Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam pracy - jest etat
Opublikował Wiadomość
kormoran3
[Usunięty]

  Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   Szukam pracy - jest etat

Gdańsk, 4 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe praca w 4 osobowym zespole, docelowe stanowisko SAMODZIELNY KONTROLER JAKOŚCI lub SPECJALISTA preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika, budowa i eksploatacja pojazdów mechanicznych, elektromechanika itp.). Zatrudnienie „od zaraz” na ½ etatu, od lipca 2008 na cały etat (po odejściu na emeryturę dotychczasowego pracownika)
4 RPW zajmuje się odbiorem pod względem technicznym przedmiotów umowy zawartych przez DZSZ MON oraz AMW (dostawy, produkcja, remonty, produkcja specjalna) Nadzorowanie jakości obejmuje również proces Rządowego Zapewnienia Jakości (GQA) dla umów zagranicznych i odbiór wojskowy dla umów krajowych.

Mile widziana u kandydata będzie znajomość budowy pojazdów mechanicznych oraz sprzętu inżynieryjnego użytkowanych w WP; znajomość norm serii ISO 9001; umiejętnośc administrowania systemem teleinformatycznym. Wykonywanie obowiązków może wiązać się z dostępem do informacji niejawnych - posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli TAJNE, lub przeprowadzone zostanie postępowanie sprawdzające.
Możliwość szkoleń w zakresie: systemu zapewnienia jakości w resorcie ON, auditorów wojskowych,

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres e-mail: jo_rpw4@gdansk.mil.pl lub osobiście (po wcześniejszym uzgodnieniu) w siedzibie 4RPW Gdańsk ul. Słowackiego 5.
Szczegółowych informacji udziela Kierownik Zespołu Odbiorczego tel.(058) 348-31-17; 348-31-18; kom. 693-168-253.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty, nie zwracamy nadesłanych ofert.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Nie używaj bolda. Poprawiłem.
Tytuł również.

P_E

 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008   


Poszukiwany pracownik do pracy w Pionie Głównego Księgowego JW w Warszawie - "po płacach a najlepiej uposażeniach" , budżecie , dobrze poruszająca się w Wordzie i Excelu.

Zainteresowanym podam na PW nr gg


 
 
sfinks0 
1


Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Zakopane
Wysłany: Nie 16 Maj, 2010   

Witam, szukam pracy jako cywilny pracownik wojska. Interesuje mnie praca kancelaryjno-biurowa np. referent. Miejsce nie jest bardzo istotne, mogę się przeprowadzić.
Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
Karus 
4



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 160
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Witam!
Odkopałem ten temat i mam prośbę w imieniu znajomej.Poszukuje pracy jako pracownik cywilny,chętnie w jednostce wojskowej.
Wykształcenie:wyższe(licencjat),specjalność zarządzanie bezpieczeństwem.Jest w trakcie robienia studiów II stopnia(magisterskich) o specjalizacji bezpieczeństwo wewnętrzne i międzynarodowe,język angielski w stopniu komunikatywnym.Jeśli ktoś wie o wolnych stanowiskach najchętniej w województwie zachodniopomorskim proszę o info.
Pozdrawiam :gent:
 
 
wismar69 
2
Emeryt


Wiek: 56
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 79
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

Witam. Poszukuję cywilnego etatu kierowcy. Posiadam kat. A, B, C, E , aktualne psychotesty i badania lekarskie, kurs na przewóz rzeczy, uprawnienia ADR podstawowe i specjalistyczne-cysterny. Praca w woj Łódzkim lub Mazowieckim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group