Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FAZI 1
Wto 08 Kwi, 2014
Skladać dokumenty do wojska teraz czy porobić kursy ?
Opublikował Wiadomość
KDM04 
3



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 111
Skąd: Brzegovia
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   Skladać dokumenty do wojska teraz czy porobić kursy ?

Witam
Mam 20 lat jestem na II roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego (niestacjonarne). Interesuje się wojskiem i chciałbym pracować w wojsku, Z powodu tego, że studiuje niestacjonarnie mogę pracować i pozwolić sobie na jakieś kursy (jestem w trakcie robienia jednego i planuje następne). więc tutaj nasuwa się moje pytanie czy skladać dokumenty teraz co moję uprawnienia to:
- prawo jazdy kat . B
- II rok studiów.
Czy odczekać rok i przystąpić do wojska z takimi oto uprawnieniami (które powinienem nabyć w ciągu roku):
- prawo jazdy kat. B
- będe na III roku studiów (przygotowaywał się do obrony licencjata)
- operator wózka widłowego (4 miesięczny staż) [już jakieś doświadczenie]
- prawo jazdy kat. C (4 miesięczny staż)
- prawo jazdy kat. E
- udział w lekcjach samoobrony certyfikat od dziekana ze w tylu i tylu lekcjach samoobrony uczestniczylem.
- udzial w szkoleniu strzeleckim (zorganizowane przez uczelnie)
Dodam, że chce skaładać papiery do korpusu szeregowych/podoficerów proszę o jakieś komentarze ;) odnośnie kursów mile widziane rady. pozdrawiam
 
 
puchatek 
7



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2900
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

KDM04, poza uprawnieniami, które są uznawane na rynku cywilnym (prawo jazdy i to im wyższa kategoria tym lepiej oraz uprawnienia na wózki) to reszta jest fajna, ale nie idzie w parze, bo szeroko rozumiana logistyka (kierowcy i operatorzy wózków) nie jest od efektownych sztuczek ala chuck norris.

Ale oczywiście im więcej umiejsz tym dla Ciebie lepiej. Ale zaprocentuje Ci prawo jazdy
_________________
Tolerancja dla wszystkich! Za wyjątkiem wrogów tolerancji!
 
 
KDM04 
3



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 111
Skąd: Brzegovia
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Jeśli Ci chodzi o Chuck Norissa to jestem sprawny fizycznie, i mam z sprawnościówka nie powinnienem mieć problemów chodźby z tego powodu ze trenuje regularnie ;) sporty silownia + różne sporty (piłka nozna itp.) Bardziej mnie nurtuję do jakiego korpusu uderzyć szeregowych gdzie etatów jest dużo czy podoficerów gdzie skonćze slużbe przygotowawczą i mogę "chwile" czekać na etat co o tym sądzisz ?
_________________
- "Odpuść to sobie"
Ale nie zwracałem na to uwagi bo mówiłem ciągle sobie: Jak postąpiłeś, gdy mówili ci, że nie możesz jechać do Niemiec, nie możesz wziąć udziału w Junior Mr. Europe. Nie słuchałem "NIE" pojechałem i wszystko się wspaniale ułożyło. i korzystam z tego właśnie podejścia. To strategia na całe moje życie.
Arnold Schwarzenegger
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

http://www.nfow.pl/viewto...ghlight=pytania
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group