Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O naszym to forum piosenka czyli zemsta klonów i małych ludz
Opublikował Wiadomość
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

PDT napisał/a:
Daleki jestem od przyznania racji jednej z stron tego konfliktu. Sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi : kto ma rację? Na marginesie wspomnę że, podczas swojej służby wojskowej miałem (nie)przyjemność poznać dwóch chorążych którzy w dość prymitywny sposób umilali sobie czas. Prowokując kłótnie poprzez kłamliwe powoływanie się na kogoś i nie ukrywali oni swej radości obserwując jak ten konflikt narasta.


W przypadku NFoW był podobny schemat działania.
Przeczytałem co piszą na forum WP.
Próbują tam teraz mieszać ale Administracja nie jest tam naiwna i szybko sprawę ukróci.
Moją winą jest to, że jestem czasami zbyt szczery i bezpośredni.
Nie jestem idealny i mylę się często ale potrafię przyznać się do błędu.
A ilość kar i upomnień jakie otrzymywałem i otrzymuję przeczą tezom jakobym był podnóżkiem GTW.
Pozdrawiam. :gent:
 
 
Madzia 
4
Uparta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 232
Skąd: PL
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Zmierzch, postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.
1. Leo63 to facet.
2. Leo63 to nie Sajgon.
3. Znam obu, zwyczajnego i Leo. Nie znają się bezpośrednio, aczkolwiek o swoim istnieniu wiedzą, poglądy na funkcjonowanie forum mają zbieżne.
4. Tak zwyczajny, jak i Leo zostali obrażeni, wyzwani wręcz, do tej pory nikt nawet nie powiedział: przepraszam, więc proszę się nie dziwić, że o tym piszą na WP. Nie oni założyli temat na WP, skorzystali z możliwości wypowiedzenia się. Jak zareagowałbyś, gdybyś się dowiedział, że jesteś określany słowami, uważanymi powszechnie za obelżywe?
5. Zwróć uwagę na tytuł wątku, obrażający tych, którzy piszą na WP, podsumowując ich epitetami: "klony" i "mali ludzie". Świadczy on ewidentnie o "wielkości" autora ;)
_________________
Od pracowitości i przykładu jaki dadzą oficerowie zależy również moralny hart wojska, wytrzymałość, z jaką potrafi ono znieść wszelkie braki.
Marszałek Piłsudski
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Treść posta usunąłem, że względu na niedopuszczalne uwagi, sugestie na tematy osobiste.
kempczol - miarkuj - póki co paseczek.
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Szanowna Koleżanko, też zostałem obrażony przez jednego z prominentnych członków GTW (nigdy nie zostałem za to przeproszony) i mam trochę korespondencji w tym temacie, ale gdybym przytoczył PW, to kim bym się stał? Czy byłbym lepszy od tego, który mnie obraził?
A to , że trzeba walczyć ze zwykłym chamstwem i prostactwem, to przecież wiesz, że to popieram. Jedynie co do sposobów prowadzenia walki czasami się różnimy..., ale różnic się to nic złego, a raczej jest to twórcze :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Zmierzch 
1


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: płd
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Madzia napisał/a:
2. Leo63 to nie Sajgon.
\\

Cytat:
zdziwiony43 napisał/a:
Leo62 napisał:
Mam natomiast screeny np. z niejstniejącego Mini Chat'u, gdzie w wulgarny sposób obrażano pewnego generała i żaden z moderatorów (zwykle przewrażliwionych) nie zareagował. Może to kogoś zainteresuje...

oraz cytat z postu z NFoW user sajgon75

Niewygodni dostają ostrzeżenia za byle co, są szybko usuwani ale teksty na czacie w których w sposób wulgarny był obrażany np.gen. Bieniek (zachowałem tą stronę)nie powodują żadnych konsekwencji bo piszący jest kumplem OZ i jemu akurat wszystko wolno!



Oznacza to ze w tym samym momencie dwie różne osoby skopiowały czat w tym samym celu.

Madzia,

Znasz też sajgona?. Czy opierasz się na oświadczeniu Leo że to nie on?

Madzia napisał/a:
3. Znam obu, zwyczajnego i Leo. Nie znają się bezpośrednio, aczkolwiek o swoim istnieniu wiedzą,


To na jakiej podstawie obce osoby zaświadczają nawzajem o swoim honorze i do tego jeden się myli względem drugiego.

Madzia napisał/a:
Jak zareagowałbyś, gdybyś się dowiedział, że jesteś określany słowami, uważanymi powszechnie za obelżywe?


Z pewnością nie pisałbym na innym forum "płacząc" że Kazio z piaskownicy mnie obsypał piaskiem. Poziom tej dyskusji został sprowadzony do poziomu 5-latków nieodpowiedniego dla żołnierzy wojska polskiego.
 
 
Madzia 
4
Uparta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 232
Skąd: PL
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

kempczol, ja się na nic nie silę. Zmierzch zapytał, to odpowiedziałam, bo akurat posiadam informacje na ten temat. Znam fakty i przedstawiam je, gdyż niektórzy mylą osoby i nicki, co jest krzywdzące, np. dla Leo.
Ani Ty ani ja obiektywni być nie możemy, przedstawiamy swoje racje, subiektywne racje.
Większość piszących tu krytykuje tych, co piszą na forum WP, a ktoś próbował zrozumieć rację drugiej strony tego niby "konfliktu"?
Zmierzch, napisałeś:
Cytat:
Oznacza to ze w tym samym momencie dwie różne osoby skopiowały czat w tym samym celu.

To Cię dziwi? Przezorny zawsze ubezpieczony.
Cytat:
Madzia,

Znasz też sajgona?. Czy opierasz się na oświadczeniu Leo że to nie on?

Sajgona nie znam. Czytałeś jego posty? Ja tak. Naprawdę nie sądzę, by poważny człowiek, jakim jest Leo, starszy oficer, zachowywał się w ten sposób. Co miał do napisania, napisał, raz poważnie, raz żartobliwie. Za Sajgona robić nie musi.
Cytat:
To na jakiej podstawie obce osoby zaświadczają nawzajem o swoim honorze i do tego jeden się myli względem drugiego.

Dopuszczasz pomyłki? Zauważ, kiedy te słowa zostały napisane, to był początek tego całego "konfliktu".
Cytat:
Z pewnością nie pisałbym na innym forum "płacząc" że Kazio z piaskownicy mnie obsypał piaskiem. Poziom tej dyskusji został sprowadzony do poziomu 5-latków nieodpowiedniego dla żołnierzy wojska polskiego.

W kwestii formalnej: Wojsko Polskie to nazwa własna.
A powiedz, gdzie mają pisać? Powiedzieć o tym, co się dzieje? Nie mają możliwości pisania na NFoW, nawet na PW, nawet z Administracją. Póki co, z WP jeszcze ich nikt nie pogonił, więc chyba im tam wolno pisać? Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Kto łamie honor? Ten co się zalogował pod kolejnym nickiem, czy ten kto używa dla określenia userów słów wulgarnych?
Napisałeś, czego byś nie zrobił. A co byś zrobił, gdyby Cię tak nazwano? Siedział cicho i nadstawił drugi policzek?
_________________
Od pracowitości i przykładu jaki dadzą oficerowie zależy również moralny hart wojska, wytrzymałość, z jaką potrafi ono znieść wszelkie braki.
Marszałek Piłsudski
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Madzia

Bijesz pianę. :nie2:
Napisałem prawdę w skasowanym poście i jeszcze zarobiłem za to paseczek.
A podobno, jak sugeruje ktoś Tobie bliski, jestem "podnóżkiem" GTW a zwłaszcza T_J-a :?: :!: :czytanie:
Czemu np. moja żona, która przegląda to forum nie zaloguje się i nie zacznie mnie teraz bronić :?: :!:
Mnie tego nie tłumacz, bo mam swoje zdanie na Wasz temat, tylko wyjaśnij to tym którzy nie są zaangażowani w ten "konflikt" :!: :!: :!:
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Madzia, przestań być adwokatem w nieswojej sprawie. :!:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Zmierzch 
1


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: płd
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Madzia napisał/a:
A powiedz, gdzie mają pisać? Powiedzieć o tym, co się dzieje?


Jesteś kobietą to nie rozumiesz, facet się tak nie zachowuje.

Madzia napisał/a:
Cytat:
Oznacza to ze w tym samym momencie dwie różne osoby skopiowały czat w tym samym celu.

To Cię dziwi? Przezorny zawsze ubezpieczony.


Dziwi, bo oznacza że byli ( był) na forum w konkretnym celu - obserwowania i donoszenia. I co pójdzie do rzeczonego generała i powie " panie generale źle o panu mówili"? Toż to jakaś komedia i jeszcze będzie w to honor mieszał.

Madzia napisał/a:
Kto łamie honor? Ten co się zalogował pod kolejnym nickiem, czy ten kto używa dla określenia userów słów wulgarnych?


Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.

Madzia napisał/a:
Sajgona nie znam. Czytałeś jego posty?


Tak, przeczytałem cały jeden post który napisał.

Madzia napisał/a:
Naprawdę nie sądzę, by poważny człowiek, jakim jest Leo, starszy oficer, zachowywał się w ten sposób.


Poważny człowiek , oficer straszy nie kopiuje prywatnej korespondencji , nie skarży się na innym forum że tu potraktowali go źle i nie zaręcza za honor osoby której nie zna. Wiem bo sam bym tak nie postąpił.

Nie obchodzi mnie ten konflikt, jedynie szlag mnie trafia jak ktoś sobie w osobistych porachunkach honorem gębę wyciera.
 
 
Madzia 
4
Uparta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 232
Skąd: PL
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

kempczol, ja się nie zalogowałam tutaj, żeby bronić kogokolwiek. Nawet bym się nie odezwała, gdyby druga strona mogła tu pisać. Poza tym, przecież nikt Cię nie atakuje, a zdanie, każdy neutralnie nastawiony do tego tematu, sobie wyrobi sam, wystarczy poczytać posty, np. Twoje. Prawda?
focus, nie krzycz na mnie, proszę. Adwokatem niczyim nie jestem. Zobacz, od czego się zaczęło. Zmierzch zadał pytania, ja odpisałam, bo znam odpowiedź. Tylko tyle. Posypały się riposty, to odpisuję. Jako ja, Madzia, a nie obrońca. Gdyby ci, o których tu mowa, mogli coś napisać, to, jak zauważyłam już raz, mnie by tu nie było.
Zmierzch, a kto tu zamierza lecieć do generała z donosem?! :???:
Niejednego generała tu brano w obroty, w czym sama brałam czynny udział, ale nigdy mi do głowy nie przyszło, że ktokolwiek może panom w lampasach donieść screeny z wypowiedzi np. Madzi. Przecież to samo w sobie brzmi zabawnie, jak pan generał chce to niech siada do komputera i czyta, a najlepiej pisze. Odniosłam wrażenie, że Leo podał przykład pewnych zachowań, a nie oświadczył, że zamelduje temu, o którym źle piszą, że nie jest lubiany na pewnym forum.
Cytat:
Poważny człowiek , oficer starszy nie kopiuje prywatnej korespondencji , nie skarży się na innym forum że tu potraktowali go źle i nie zaręcza za honor osoby której nie zna. Wiem bo sam bym tak nie postąpił

A skąd wiesz, że to Leo skopiował? Ja nie wiem, za to wiem o istnieniu instytucji "życzliwych". A czat był dostępny dla zalogowanych, więc jeśli z niego coś skopiował i zachował, to żadna zbrodnia.
_________________
Od pracowitości i przykładu jaki dadzą oficerowie zależy również moralny hart wojska, wytrzymałość, z jaką potrafi ono znieść wszelkie braki.
Marszałek Piłsudski
 
 
Zmierzch 
1


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: płd
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Madzia napisał/a:
A skąd wiesz, że to Leo skopiował?


Tego nie wiem, za to widziałem wklejoną przez Leo62 prywatną korespondencję. Tak postępuje oficer starszy?

Madzia napisał/a:
Odniosłam wrażenie, że Leo podał przykład pewnych zachowań, a nie oświadczył, że zamelduje temu, o którym źle piszą, że nie jest lubiany na pewnym forum.


A ja po przeczytaniu tego co napisał wręcz przeciwnie:

forum Wojska Polskiego Leo62
Cytat:
Zaznaczam, że do Warszawy wybierzemy się obaj, ale degradacji za krytykę NFoW wcale nie oczekujemy. Mam natomiast screeny np. z niejstniejącego Mini Chat'u, gdzie w wulgarny sposób obrażano pewnego generała i żaden z moderatorów (zwykle przewrażliwionych) nie zareagował. Może to kogoś zainteresuje...


Rozumiem że Leo62 i zwyczajny z którym się nie znają, pojadą do Warszawy i zameldują komu trzeba. I oczekują że za zameldowanie dostaną nagrodę.
 
 
Madzia 
4
Uparta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 232
Skąd: PL
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Jest na tym forum klasyk, który zachęca do czytania ze zrozumieniem. Zmierzch, piszesz, krytykujesz, a nie bardzo znasz kontekst pewnych wypowiedzi. Najpierw trzeba poznać całą tę sprawę, a potem pisać.
Cytat:
Rozumiem że Leo62 i zwyczajny z którym się nie znają, pojadą do Warszawy i zameldują komu trzeba. I oczekują że za zameldowanie dostaną nagrodę.

Źle rozumiesz. Ani Leo ani zwyczajny do stolicy się nie wybierają, czy to z wizytami kurtuazyjnymi czy donosicielskimi. Wkleiłeś tu kawałek postu Leo z forum WP. Pozwól, że wkleję cały:
Cytat:
Poniekąd zgadzam się z Moderatorem ale to właśnie zwyczajny jest osobą, której grożono i grozi się na NFoW. Obecnie poprzez informacje wysyłane do Jego znajomej, ponieważ sam zwyczajny został zbanowany. GTW, a zwłaszcza jeden taki administrator chwali się, że zwyczajny został namierzony, mają Jego dane osobowe, poinformują Departament itp, itd.
Zaznaczam, że do Warszawy wybierzemy się obaj, ale degradacji za krytykę NFoW wcale nie oczekujemy.
Mam natomiast screeny np. z niejstniejącego Mini Chat'u, gdzie w wulgarny sposób obrażano pewnego generała i żaden z moderatorów (zwykle przewrażliwionych) nie zareagował. Może to kogoś zainteresuje...

Przeczytaj uważnie to, co zaznaczyłam boldem. Leo zapewnił, że jeżeli dostaną ze zwyczajnym zaproszenie od stosownej władzy na pogawędkę tudzież "dywanik", chętnie pojadą. Naprawdę sądzisz, że dwóch oficerów pojedzie do MON, z wydrukami forum internetowego poskarżyć się, jak nieładnie piszą niektórzy o generale jednym czy drugim???? I do tego oczekują nagrody??? :lanie:
Namierzanie userów przez władze uważam za co najmniej nieetyczne.
_________________
Od pracowitości i przykładu jaki dadzą oficerowie zależy również moralny hart wojska, wytrzymałość, z jaką potrafi ono znieść wszelkie braki.
Marszałek Piłsudski
 
 
Zmierzch 
1


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: płd
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Madzia,

Przeczytałem ten tekst dokładnie i to kilka razy i nadal wychodzi z niego ze pojadą do Warszawy , zabiorą wydruki i pokażą komu trzeba.

Cytat:
Naprawdę sądzisz, że dwóch oficerów pojedzie do MON, z wydrukami forum internetowego poskarżyć się, jak nieładnie piszą niektórzy o generale jednym czy drugim?
.

To co Twoim zdaniem to oznacza
Cytat:
Może to kogoś zainteresuje..
.



i jeszcze jedno początek postu Leo62

Cytat:
poniekąd zgadzam się z Moderatorem ale to właśnie zwyczajny jest osobą, której grożono i grozi się na NFoW.


a tu posty osoby której się grozi.

Cytat:
Na NFoW mnie jeden taki omc cywil nazwał jak nazwał, pogadamy mam nadzieję w cztery oczy kiedyś o tym, jak już nie będzie żołnierzem.


Cytat:
Dobranoc Cieniasy i tchórze. Ja wbrew temu co straszycie, nie omieszkam pokazać gdzie trzeba waszych prywatnych wyzwisk pod mym adresem. Dobrej nocy. Czekam cierpliwie do cywila jednego z Was.


Kto tu komu grozi ?

Madzia napisał/a:
A czat był dostępny dla zalogowanych, więc jeśli z niego coś skopiował i zachował, to żadna zbrodnia.


Żadna zbrodnia tyle ze metody zajeżdżą metodami ubeckimi a te czasy już się skończyły.

W dyskusji także pojawia się Rezun powołujący się na przysięgę jaką składają żołnierze i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że Rezun oznacza


Cytat:

Rezun - w języku staropolskim w znaczeniu morderca, zabójca, siepacz, zapożyczenie z języka ukraińskiego od wyrazu rizun, ukr. Різун (rzeźnik). W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej, w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA, OUN, Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludności cywilnej.



Ten ktoś chce idiotów z nas żołnierzy robić myśląc że nie wiemy co oznacza jego nick?

PS. Dlaczego nie odpowiedziałaś na pytanie o wklejanie cudzej prywatnej korespondencji?
 
 
Madzia 
4
Uparta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 232
Skąd: PL
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Zmierzch, ależ Ty podejrzliwy jesteś, jak policjant.
Powtarzam: źle zrozumiałeś i zapewniam Cię, że nikt nie zamierza się ośmieszać i jechać na skargę, z teczką pełną wydruków pod pachą. W ostateczności istnieje droga sądowa, jeśli już koniecznie ktoś chciałby wywlekać tę sprawę. Tylko nie traktuj tego zdania, jako deklarację, że jutro polecą do sądu. Z tego, co wiem, zwyczajny nie zamierza nigdzie lecieć, ani do sądu ani do MON, wystarczy, że temat pojawił się na forum WP, co go satysfakcjonuje, że ktoś poza nim zauważył jak się traktuje niewygodnych userów na forum, może to da do myślenia pozostałym. Posty napisane tam przez osiem i innych są wystarczającym dowodem.
Zmierzch, jakie groźby? Miało to znaczyć, że prywatnie chętnie by porozmawiał z OZ, nic więcej. Uważasz, że przyczai się w ciemniej ulicy ze sztachetą, czy jak?! Mam wrażenie, ze przejaskrawiasz i interpretujesz po swojemu.
Widzisz, Zmierzch, tu chodzi o jedno słowo: przepraszam. Poczytałeś dokładnie forum WP? W okolicach Nowego Roku (teraz postów już nie ma, bo tamtejszy Administrator wykasował), zwyczajny przeprosił wszystkich. Ta sprawa, z wypłynięciem korespondencji, jeszcze wtedy nie zaistniała. Czy legalnie czy nielegalnie to ujrzało światło dzienne, nie wiem, dyskutować zatem nie będę. Ale skoro wyszło na jaw, to najprostsze byłoby napisanie: przepraszam. Krótko i z klasą, nie sądzisz?
Co do Rezuna. Nie biorę odpowiedzialności za nicki, avatarki czy sygnaturki innych. Sam sobie taki wybrał, napisz do niego na PW, niech Ci odpowie, dlaczego akurat ten a nie inny.
_________________
Od pracowitości i przykładu jaki dadzą oficerowie zależy również moralny hart wojska, wytrzymałość, z jaką potrafi ono znieść wszelkie braki.
Marszałek Piłsudski
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

To ja mam już tylko jedno pytanie:
Kto pisał lub choćby obserwował mini chata tego Forum wie, że przy burzliwej dyskusji "przewinięcie" rozmowy i ukrycie starszych wypowiedzi trwało czasem nie więcej niż dwie minuty. Więc GTW nie miała możliwości śledzenia na bieżąco przebiegu dyskusji.
Stąd moje pytanie:
Czemu osoby zbulwersowanie wypowiedziami nie wysłały natychmiast zrzutów ekranu do kogoś z osób odpowiedzialnych za Forum?
Takie robienie screenów i mówienie o nich dużo po czasie pachnie niczym innym jak zamierzonym, rozłożonym w czasie "zbieraniem kwitów na kogoś", a już na 100% nie dbaniem o kształt i formę Forum. No bo jeżeli widzę "niegodziwość" to robię zrzut ekranu i czekam na coś? Na co?
P.S. Bardzo wiele razy, pisano o tym, że rozmowy administratorów zostały rozpowszechnione nielegalnie. I dziwię się, że do niektórych nie dociera jeszcze ten fakt. Jaki i udostępnione niektórym dowody na manipulacje tymi wiadomościami poprzez wklejanie w nie słów wulgarnych - tylko po to, aby oczernić piszącego.
To tyle w tym temacie.
Pzdr.
:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group