Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Armia RFN ,Pomocy !!!
Opublikował Wiadomość
Czekista
Gość
Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   Armia RFN ,Pomocy !!!

Potrzebuje linków do stron o armi RFN.Wszystko, Uzbrojenie ,orgaznizacja itp. Jeśli ktos takowe posiada i mógłby je udostepnić to był bym bardzo wdzięczny.
 
 
Toyo 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 1038
Skąd: czy to ważne?
Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   

W pierwszej chwili pomyślałem o tym, że brakuje nam sprzętu, którego im zbywa i prosimy ich o pomoc.
W głowie się nie mieści jak można wypaczyć postrzeganie i rozumienie.
 
 
Czekista
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   

Pierwsze wrażenie bywa często mylne :D .
 
 
Toyo 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 1038
Skąd: czy to ważne?
Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   

Wpisałem na google >bundeswehr< i wyskoczyło kilka linków, popróbuj, może coć Cię zainteresuje.
Po swojej działce proponuje zacząć od:
http://www.scramble.nl/de.htm
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   

Dosyć znana strona eskadry 1./JG 73"Steinhoff" z Laage.Na tej stronie dostaniesz trochę ciekawych linków :mrgreen:

http://www.fabulousfulcrums.de/index_e.html
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
Tomek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   

www.bundeswehr.de

wrocilem niedawno z dwuletnich studiow na Akademii Dowodzenia Bundeswehry, wiec wiem co nieco na temat tej firmy. jesli masz jasne i sprecyzowane pytania - wal. postaram sie odpowiedziec w miare wyczerpujaco.
 
 
Czekista
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Sty, 2005   

Dzięki za linki.Co do sprecyzowanych pytań.Cóż na razie jeszcze ich nie mam.Na razie tak wstępnie obwąchuje temat niemieckich sił zbrojnych.
Moje poszukiwania są związane z tym ,iż pewnie za jakieś 9 miesięcy zaczne tworzyć prace magisterską pt"Polityka obronna RFN".Więc Tomku jak mógłbyś podać namiar na swojego maila to za jakis czas pewnie pomęcze cię paroma pytaniami.By the Way jak znasz tytuły książek zajmujących sie tematyką Bundeswehry to był bymj wdzieczny za wszelkie informacje( a już wogle super by było gdyby sie okazało ,iż masz namiary na jakieś tytuły po polsku albo angielsku,zresztą wszelkie tytuły będą mile widziane :gent: )
 
 
Fuhrer
Gość
Wysłany: Pon 03 Sty, 2005   

A mnie najbardziej podoba się TRABANT BOJOWY na zdjęciacj z linku przedstawionego przez GRIZLIEGO, może tak licencję jakaś ??? U nas ???
 
 
Tomek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sty, 2005   kwity

Czekista podaj maila, to przesle ci kilka podstawowych kwitów


// Rada // Panowie, pod Waszymi wypowiedziami są przyciski z adresami e-mail. Wystarczy nacisnąć i napisać. Następne maile i adresy już będziecie mieli w swoich kompach i możecie używać swoich klientow pocztowych (Outlook, The Bat!, etc.) do przesyłania załączników :cool: - pozdr Stevie
 
 
Czekista
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sty, 2005   

Podaje mój e-mail- ygrasilli@interia.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group