Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o pomoc-kasuje mi tematy
Opublikował Wiadomość
blazio 
1



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   Prosze o pomoc-kasuje mi tematy

Dział nazywa się pomoc więc może tu ktoś lub coś kasuje moje tematy. Wczoraj założyłem temat z pytaniem w odpowiednim dziale i ktoś go skasował. Pomyślałem może jakiś błąd i założyłem znowu, a dzisiaj wchodzę by sprawdzić odpowiedzi a tematu nie ma, nawet patrząc na ilość moich postów nie mam żadnego a powinienem, więc czy ktoś skasował mi tematy?
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Bądź łaskaw sprawdzić pocztę, w skrzynce mailowej, którą podałeś logując się na forum.
Poza tym poniżej widnieje już taki temat http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=28589 , wystarczy poczytać to, co już zostało napisane na forum.
 
 
blazio 
1



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

No to w takim razie moglibyście użyć wiadomości prywatnej na forum, a nie ja nie wiem o co chodzi, tematów nie ma, a wy czekaliście aż wejdę na pocztę.

edit.
Dużo mi nie wyjaśniło wejście na pocztę meilową, tyle mi poradziliście że temat był nie zgodny z regulaminem. Pokażcie w którym miejscu był niezgodny że musieliście go skasować. I to ma być forum, fora są od zadawania pytań i dostawania odpowiedzi, a ja na razie otrzymuje odwleczenie moich tematów.
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

blazio

Rejestrując się przeczytałeś regulamin :?: :!:

Jak się nie podoba, to co tu jeszcze robisz :?: :!:
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

kempczol spokojnie :modli:
Nie wchodź w buty GTW, oki? :efendi2:
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Ty znowu swoje. :efendi2:

Wyraziłem swoje zdanie. Zgodnie z regulaminem. :czytanie:

GTW robi swoje i jest OK.

Tak kempczol. Ja znowu swoje. Przysługuje Ci prawo do zgłaszania postów.
Ale strofowanie userów zostaw GTW.
Jeżeli nie wyczytałeś tego pomiędzy wierszami Regulaminu, to przyjmij to do wiadomości tu i teraz. :efendi2:
:cool:
 
 
blazio 
1



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Regulamin wam oczy przesłania-prawidłowo.

Ja się grzecznie pytam na jakiej podstawie pkt. regulaminu skasowaliście mi 2 tematy jeden po drugim?
 
 
makary21 
Mod
wieczny malkontent/cywil banda



Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 5710
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Faktem jest, że czasami paseczek lub kasowanie są nieco anonimowe. Np pkt taki i taki regulaminu i bach pasek ....a który to post zawinił....
Tak samo z kasowaniem.
I osobiście też nie rozumiem jednej sprawy. Jak ostrzeżenie to PW jest ale jak skasowanie to już nie ...... tylko mail.
Ostatnio zmieniony przez makary21 Sob 27 Gru, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

:gent: :gent: :gent:

blazio - spokojnie otrzymasz info, proszę bez gorączki. ;) Akurat regulamin nam oczu nie przesłonił, lecz jednemu z userów. Sprawę wyjaśnimy i będzie OK. Wchodząc na Forum wybrałeś opcję "zapoznałem się z regulaminem" zatem powinieneś go przestrzegać. Pewne zasady na TYM Forum obowiązują, czy się Tobie to podoba czy nie.

kempczol - tak jak T_J pisze niepotrzebne są tutaj Twoje wywody, w tym temacie.


Pozdrawiam M@rEK
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
blazio 
1



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

No dobra, w takim razie takiej ładnej wiadomości na pw poszukam podobnych tematów, ale zamieszania narobiłem. :D
 
 
Maurycy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Sty, 2009   

Pomimo ostatnich regulaminowych obostrzeń, pozwalam sobie po raz kolejny zgłosić zastrzeżenia do działania jednego z moderatorów Forum. Przedstawienie swoich poglądów do publicznej wiadomości wydaje mi się zasadne, wobec nieskuteczności drogi zalecanej w Regulaminie Forum:
Cytat:
IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. (...)
d) (...)wyjaśnij sprawę z daną osobą drogą PW (...)możesz zgłosić się do Administratora forum
W trakcie dyskusji w jednym z wątków, usunięto integralną część postu
P_E napisał/a:
z powodu niskiego poziomu intelektualnego

Moderator się w mojej ocenie zdecydowanie zagalopował.

1. Przekroczył kompetencje wchodząc w obszar zarezerwowany dla nauk o człowieku, konkretnie psychologii i medycyny.

2. Sformułował sąd obraźliwy dla Autora postu, w który ingerował. User Syn Stefana, legitymuje się wyższym wykształceniem. Pierwotna wersja postu, może odbiegała od meritum, ale potwierdzała inteligencję Autora.

3. Swoją ingerencją, na tyle wypaczył sens postu na tyle, że nie sposób na pytanie w tytule wątku] nie odpowiedzieć inaczej, jak twierdząco.

4. Użył sformułowań, których znaczenia w mojej ocenie nie rozumie. W odniesieniu do zawartości postu można użyć kryterium merytoryczny/OT. Inaczej wchodzimy w obszar pyskówek i epitetów.

5. W sposób co najmniej opaczny, odczytuje neutralne teksty.

6. W sposób co najmniej cyniczny, o ile nie wredny odniósł się do usera.
Cytat:
Maurycy, zrobiłeś świetny come back. Gratuluję. Regulamin (...)


Zapoznałem się.
TJ/09.01.2009.
 
 
Maurycy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

Zniknął bez śladu założony wczoraj wątek dot. jednostki w Tczewie ("Zdrowie").

Proszę osoby zorientowane o wyjaśnienie.
 
 
Maurycy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

Nie rozumiem, co w moim pytaniu było śmiesznego.

Dziękuję za wyjaśnienie.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

Maurycy, bo zakładaliśmy się, kiedy padnie takie pytanie :lol:

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   


I kiedy padnie pytanie o niezależność, usuwanie niewygodnych tematów i takie tam zwykłe userów posądzenia :cool:



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group