Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ochrona misjonarzy przed redukcją ??
Opublikował Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw 30 Gru, 2004   ochrona misjonarzy przed redukcją ??

mam pytanie : czy ludzie będący na misjach , szczególnie Irak mają gwarancje służby po powrocie w przypadku zmian kadrowo - etatowych itp. , chodzi mi tu o stronę praktyczną w/w zagadnienia , jakie są Wasze doświadczenia w tym względzie ??
 
 
Raubritter 
4
nic ciekawego ....


Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 211
Skąd: Festung Breslau
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004   

możesz się zdziwić, po powrocie po misji wbrew zapewnieniom premiera twój etat moze byc juz zajety (nie przejmuj sie jutro moze byc gorzej ...) :)
 
 
looker 
7
żołnierz naprawdę uniwersalny...



Pomógł: 10 razy
Wiek: 47
Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 2677
Skąd: WL
Wysłany: Pią 31 Gru, 2004   

Brednie ! Etat nie może być zajęty...bo juz jest zajęty właśnie przez niego !!!
Byłem , sprawdziłem i wiem !
A ty jak mu zazdrościsz że jest tam gdzie jest to trudno ale chociaż nie dezorientuj chłopaka
Pozdro
_________________
"Wojna uczy najwięcej kiedy coś idzie nie tak"
Jocko Willink
 
 
Gość

Wysłany: Pią 31 Gru, 2004   

chodzi mi o to czy po powrocie / w razie redukcji etatowych , końca kadencji , rozwiązania jednostki itp./ misjinarze mają pierwszeństwo w propozycjach kadrowych itd. , czy zostają dla nich ochłapy bo ich nie było i sobie nic nie znależli :( :cry:
 
 
bodek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Gru, 2004   

Niestety chłopie na to nie licz. Mam przykład na sobie, restrukturyzacja zastała mnie na misji, etat wprwdzie mam ale przydział odbywał się w ten sposób: Najpierw ci co na miejscu i dobrze się łaszą, potem ci na misji z wielkim żaglem (plut. na etat chor.) póżniej ci co na miejscu a resztki dla tych co daleko na misji to i daleki garnizon. Nikt się za bardzo nie przejmuje jeśli nie masz pchacza. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group