Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Homoseksualisci w wojsku.
Opublikował Wiadomość
gnom49 
1
bylem i sie zwolnilem


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: zagranica
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   Homoseksualisci w wojsku.

Mam bardzo,moim zdaniem,wazne pytanie:
Jakie jest stanowisko,Forumowiczow na temat ,sluzby ludzi o orientacji homoseksulanej w wojsku?
 
 
Ktoś 
5


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 593
Skąd: Morze
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Moim zdaniem najważniejsze, żeby delikwent do armii sie nadawał, miał odpowiednie predyspozycje, wywiązywał się z obowiązków. To czy preferuje seks analny, oralny, grupowy, hiszpański czy co tam jeszcze, to jego prywatna sprawa. Byleby sie z tym nie obnosił i praktykował po pracy.
Jakby próbował robić agitki, walczyć o prawo do noszenia sukienki czy inne dziwactwa, to zwolnić do cywila.
 
 
gnom49 
1
bylem i sie zwolnilem


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: zagranica
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

A czy,przy tym stanie nietolerancji i homofobii w spoleczenstwie nie lepiej bedzie trzymac takich ludzi poza wojskiem?
 
 
Ktoś 
5


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 593
Skąd: Morze
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Jakim stanie homofobii i nietolerancji? I o co Ci chodzi? Jak można ich trzymać poza armią, skoro nie maja w dowodach wbite, że są pederastami?

PS. Homofobia to lęk przed "podobnym" w przeciwieństwie do ksenofobii, która jest lękiem przed "innym"?
Przedrostek "homo" oznacza podobny, ten sam; "fobia" to lęk. Ciekawe kto zaczął używać tego słowa w znaczeniu "lęk przed homoseksualistami"?
 
 
Rekrut 
3


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 116
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

gnom49 napisał/a:
A czy,przy tym stanie nietolerancji i homofobii w spoleczenstwie nie lepiej bedzie trzymac takich ludzi poza wojskiem?


Coś mi tu pachnie brzydką prowokacją... Jeśli się mylę to sorry.

A co do meritum to zgadzam się z Ktosiem.
 
 
gnom49 
1
bylem i sie zwolnilem


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: zagranica
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Ktoś napisał/a:
Jakim stanie homofobii i nietolerancji? I o co Ci chodzi? Jak można ich trzymać poza armią, skoro nie maja w dowodach wbite, że są pederastami?

PS. Homofobia to lęk przed "podobnym" w przeciwieństwie do ksenofobii, która jest lękiem przed "innym"?
Przedrostek "homo" oznacza podobny, ten sam; "fobia" to lęk. Ciekawe kto zaczął używać tego słowa w znaczeniu "lęk przed homoseksualistami"?


Napewno
na pewno masz okazje czytac prase krajowa,badz zagraniczne echa,wydarzen zwiazanych z ruchem na rzecz malzenstw osob tej samej plci,Parad rownosci..i innych tego typu imprez.
Nie rozumiem Twojego zdziwienia"o coCi chodzi?",
Napewno na pewno chyba jednak slyszales o to,ze nasz kraj jest bardzo malo tolerancyjny,dla tej orientacji?

[ Dodano: Pią 25 Kwi, 2008 ]
TRY_206, Czlowieku czy Ty nie masz co robic?Napisalem posta a ty po minucie siadasz na niego!Zobaczlem blad i poprawilem go.Dokladnie po 2 min a ty juz robisz jakies glupie uwagi,co chcesz?A to ze wyszedles na g... i twoj wlasny post cie boli to juz twoj problem.Nie badz takim czekista,Nadgorliwosc jest straszna:Usun swoja uwage ok? bo jest nie na miejscu,moje pytanie jest normalne ,wiec usun swoje dziwne uwagi bo to Ty wychodzisz na glupka.Poprostu po prostu czepiasz sie pierdol.Ty jako moderator mozesz uwage zglosic w kazdej chwili ale ty juz po 1 min zglaszasz,co szukasz uznania? Wez daj sobie chlopaku na wstrzymanie!
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

gnom49,

Nie będę Tobie tłumaczył w czym rzecz.
Przeczytaj regulamin. :czytanie: Na ten czas :kartka: i nie próbuj następnym razem polemiki w ,,Twoim’’ stylu. Poddaję pod rozwagę. :nie2:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Robek86 
3


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 104
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Uważam podobnie jak El Lobo pedał w wojsku to tak samo jak kobieta nie poradziliby sobie!! Znam paru gejów (sam nim nie jestem żeby nie było!!) i widzę że oni nie nadają się do ciężkiej służby w takich warunkach są przeznaczeni raczej do czego innego, radzą sobie świetnie w pracach dla intelektualistów.
 
 
Chaber 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 552
Skąd: z Polski
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Gnom49, a jakie to ma znaczenie? Jeśli powiem: pedały do gazu, to co? Jeśli powiem, homo jest spoko, to co? jeśli powiem, że nie mam zdania, to co? Jeśli powiem, że jest mi to obojętne, to co? Temat jako taki jest ciekawy, ale na studiach o kierunku psychologicznym. Nadaje się też do badań dziennikarskich lub socjologicznych. Można go także wykorzystać w parę innych sposobów. A tutaj? Zupełnie bez sensu i wygląda na prowokację. No i forma...
_________________
"Ja się z Panem zgadzam. Oczywiście, że jest to ukartowana robota określonych kół. Ja już dawno ostrzegałem przed tym dysydentem."
 
 
Robek86 
3


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 104
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Nie to nie jest prowokacja nalezy zaznaczyć że panuje swoboda wypowiedzi, ale większośc społeczeństwa (dotyczy to także tego forum) uważa chyba że ma monopol na prawdę albo że z jakiś innych powodów nie można się wyrażać inaczej niż jest to ogólnie przyjęte!!
 
 
Pepelin 
3


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 118
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2008   

Ktoś napisał/a:
To czy preferuje seks analny, oralny, grupowy, hiszpański czy co tam jeszcze, to jego prywatna sprawa. Byleby sie z tym nie obnosił i praktykował po pracy.
Dokładnie tak. Nigdy nie wypytywałem o takie sprawy nowego kumpla z pracy. Niestety ostatnio obowiązuje w świecie odwrotna selekcja i boję się że w sprawozdaniach będzie musiał być odpowiedni procent kobiet, murzynów (skąd ich wytrzaśniemy???) itp. Na całe szczęście nie będą wymagali islamistów (cokolwiek to znaczy) a to już krok w dobrym kierunku.
Czyli może idzie ku dobremu. :cool:
 
 
crosbi 
3
podoficer - ratownik medyczny



Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 134
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

Jestem tego samego zdania co Ktoś i Pepelin. Każdy ma prawo pracować/służyć, gdzie mu się podoba niezależnie od jego orientacji seksualnej. Sam jestem wierzącym praktykującym katolikiem (nie mylić z tymi, których opisuje Rysio ;) ), ale nie mam nic przeciwko ludziom innej orientacji, rasy, religii etc. (aktualnie mieszkam w akademiku z Afgańczykiem :viktoria: )
_________________
Si vis pacem para bellum
 
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

Prowadzenie dyskusji na ten temat jest moim zdaniem bez sensu. Równie dobrze można by zapytać czy łysy żołnierz jest lepszy od uwłosionego jak małpa? :-o
W jednostce w , której służę jest dwóch zdeklarowanych homoseksualistów, w tym jeden nawet za swoją orientację czasowo był po za wojskiem, ale został przywrócony do służby. Mogę tylko powiedzieć, że fachowość tego człowieka oraz jakość wykonywanych zadań świadczą, że jest jednym z lepszych żołnierzy w jednostce . A to co robi i z kim po południu... :?: A kogo normalnego (o nie chorej ciekawości) może to obchodzić :???: :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
darekos61 
4



Wiek: 62
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 271
Skąd: marynarka
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

Pewnie i ja zarobię pasek, ale spytać muszę...
Czy w Swoich sympatiach poprzestajesz li tylko na obronie "dobrego imienia" wszelakiej maści dewiantów tu na forum, czy może prowadzisz szerzej zakrojone akcje ?
Zdjęcie fajne... :D sam robiłeś ?
 
 
Ktoś 
5


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 593
Skąd: Morze
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2008   

Maruda napisał/a:
]Zaliczasz homoseksualistów do dewiantów?


Homoseksualizm jest niewątpliwie dewiacją. Skreślono go z wykazu parafilii chyba na przełomie lat 80tych i 90tych pod wpływem coraz silniejszego lobby gejowskiego.

Oczywiście nie zmienia to mojego zdania. Uważam, że pederaści mogą służyć spokojnie w armii o ile nie wiadomo, że nimi są. Przecież z wyglądu niczym nie różnią się od normalnych mężczyzn i dzięki temu w sytuacjach bojowych nie stworzą zagrożenia.
Co do kobiet to zgadzam się z EL Lobo. Wiadomo, że większość mężczyzn w obecności kobiet zachowuje się nieracjonalnie. Szczególnie wtedy gdy coś kobiecie może zagrażać, a to w sytuacji bojowej może być problemem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group