Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wycenić pianino?
Opublikował Wiadomość
mike_lefteye 
2



Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 74
Skąd: stąd do Wieczności
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007   Jak wycenić pianino?

Witam wszystkich :gent:

Nie mam już do kogo się zwrócić z tym pytaniem, może ktoś z Forum będzie umiał mi pomóc.
Mam dwudziestoletnie pianino "Legnica", jasnego koloru, w dość dobrym stanie, choć wymaga solidnego strojenia (zresztą każdy transport i tak by je rozstroił). Pianino jest niewysokie, więc jest dość wygodne dla małych dzieci. Służyło mi długo i dobrze, ale muszę się go pozbyć jak najszybciej. Próbowałam pocztą pantoflową, ale wśród moich znajomych nie ma ludzi umuzykalnionych. Chciałam więc skorzystać z Allegro, ale... nie mam bladego pojęcia, jak wycenić taki sprzęt. Może ktoś będzie wiedział, gdzie znaleźć odpowiedź. Będę wdzięczna za każdą pomoc :efendi2:

Pozdrawiam - Mike
 
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 16008
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007   

W internecie jest cała masa firm które dokonują wyceny, skupu instrumentów muzycznych. Wpisz w Google "wycena pianin".
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Sie, 2007   




Z tego co wykukałem w internecie cena pianina w dobrym stanie "Legnica" (zaznaczam stan dobry) to ok 1600 zł


Pozdro

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group