Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Raport o służbie kobiet w SZ RP za 2006 rok
Opublikował Wiadomość
przypadeek 
6



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 1709
Skąd: warm-maz
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Ajda napisał/a:
I niestety muszę rozczarować tych, którzy sądzą że idziemy do woja dla ślicznych mundurów, fantastycznej orkiestry dętej lub żeby znaleźć męża - nie macie racji. Przynajmniej jeśli się tyczy tych mniej więcej 30 kobiet w mundurach które znam.
Ja znam cztery, każda nie więcej niż trzy lata służby. Dwie wyszły za mąż. Jedna za oficera, druga za cywila i już jest w ciąży. Jest na zwolnieniu lekarskim , potem macieżyńskie macierzyńskie , wychowawcze. Pewnie parę latek Jej w JW nikt nie zobaczy. Trzecia odeszła do cywila z nieznanych mi powodów. A czwarta zachowuje się jak modelka na wybiegu... tu komentarz nie będzie. Szacunek tym 30-u kobietom, które Ty znasz, bo te które ja znam trochę inaczej podeszły do zagadnienia.
 
 
marianna75 
1


Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008   pytanko

witam serdecznie, jestem nowa na forum, chcialam podpytac troche mile Panie jak wyglada proces starania sie o prace w wojsku, ile sie czeka, jakie sa wymagania itd. Przepraszam z gory za ignorancje co do tematu, czy ktos moglby mi podpowiedziec?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group