Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Stevie
Czw 06 Lis, 2008
Wniosek o przywrócenie użytkowników: Liberty5 oraz zwyczajny
Opublikował Wiadomość
Leo63
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   Wniosek o przywrócenie użytkowników: Liberty5 oraz zwyczajny

Składam wniosek o przywrócenie na Niezależne Forum o Wojsku użytkowników: Liberty5 oraz zwyczajny.
Wymienieni użytkownicy byli bardzo aktywni. Napisali wiele postów a także wspomagali finansowo forum, więc oboje uzyskali status Przyjaciela NFoW. Nadawali kolorytu dyskusjom i pomagali innym użytkownikom. Liberty5 była nieodłącznym elementem czatu gdzie realizuje się funkcja rozrywkowa NFoW.
Nie jestem znajomym zbanowanych użytkowników, choć polubiłem zapalczywość zwyczajnego. Z Liberty5 miałem starcie i styl Jej niektórych postów oraz poglądy wcale mi nie odpowiadają. Uważam jednak, że oboje zostali ofiarami nagonki i prowokacji, która rozbudziła w Nich zbyt wielkie emocje. Obojgu nie dano szansy obrony i nie potraktowano Ich jak prawdziwych przyjaciół, których można utemperować przez pw.
Wiem, że zwyczajny jest żołnierzem, człowiekiem honoru i nie wróci na NFoW pod innym nickiem i nie będzie ogłaszał (z przymrużeniem oka): "wróciłem". Nie wiem, co zrobi Liberty ale też jest pewnie zniechęcona.
Do napisania tego wniosku skłoniło mnie pw otrzymane od pewnego użytkownika:

Cytat:
Uważaj co piszesz bo zwyczajny np. stracił instynkt samozachowawczy i się ślizgnął.

[...]W związku z pkt. 3 od moich znajomości proszę o 3 kroki w bok.


Nie napiszę na czym ludzie najczęściej się ślizgają bo jak widzę jestem kolejnym do odstrzału. Wiem, że niedługo to nastąpi, co potwierdzi moją tezę o grze znaczonymi kartami. Ja nie lubię pokera lub brydża, wolę szachy.
Wiem, że decyzje Administratorów i Moderatorów są ostateczne ale na NFoW jest temat o tym skąd się bierze wojskowy beton, więc może warto zastanowić się ponownie nad pewnymi decyzjami? Myślę, że nie stracicie twarzy okazując wyrozumiałość.
Dla mnie zbanowanie tych użytkowników było prowokacją. Są na NFoW osoby, które zaczepiają spokojnych ludzi a potem gdy spotkają się z reakcją na zaczepki, lecą na skargę do GTW. Tak zachowują się przedszkolaki.
Mam nadzieję, że wniosek o przywrócenie na Niezależne Forum o Wojsku Liberty5 oraz zwyczajny spotka się z poparciem innych użytkowników a GTW okaże swą niebywałą mądrość i wyrozumiałość. Ku chwale NFoW i pożytkowi ogółu!
:gent:
 
 
Leo63
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Prywatne forum ale działające w sferze publicznej :!: Prywatnie jest wtedy, gdy kogoś zaprosimy do domu i sobie pogadamy.
Rysio wiesz dobrze o kim i o czym piszę. Właściwie: do kogo i do jakich działań piję (nie chodzi o piwo lub coś mocniejszego).
Jeżeli w Twoich oczach prawda jest durna to mi przykro.
 
 
śmiała 
1


Dołączyła: 22 Paź 2008
Posty: 18
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Te całe forum to jest ,nie napisze jakie,o tak błache i głupie szczegóły się czepiają że aż nawet się patrzeć nie chce,pierwszy raz spotkałam się z takim forum.Napewno nie tylko ci dwaj użytkownicy zostali zablokowani.
Nie będe więcej kompenotwać całego forum,od teraz tylko przeglądam i nie włanczam się w dyskusję,ba za głupi błąd ortograficzny albo za napisanie zadania z małej litery mnie zablokują :zly2:
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

No, jak będziesz w jednym zdaniu robić tyle błędów to, Bądż pewna że, jakiś Mod cię na pewno od razu nie zbanuje. Ale, po n-tym zwróceniu uwagi, owszem. Tu nikt nie ma obowiązku pisać itp. Więc się nie podoba to, jak mówi mój znajomy:
Sorry Batory :cool:
_________________
Polak diabłu pamięta:)
 
 
 
śmiała 
1


Dołączyła: 22 Paź 2008
Posty: 18
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

A forum dla magistrów-inżynierów do.....

Bez komentarza,widac kto tutaj czym świeci(głupotą) :tongue10:
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

śmiała :efendi2:
Uważaj, bo skończysz jak w/w wymienieni "banici".
Rysio, nasz forumowy Tetryk ma niestety rację.
Może ostro to wyraził, ale szczerze. :brawo:
Leo63 :czytanie:
Może zmienisz nick na: Don Kichot NFoW.
Ta dyskusja moim zdaniem, mogę się oczywiście mylić :efendi2: , do niczego dobrego nie prowadzi i może lepiej, ją na tym etapie zamknijmy nim posypią się ostrzeżenia. :cool:
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Na początek, może taki cytat:
Rysio napisał/a:
Przywróćmy więc podpułkownika Makowieckego, Henryka Kreuza, Drakena, Misia Uszatka, Grzegorza, RMC i wsi i wielu, wielu innych :brawo:

Stawianie naszego Smoka w jednym rzędzie z ppłk Makowieckim i Henrykiem Kreuz'em (a pewnie - w domyśle - i Elżbietą Galwas oraz OZ CROCK'iem) poczytuję za obrazę. Ufam Rysiu, iż nieco się zastanowisz ... i zrozumiawszy pewną niestosowność zestawienia - przeprosisz. Znałem Drakena1970, pisywałem z Drakenem, zanim pojawiłeś się na tym Forum.

Leo63,
Twoja prośba jest kulturalna i umotywowana. Reakcje co poniektórych trudno byłoby takowymi nazwać. Nie mnie natomiast podejmować jakiekolwiek decyzje. Zadecydują rządzący. Twoją prośbę przesyłam do dalszego rozpatrzenia bez adnotacji w stylu: "z poparciem" czy też "bez poparcia". :gent:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
marcin1900 
Banita


Wiek: 56
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 90
Skąd: kosmos
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

RadArek, pierwszy napadłeś na śmiałą, a jednak sam się nie ustrzegłeś błędu, jak sam widzisz mylić się jest rzeczą ludzką. Wkleję Twój błąd, :

"w jednym zdaniu robić tyle błędów to, Bądż pewna że, jakiś Mod cię na pewno od razu nie zbanuje"


po przecinku nie piszemy z dużej litery, śmieszne , ale prawdziwe. :gent:

Reszty postów nie skomentuję, decyzja nie od userów zależy, koniec.

Dziękuję.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Zatem oceniam.
2 czerwca 2008r. Ponad 1000 postów. I bawisz się w Czat NFoW?

Mój wniosek dla GTW: proszę zlikwidować Czat na Forum. A rzeczonych w tym temacie Użytkowników - przywrócić do społeczności. Wówczas można będzie zobaczyć, na czym komu zależy. :gent:

Dodane:
Ten post był pisany w odpowiedzi na post Borsukowatego, który to post zniknął.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
marcin1900 
Banita


Wiek: 56
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 90
Skąd: kosmos
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Posty znikają, jak: gwiazdy znikają, rzeki znikają, ludzie znikają, nic w tym nowego . :(

Dziękuję.
 
 
Borsukowaty 
6


Pomógł: 1 raz
Wiek: 114
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 1232
Skąd: a kogo to?
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Sam "zniknąłem" mój post. Przepraszam, jeżeli już pisaliście odpowiedzi.
i - a o co Ci chodzi z tym rozliczaniem czas/ilość postów? Ale może na PW - to nie o tym temat.
_________________
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure / Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę, / Po dawnemu... wojować... kochać się... i pić. gen. Wieniawa Długoszowski
 
 
marcin1900 
Banita


Wiek: 56
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 90
Skąd: kosmos
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Wielką Rysiu , wielką, niech będzie, bo z dużej to żaden Polak ni w ząb nie zrozumie co napisałem.

Dziękuje.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Rysio napisał/a:
i, zapędziłem się troszkę :-o

Rysiu, wyduś z siebie to jedno słowo.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

marcin1900 napisał/a:
RadArek, pierwszy napadłeś na śmiałą,



Jeśli tak to zostało odebrane to, przepraszam... Nie to, miałem na myśli. Ale, albo ja piszę niezrozumiale albo Ty, nie czytasz ze zrozumieniem ( jak mówi pewien klasyk :gent: ).

Cytat:
a jednak sam się nie ustrzegłeś błędu, jak sam widzisz mylić się jest rzeczą ludzką. Wkleję Twój błąd, :

"w jednym zdaniu robić tyle błędów to, BBądż pewna że, jakiś Mod cię na pewno od razu nie zbanuje"


No i co to, dowodzi według Ciebie? Dostałem bana za szewski błąd? I czy Śmiała też dostała...?
Więcej się nie wypowiadam,bo pewnie pierwszy raz dostanę z pasek. :cool:
_________________
Polak diabłu pamięta:)
Ostatnio zmieniony przez RadArek Czw 06 Lis, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
neo11
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Myniek,

Normalnie wyrosłeś nam na forumowego detektywa :lanie:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group