Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
UNDOF
Opublikował Wiadomość
arek30
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Sty, 2005   undof

:cool: jak tam zabawa w sylwestra mi się troche nie udała ale ogólnie jest spoko
Ps. Eugeniusz jak powiedziałem byłes spoko i nikt kto tam nie był nigdy nie bedzie miał do ciebie zalu :P siema
 
 
Jarzyna
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Sty, 2005   

Arek 30 !!
Dzięki.
Pozostali!!!
Odezwijcie się !!!!
Przecież UNDOF nie rozpoczął się od XX zmiany !!!!


:viktoria: :viktoria: :viktoria: :viktoria:
 
 
misjonarz
Gość
Wysłany: Pon 10 Sty, 2005   undof

pozdrowienia dla bylej xx-zmiany pkw undof. jezeli ktos uwaza ze ta zmiana byla super to jest w bardzo wielkim bledzie albo nie sluzyl na kompani zabezpieczenia pod d-ca polapanego oficera. :mrgreen:
 
 
bodek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sty, 2005   

Ciekawe dlaczego tak wszyscy teraz się żrą w tym UNDOFIE. Ja byłem na V i VI zmianie i naprawdę było fajnie. Każdy wiedział co ma robić i robił swoje, a czasu wolnego do bólu. Sprowadzaliśmy rodziny, nikomu nie przeszkadzało że sierżant czy chorąży to robi. Jak ktoś handlował to po cichu i drugiemu świni nie podkładał. Mam bardzo miłe wspomnienia jak zresztą wielu moich kolegów. Myślę że mieliście za duże oczekiwania co do leniuchowania. A może zbyt wiele polskiego wojska tam już, a za mało regulaminu misyjnego. Pozdrawiam Stary Misjonarz...
 
 
Jarzyna
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sty, 2005   

Bodek, Misjonarz
Nie wrzucaj/cie/ wszystkich z XX roto do jednego wora. Sam widzisz w następnym poście, że wielu ludzi bardzo pozytywnie wspomina tą misję. Fakt, paru ludzi nie powinno nosić niebieskiego beretu.
Podejrzewam, że ich działanie było związane z trudnościami adaptacyjnymi- rozłąka z rodziną, warunki klimatyczne i inne problemy....

:P :P :P :P
 
 
Rekin którego nie ma
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sty, 2005   

Pytanie do Misjonarza!

Czy możesz podać pierwszą literę nazwiska tego oficera?
Znam pewnego gościa, który tam był i myślę, że to może być on.

Jest to tylko do mojej wiadomości, po prostu potwierdzi to moje osobiste obserwacje.

Pozdrawiam
Rekin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group