Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłopoty z nfow
Opublikował Wiadomość
Piotrus 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 63
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 337
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Czw 29 Maj, 2008   Kłopoty z nfow

Czy jest ktoś kto mi pomoże lub potrfi podpowiedzieć gdzie szkukać rozwiązania.
Od dłuższego czasu (początek maja) nie mogę wyświetlić strony niezależnego forum. Próbuję na rózne sposoby. Zmieniam przeglądarki i systemy i nic. Oczywiście nie mam problemu z zalogowaniem się do forum korzystając z innych komputerów, np. w kafejce czy u kolegi. W tej chwili też korzystam z uprzejmości kolegi i wszystko gra. Wychodzi mi na to, że blokowane jest mój IP. Ale przez kogo i dlaczego?
Pisałem na ten temat na innych forach wojskowych (nie mogąc się dostać do nfow) i nic.
Ostatni post jaki przeczytałem dotyczył akcji "Śrubka", a potem wszystko ucichło.
Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi gdzie szukać rozwiązania?
Pozdrawiam -- P.

P.S. Wychodzi mi na to, że nie ma tu winy mojego antywira ani zapory. Też próbowałem kilku programów i róznych wariantów.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Maj, 2008   


Była już kiedyś taka sytuacja. Ktoś odziedziczył stałe IP po zbanowanym userze więc nie mógł się zalogować.
Napisz do OZ, podając swoje IP, sprawdzi w panelu administratora i coś na to poradzi. Swoje IP możesz uzyskać np. tutaj.

:gent:



 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Maj, 2008   

Mam ten sam problem jak się usiłuje zalogować z komputera z pracy :) Ciekawa jestem czy IP mojej firmy zostało zbanowane ;)
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Maj, 2008   


Nie znam się na tym, poczekamy na głos OZ bo być może problem tkwi gdzie indziej :cool:





 
 
Piotrus 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 63
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 337
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

No i na tym koniec. Jak do tej pory brak jakiejkolwiek pomocy.

Czy ktoś może podać namiary na administratora forum?

Być może pukam nie do tych drzwi.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 04 Cze, 2008   

Piotrus, napisz na PW jakiego używasz IP ( o ile masz stałe). Sprawdzę jeszcze raz.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Piotrus 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 63
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 337
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

Dziękuję wszystkim, którzy okazali zainteresowanie. Sprawę rozwiązał dostawca Internetu, który niewiedzieć czemu blokował (świadomie lub nie) tą stronę na routerze.
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

To ciekawe....
A uzasadnił jakoś tą blokadę?
 
 
Piotrus 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 63
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 337
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

Nie. Odpowiedział dosłownie: "strona była zablokowana na routerze". I nic więcej.
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008   

A może dostawca ma jakiś związek z wojskiem? U nas w jednostce nie można otworzyć "naszej klasy" ale NFoW śmiga bez problemu :)

Dowódca jest fanem NFoW :cool: P_E



_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Dehumanizer 
4
Latawiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 285
Skąd: Silent Hill
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

quest71 napisał/a:
(...) U nas w jednostce nie można otworzyć "naszej klasy" ale NFoW śmiga bez problemu :) (...)
Bo w sprawie "NK" jeden pan generał wydalił był z siebie niedorzeczne pisemko, w którym uparł się, żeby zablokować (tak, jakby to cokolwiek mogło zmienić, a żołnierze byli kretynami) w jednostkach wojskowych. W sprawie NFoW pewnie jeszcze smaży gniota, albo się boi okrzyknięcia go... no, wiecie... w ChRL takie rzeczy robią. No i w WLąd.
_________________
Odi profanum vulgus et arceo
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

Dość dosadnie powiedziane, ale jestem skłonny przychylić się do tego zdania w tym temacie :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 24 Paź, 2010   Nie ładują się strony forum

Mam problem ze stronami NFoW. Nie ładują mi się całkowicie. Widok jest taki



Problem mam tylko ze stronami NFoW.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Nie 24 Paź, 2010   

Zmień stronę na inną, wyczyść cache przeglądark (w FF: Narzędzia ->Opcje ->Zaawansowane->Sieć = przycisk "Wyczyść teraz")i. Zamknij przeglądarkę i otwórz na nowo. Powinno pomóc.
Niekiedy serwis wolno chodzi, gdyż roboty wyszukiwarki czeszą forum intensywnie indeksując nowe wiadomości. Chińczycy są w tym dobrzy :(

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 24 Paź, 2010   

Działa. Dzięki. :gent:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group