Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki odbiornik gps do laptopa?
Opublikował Wiadomość
Gipki 
3



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 136
Wysłany: Nie 27 Kwi, 2008   Jaki odbiornik gps do laptopa?

Przymierzam się do kupna laptopa i chciałbym podłączyć gps do nie go.
Ktoś korzysta z takiego rozwiązania może już? Jaki odbiornik wybrać? Co sądzicie o tym:
http://allegro.pl/item351..._gwarancja.html
Jaki jest koszt oprogramowania z mapami?

Poprawiłem tytuł by lepiej odzwierciedlał treść postu Najlepiej jest jeżeli sformułujesz taki tytuł, by można było zorientować się o co w poście chodzi. (Ułatwia to innym znalezienie informacji). Tytuł ,,Odbiornik gps" znaczy wszystko i nic.

P_E
_________________
W Wojsku lepiej mieć spokój niż racje....
 
 
Kucik 
1


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008   

Hmm... Ostatnio byłem w sklepie elektronicznym dowiadywać się o GPS i zamiast tego sprzedawca zaproponował mi za niewiele wyższą cenę Laptopa z GPS, z mapami i oprogramowaniem wszystko było juz zainstalowane i gotowe do użytkowania. Był on także całkiem niewielkich rozmiarów to i podręczny. Cena około 1500zł. Dodam, że było to w sklepie Voxan
www.voxan.pl tam masz też osobny koszt oprogramowania jeśli zdecydujesz się na inne rozwiązanie :)
 
 
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Nie 22 Cze, 2008   

Witam!

Kolego Kucik - napisz proszę więcej o tym co piszesz, bo wymieniona przez Ciebie stronka nie chce mi się otworzyć... Pewnie mam za dużo zabezpieczeń... Nie wierzę...!!! (czy na pewno się nie pomyliłeś???) - laptop wraz z GPS, mapami i oprogramowaniem za jedynie 1500 i to jeszcze złotówek??? Pozdrawiam. Marek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group