicho i bez wieści o odejściu - Cześć Ich Pamięci - śwętej pamięci - RiP - nie ma kto podać do prasy, która jak np PZ skąpo pisze o zmałych.
Nawet podanie aktualnych zawiadomień - kto, kiedy pogrzeb, i gdzie ?
w osobnej części tematycznej byłoby dowodem pamięci braterskiej i nawet służebnej. Dane z życia, mowy pogrzebowe to też tematy z Ich i naszego żywota ! Nawet rocznice śmierci w pamięci naszej są dowodem pozytywnym.
Pozdrawiam Zygmunt !

Ps. Bo życie,śmierć i wieczność to jedno ! (z filmu Szogun)


Bardzo ciekawy pomysł (nie przyszdł mi do głowy).
Myślę o jeszcze jednym dziale - Hobby.

Co na to inni użytkownicy :?:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
grzesiu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Lip, 2004   

Spoko, w dziale "po godzinach", HOBBY powinno się znaleźć.
 
 
Zygmunt 
VIP
ś.p. Zygmunt Gola



Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 272
Wysłany: Sro 14 Lip, 2004   Hobby - i słusznie

Popieram powstanie Hobby :cool:
Wymiana tręści np zwązanych ze zbieractwem. Wymiana gratisowa nie handel - od handlu mamy Allegro. Obdarowywanie zbędnymi pamiątkami, ksiązkami. Sam zbieram wszystko co związane z postacią Feliksa Dzierżyńskiego (brał ślub kościelny w Krakowie i nie rozwodził się - nie był znów takim w 100 % jak go ochrzcili - kat)
 
 
B@CA 
4
Mąż Babci



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 284
Skąd: Burg an der Strasse
Wysłany: Sro 14 Lip, 2004   

Śiwtny pomysł z tym nowym działem tj. "Hobby", a wraz z nim pomysł Zygmunta.
JESTEM ZA :!: :!: :!: :!: :D
Poza tym na forum raczej nic bym nie zmieniał. W/g mnie jest tu przekrój wszystkiego co jest potrzebne (przynajmniej mnie).
PZRW dla wszystkich "forumowiczów".
 
 
 
Darek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2004   

Jeśli mógłbym cos doradzic to nalezałoby umieścic okienko wyszukiwarki forum na bardziej widocznym miejscu,wiele osób (ja zreszta tez) zaczyna powielać posty w innych działach, byc moze w formie paska z okienkiem na wpisanie szukanego tematu.
 
 
James
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sie, 2004   

Wiecie co ja bym zmienił na forum??? Rozpaczliwy ton wypowiedzi większości z nas, ale niestety nie jestem politykiem... Też ubolewam nad swoim i kolegów losem. Może kiedyś ja, a może któryś z nas dojdzie do tego szczebla władzy, który ma decydujący wpływ na szarą, niestety, rzeczywistość wojska? Oby tylko nikomu nie zmieniły się poglądy w myśl powiedzenia "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia!"
Pozdrawiam i tak trzymać! Forum jest ok. Nie chwaląc się trochę rozpowszechniłem forum w robocie. Ale to i dobrze. Jak będzie nas więcej to może w końcu ktoś z wszechwładnych usłyszy nas głos??? Może sam najjaśniejszy? W przyszłym tygodniu ma być w mojej j.w.....
 
 
marian888 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 848
Wysłany: Czw 02 Wrz, 2004   

Brakuje troszeczkę Spraw Mieszkaniowych. To oddzielny i szeroki temat. Troszkę trudno znaleźć starsze "kawałki", ale zdaję sobie sprawę, że ostatnio nie był to często uzupełniany o nowe tematy dział.
Interesuje mnie także kwestia "finansowej stabilności" FORUM. Czy potrzebni są nadal składkowicze, sponsorzy czy też Szefostwo NFoW daje sobie radę w inny sposób???
_________________
Praktycznie jesteśmy przekonani, że w okresie przejściowym nastąpi stosowny ruch kadrowy powodujący że nie będzie przypadków żeby chorążowie zajmowali stanowiska oznaczone etatowo stopniem podoficerskim np. kaprala, plutonowego lub sierżanta
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2004   

marian888 napisał/a:
Interesuje mnie także kwestia "finansowej stabilności" FORUM. Czy potrzebni są nadal składkowicze, sponsorzy czy też Szefostwo NFoW daje sobie radę w inny sposób???


Dzięki za zainteresowanie . :) Jak na razie dajemy sobie radę. Być może w ramach stabilności Forum wykupimy usługę "load balancing serwera", co oznacza ze do obslugi serwisu będą wykorzystywane 2 serwery . W razie awarii pierwszego drugi serwer przejmie obciażenie na siebie. Wiąże się to ze wzrostem kosztu utrzymania o 50% :(
Na pewno pieniązki będą potrzebne w przyszłym roku na kontynuację serwisu.
W razie czego - damy znać.

Co do tematów - nowa "ramówka" ;) ( tak ja w TV ) :D Przesunęłiśmy i skomasowaliśmy działy, by łatwiej było się poruszać. Mieliśmy sygnały, że przejrzejnie ich wszystkich zabierało zbyt wiele czasu i stąd zmiany.
Jeszcze raz dziekuję za pamięć i pozdrawiam
:piwo:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
qq 
5
:)



Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 473
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Wrz, 2004   

no to może jeszcze czat do kompletu :efendi: :efendi: :lol: :lol:

;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group