Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Stevie
Czw 25 Paź, 2007
Jakie nowe oblicze "Polski Zbrojnej" ?
Opublikował Wiadomość
ArturB. 
1


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Nie przypominam sobie żebym z Panem na Ty przechodził więc może udawajmy że jesteśmy ludźmi kulturalnymi (rozumiem że będzie ciężko ale warto spróbować).

Co do zniknięcia z NFoW - to primo może Stevie wyjaśni dlaczego zaraz po zdjęciu mnie ze stanowiska zlikwidował mi konto. Przyjąłem, że jak mnie nie chcecie to nie będę się narzucał poza tym np. obcowanie z Panem jest przyjemnością porównywalną z wizytą w wiosce wygłodniałych ludożerców Zresztą jako że w tamtym akurat czasie musiałem walczyć o swoje zdrowie to niech Pan wybaczy - uznałem że to priorytet.

Dlaczego nie byłem mocny w gębie wtedy? Dlatego że jak Pan był uprzejmy zauważyć "Forum daje każdemu możliwość ukrywania się pod anonimowym nickiem". Jest Pan inteligentny pewnie Pan zrozumie.

Skoro już ja silę się na niezależność to może Pan posili się o trochę obiektywizmu. Może się uda. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam

Artur Bartkiewicz
Wprost24
 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

A ja myślałam że na forum jesteśmy na Ty, patrzcie znowu wyszedł ze mnie cham pierwszej wody.
 
 
ArturB. 
1


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Heh ok - o Panach pisałem ale wydaje mi się że nie do Pana. Ale ok - rozumiem komuna, wszyscy jesteśmy na Ty, spoko. Mnie jest w sumie wszystko jedno - tak po prostu jeśli nie szanuje swojego adwersarza tak jak Ty mnie - to chociaż oddaje mu respekt formą Pan. Imponuje mi że znasz słowo kindersztuba :) Tak, tak jestem już zdrowy - dziękuję za troskę.

Pozdrawiam serdecznie

Artur Bartkiewicz
Wprost24

PS. Dalej nie wiem czemu tydzień po opuszczeniu PZ straciłem konto na NFoW. Rozumiem trzy miesiące bez aktywności ale tydzień? A potem słyszę oskarżenia że umknąłem chyłkiem. To fajne - zbanować kogoś i oskarżać, że się nie odzywa. Tak trzymać! :)
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Arturze, przyjęte jest necie, że każdy zwraca się do siebie per "Ty" i nie uważa się tego za "zbrodnię". Po prostu, łatwiej nawiązać nić porozumienia. Mówi o tym sama Netykieta. Jeżeli chciałbyś, aby do Ciebie zwracano się per "Pan" napisz jasno. Wtedy można innych strofować. Wyjeżdżanie z komuną jest co najmniej niesmaczne.

Co do usunięcia konta - nie przypominam sobie, abym usuwał Twoje konto. Co jakiś czas poprzez system administracyjny usuwam konta starsze niż 6 miesięcy, z których nie było wejść. Widocznie się załapałeś. Nadmieniam, że nie widzę wprost kogo usuwam, bo system wykonuje tę czynność zbiorczo.
Dawno tego nie robiłem i chyba znów pora zrobić czyszczenie nieaktywnych kont. Dzięki za przypomnienie.

J.B.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13479
Skąd: ---
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Zgadza się Rysiu,

w internecie (a nie - "komuna") panują proste zasady. Piszesz pod nick'iem - to inni są automatycznie z tobą "na ty". Występujesz pod własnym nazwiskiem - to inni stosują wobec ciebie zasady przyjęte w "realu". Chyba, że występując pod własnym nazwiskiem sam zaproponujesz społeczności inną formę zwracania się do siebie. Co miało już dziś miejsce u Artura, i którą to wypowiedź przypomniał nam Rysio.
Jeśli ktoś chce zezwolić wybranej osobie na przejście w internecie "na ty", to nie pisze na ogólnym "Jestem Artur, po prostu Artur". No, chyba że zaznaczy, np.: dla Ciebie irku3ks jestem Artur, po prostu Artur.

Wystarczy już tego wykładu z netykiety for.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Low_radiation 
6
bez tytułów



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 1034
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

ArturB. napisał/a:
Imponuje mi że znasz słowo kindersztuba :)

Komplement to czy ironia? Oto jest pytanie... :hmmm:
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy.
— Marilyn Monroe

 
 
miki 
Mod



Pomógł: 139 razy
Wiek: 61
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 6757
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Low_radiation, ale skaczecie z Panem redaktorem po forum.
Zgadzam się z Tobą we wszystkich wątkach różnorakich zagadnień z Waszej dyskusji.

miki :cool:
_________________
"Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane". - Prawa Murphiego
 
 
markus 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 768
Skąd: z przypadku
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

A wracając do brzegu czyli tematu topicu, to chciałbym stwierdzić, że PZ stałą się idealnym odzwierciedleniem stanu Sił Zbrojnych. W wojsku marazm to i w PZ to samo. Ostatni numer "historyczny" jest klasycznym wypełniaczem miejsca.
_________________
"Gdy Polak ginie na ruskiej ziemi to Polska płacze i przez łzy nie wierzy w jedno ruskie słowo"
 
 
ArturB. 
1


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Dobra już, pax generalnie, nie będziemy się o tych panów zabijali w sumie mam to głęboko w etosie jak ktoś chce może się do mnie zwracać nawet per chamie niemyty. Wróćmy do brzegu. Fascynuje mnie zagadnienie jakiej PZ byście chcieli. Weźmy pod uwagę założenia:

PZ na rynku cywilnym istniałaby miesiąc - po czym zbankrutowałaby radośnie
PZ wydawana jest więc przez MON
MON płaci na PZ więc jest kimś takim jak Agora dla GW
I teraz kochani zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie taką sytuację: "GW" na pierwszej stronie oburza się, że Agora chce np. wykupić Polsat. Fajne nie? Odpowiedzialni za wydrukowanie tego od momentu ukazania się gazety w kioskach pracowaliby jeszcze jakieś 5 minut.

Czyli albo realnie rozmawiamy o PZ albo piszemy sobie dyrdymały o "niezależności" i opozycji wobec MON.

Jeśli chodzi o PZ można dyskutować o pewnym zakresie niezależności, albo o tematyce. Zwłaszcza to drugie mnie - z przyczyn powiedzmy naukowych - obecnie interesuje. PZ AD 2007 pod moim niesłusznym kierownictwem kłamała na temat sytuacji w WP, ale pisała sporo o WP. PZ AD 2010 pod słusznym kierownictwem kłamie o WP tak samo, ale zajmuje się bardziej polityką międzynarodową i bezpieczeństwem w skali makro. Mnie interesuje czy to się wam podoba. Bo to jest jakiś sposób - w tych tematach nie trzeba kłamać, tylko czy to interesuje wojsko?

Artur Bartkiewicz
Wprost24
 
 
ArturB. 
1


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Twój argument jest za to szczytem elokwencji. No i co z tego. Dlaczego zabraniasz MON-owi wyrzucania pieniędzy w błoto? Poza tym PZ kosztuje MON w sumie niewiele - nie mogę powiedzieć ile, bo to w sumie tajemnica firmy, ale uwierzcie mi że to nie jest nawet 0,005 procent budżetu MON. Maluśko.

Artur Bartkiewicz
Wprost24
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

ArturB. napisał/a:
Dlaczego zabraniasz MON-owi wyrzucania pieniędzy w błoto?

Dobre pytanie w dobie kryzysu w państwie, nie uważasz? :roll: Przed chwilą (w innym temacie) raczyłeś pomstować, że nie stać nas na rozrzutność, a tu takie kuku No, no, gratuluję.
Ponadto, PZ to biuletyn MON, więc przestałem cokolwiek oczekiwać od tego czasopisma.

Przyznam, że "Soldaten Zeitung" było o wiele ciekawsze za Twoich "rządów".

J.B.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

ArturB. napisał/a:
Dlaczego zabraniasz MON-owi wyrzucania pieniędzy w błoto?

A może zamiast tego choć wyrównanie mojego uposażenia o inflację? Nie wspomnę o niby zagwarantowanych wcześniej podwyżek. Wszak Prezydent się nie zmienił od tego czasu, a nawet on milczy... Poza tym po co komu gazeta, której i tak prawie nikt nie czyta?
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
ArturB. 
1


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Przyznam, że "Soldaten Zeitung" było o wiele ciekawsze za Twoich "rządów"

Zacząłem ten temat tylko po to żeby ktoś to powiedział bom próżny :)

A co do argumentów - to ja już mówiłem że ja w retoryce szkolony byłem. Argumentami umiem żonglować? Szczerze? Ja też bym zamknął :) Najlepszą PZ w ostatnich latach robił Czyżewski.

Artur Bartkiewicz

Wprost24
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

ArturB. napisał/a:
Dlaczego zabraniasz MON-owi wyrzucania pieniędzy w błoto? Poza tym PZ kosztuje MON w sumie niewiele - nie mogę powiedzieć ile, bo to w sumie tajemnica firmy, ale uwierzcie mi że to nie jest nawet 0,005 procent budżetu MON. Maluśko.

Jako żołnierz na garnuszku Państwa, nie chcę dawać na to nawet 0,000000000000001‰ mojego uposażenia, tylko nie mam na to żadnego wpływu.

 
 
pieswojny 
4


Wiek: 54
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 225
Skąd: pl
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

ArturB. napisał/a:
PZ AD 2007 pod moim niesłusznym kierownictwem kłamała na temat sytuacji w WP, ale pisała sporo o WP.
Artur Bartkiewicz
Wprost24

A teraz kłamiesz o WP w innym "i czasopiśmie"? Lepiej zajmij się życiem surokatek albo lemurów zielonych, jest prostsze do zakumania. :gent:
Ps.Wiem co piszę bo mam lemura :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group