Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Justowanie i centrowanie
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sty, 2005   Justowanie i centrowanie

Nie wiem, jak justować na Forum :cry:
I jeszcze jedno pytanie: jeżeli użyję przycisku Center, pokazuje się undefined, który nie centruje, jeśli chcę faktycznie wycentrować, piszę
[center] text [center] ze slaszem -
- i dopiero centruje tekst, zdęjcie...
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 09 Sty, 2005   

Witaj " Prawie Dziadku " ;) ;) ;) ;) ;)

żart :cool: :cool: :cool: :mrgreen:

1. Nie ma możliwości justowania tekstu na Forach. No chyba, że jest jakiś srypt obsługujący taką opcję. Ale wątpię. Zobaczymy co Stevie na Twoje zapytanie odpowie. Myślę, że powinien potwierdzić . :-o :( :( :( :(

2. Nie używaj przycisku [center] ta opcja ( przycisk ) jeszcze nie działa. Musisz to robic tak jak opisywałeś, jest to jedyna dostępna możliwość na chwilę obecną, bądźmy jednak dobrej myśli. Stevie - nasz ADMIN - cały czas pracuje nad nowościami - i wciąż nas " pozytywnie zaskakuje".
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam :gent: :gent: :gent: :gent: :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Nie 09 Sty, 2005   

Mam pewne problemy z kompilacją kodu i stąd przycisk "centrowania" jest, ale nie chce zadziałać , pomimo , że przy wpisaniu ręcznym tej komendy wszytsko jest ok. Szukam tego błędu i byc może niedługo uporam się z tym.
Na razie nie przewiduje więcej modyfikacji. Musze sprawdzić czy kazda kolejna zmiana zbyt mocno nie będzie spowalniała forum , a przeciez o oto chodzi.
Nie mówię nie, ale ... z czasem ....

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sty, 2005   Dzięki Wielkie

Dzięki za info, Forum chodzi jak brzytwa. I niech tak zostanie, te drobne niedogodości
z centrowaniem to nic.
:gent:
Prawiedziadek ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group