Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ochrona środowiska w naszej stefie w Iraku
Opublikował Wiadomość
AdAm D 
5



Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 400
Wysłany: Sro 17 Lis, 2004   Ochrona środowiska w naszej stefie w Iraku

Poszukuję informacji na temat przedsięwzięć dotyczacych zagadnień ochrony środowiska podejmowanych w ramach polskiej misji w Iraku. Ciekaw jestem jakiego rodzaju roboty się tam wykonuje, czy np. są to oczyszczalnie ścieków (małe wioskowe, czy też jakieś większe), stacje uzdatniania wody, ujęcia wody. Czy organizuje się wysypiska śmieci? Jeśli tak to na jakich zasadach się to odbywa. Czy robi się coś z kanalizacją? Jak dużo jest tego typu prac w naszej strefie? Jak np. wygladają realia organizacji przetargów i nadzoru nad wykonawstwem?
Z tego co wiem, to jest ponoć masa do roboty w tym temacie. Wiem, że tymi sprawami zajmuje się sekcja CIMIC, a dokłanie pewnie jakiś specjalista w tej dziedzinie.

Interesuję się tym tematem, bo właśnie otrzymałem propozycję udziału w IV zmianie na stanowisku właśnie "specjalista do spraw budowlano-środowiskowych" (głównie ochrona środowiska) i jestem ciekaw charakteru i zakresu pracy jaka mógłaby mnie tam czekać.

Jeśli ktoś z tych co byli w Iraku lub sa obecnie wie cokolwiek na ten temat, to byłbym wdzięczny za informacje, kontakt (np. na e-mail). Może ktoś zna np. tego kto pracuje lub pracował na tym stanowisku.

Będe wdzięczny za informacje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group