Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Absurd MORSKI
Opublikował Wiadomość
Al'fredo 
5



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Zatokowiec
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2005   dodatek za pływanie

A co z pjp których przeznaczeniem nie jest wychodzenie za główki portu?
jeszcze ciekawiej ma się sprawa z naszym "Morzem Wewnętrznym" -Zalew Szczeciński :idea:
_________________
W przypadku jeśli żołnierz nie nabył mienia, należy zakreślić owalem odpowiedź NIE i przekreślić przy pomocy X odpowiedź TAK a poniżej wpisać Nie nabyłem mienia
 
 
mak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Wrz, 2005   Re: Szczegóły, szczegóły

Prawie emeryt napisał/a:
Radiant
O-2 nie zdajesz co roku.

Nie zdarzyło się tak jeszcze przez kilkanaście lat mojej służby na okręcie aby w którymś roku szkoleniowym okręt(załoga) nie zdawał(a) zadania O-2. Rok w rok to samo O-1 i O-2. Pomimo, że załoga(mam tu na myśli marynarzy ndt) nie zmienia się.
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2005   

Cytat:
A co z pjp których przeznaczeniem nie jest wychodzenie za główki portu?

Po 1 są przeznaczone do wychodzenia poza głowki przede wszystkim, a po 2 z tego co mi wiadomo robią to całkiem często...
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2005   

Są PJP, które nie wychodzą za główki. Np. barka do odbioru wód zęzowych, barka paliwowa...
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2005   

Co prawda, to prawda. Zbytnio ograniczyłem się do tych które za nie wychodzą... :efendi2:
 
 
pewal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

Oj dzieci, dzieci. Piszecie ot ch co pójdą na żyletki. A ścigacze, najdzielniejsze z dzielnych? Nas już nie ma choć cząstka się w dOZOP ostała, ale kto pamięta skąd jego korzenie albo tych co ich już nie ma. A przecież mówili: "Ścigacze w morze idą? Znowu będzie wiało". Tylko Wietnamczycy się poznali na naszych ścigaczątkach. Pozdrawiam tych co jeszcze na morzu. Pewal
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   


Echonamiar, odległość...
Tak mi się po głowie kołacze... DS czyli ścigacze...
Po mewach koło warsztatu stojących widać było, że wiaterek się zbliża, a tu w morze.
Ale do brzegu... Utrzymywanie DS w linii, DS które nim coś wykryły - same daaawno były słyszane nie miało według mnie sensu. Poza tym, wiek, 30 i więcej lat... To był absurd. Koszt-efekt.
Faktem jest niezaprzeczalnym, że coś trzeba było z ludźmi zrobić. Ale choroba restrukturyzacji toczy wszystkie RSZ :zly4:
 
 
pewal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

Absurd to stępka pod Gawrona z gwoździem wbitym przez pana Millera. Szkoda, że był to gwóźdź do trumny ścigaczy. pewal
 
 
YoRGu$
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

:viktoria: apropo Gawrona praktycznie nie istnieje, jest tylko dziobnica i parę sekcji porozrzucane po stoczni, zresztą ponoć krzywe według stoczniowców ponieważ za często je przewożą z miejsca na miejsce :-o
 
 
kimraf
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2006   

fajnie się czyta to się należy a to nie, temu co za główki a temu nie. znam wielu ludzi z poza okrętów, którzy wypływali w roku dużo tzn 60 czy 90 dni i nie mają nic bo służą w lotnictwie morskim a ich dowódcy przy powstawaniu nowego rodzaju lotnictwa jakim jest lotnictwo pokładowe zapomniało o paru wstawkach w przepisach o swoim personelu, który pływa. ico wy NATO ?
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2006   


Kimraf,
a ci piloci nie biorą przypadkiem dodatku za latanie :???: :-o
 
 
kimraf
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2006   

PRAWIE EMERYT w lotnictwie tak jak na okręcie są szare żuczki, którzy utrzymują sprawnością techniczną sprzętu lotniczego i właśnie o tycz żuczkach zapomniano.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2006   


Nie dziwcie się mojemu pytaniu, na lotnictwie się nie znam...

Na okręcie każdy, jak to Kimraf, określa, szary żuczek, który swoje dni wypływa-dostaje dodatek za służbę na morzu dodatkiem morskim zwykle zwanym...
 
 
kimraf
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sty, 2006   

zgadzam się z Tobą bo służba na morzu to nie je bajka, troszeczkę na na fregatach wybujane, tylko dlaczego za FREE. Wiem tak to już jest w tym MON ie, więc pakuje się na 3 miechy Q chwale ojczyz .....
 
 
jacek38
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sty, 2006   

To trzeba było do "zająców" się przyjąć.
Po poligonach biegalibyście i tak za darmo ze 3 miechy w roku.
Nie ma to jak marwoj co? :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group