Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin eksternistyczny z języka ang. w wsnjo
Opublikował Wiadomość
lotarkilla 
1


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   Egzamin eksternistyczny z języka ang. w wsnjo

Witam serdecznie mam mały problem z dostaniem sie na egzamin eksternistyczny do pieknego miasta Łódz .Od ponad roku nie znalazłem się na liście kandydatów na żaden termin co mnie dziwi i zastanawia.
Dodam tylko iż posiadam certyfikat znajomości j ang na poziomie 3 2+ 3 3.
Czy ktoś wie jak ostatnio odbywają się ,,kwalifikacje na w/w egzamin lub ktoś był eksternistycznie?
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

lotarkilla, chętnych jest bardzo dużo, tylko czy Twoja kandydatura wychodzi z JW dalej i dalej, aż do WSNJO :?:
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
julk1 
5


Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 313
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

U mnie dowódca JW zgłasza na egzaminy pisemnie (Fax) i nigdy z tym nie było problemów.
 
 
ardent
5


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 466
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Lotarkilla, może zamiast zastanawiać się dlaczego Cię nie ma na liście, pomyśl czego nie zrobiłeś że nie dostałeś się na nią. Zgłaszałeś komuś że chcesz na egzamin? Pisałeś może jakiś kwit w tej sprawie? Rozmawiałeś z osobą zajmującą się szkoleniem językowym o Twoich trudnościach? Dzwoniłeś może do WSNJO w ,,pięknym mieście Łodzi" w tej sprawie? W końcu masz prawie pełną 3-kę z angielskiego, więc problematyka podejść do egzaminów nie powinna być Ci obca. Jakie kwalifikacje na egzamin eksternistyczny? Na egzaminie legitymujesz się oryginałem ostatniego świadectwa potwierdzającego Twój stopień znajomości języka i zaliczasz brakujące sprawności. Generalnie cała wiedza w temacie znajduje się tutaj: www.wsnjo.wp.mil.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group