Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
OBSŁUGA FORUM - kontakt.
Opublikował Wiadomość
sonia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   OBSŁUGA FORUM - kontakt.

W związku z kolejny usunięciem mojego postu przez „obsługę forum” (???) z którą brak jakiegokolwiek kontaktu, a tym samym brak możliwości wyjaśnienia przedmiotowej sytuacji – proszę Administrację – o malutką podpowiedź, w kwestii odpowiedzi.
Mając na uwadze :
IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin obowiązuje każdego użytkownika forum. Użytkownicy nie przestrzegający regulaminu będą karani poprzez:
a) upomnienie,
b) ostrzeżenie ( trzy ostrzeżenia są równoznaczne z brakiem możliwości pisania postów przez okres 30 dni; cztery ostrzeżenia wydaleniem z forum na okres 30 dni licząc od otrzymania pierwszego ostrzeżenia),
c) w rażących przypadkach naruszenia regulaminu użytkownik zostanie natychmiast wydalony z forum (tzw. "ban").
d) publiczne użalanie się nad otrzymanym ostrzeżeniem bądź zablokowanym tematem ( edytowanym/usuniętym postem) będzie skutkowało otrzymaniem kolejnego ostrzeżenia bądź zablokowaniem dostępu do forum.
2. Administratorzy oraz moderatorzy zastrzegają sobie prawo do:
a) kasowania,
b) przesuwania,
c) edycji,
tematów, które naruszają regulamin. Nie są przy tym zobowiązani do uzasadniania własnych działań.
d) jeśli Twój temat zostanie zablokowany/usunięty bądź otrzymasz ostrzeżenie, albo post ulegnie edycji/usunięciu sprawę wyjaśnij z daną osobą drogą PW (opcja wiadomości prywatnych) lub e-mail, w szczególnych przypadkach możesz zgłosić się do Administratora forum.
3. Podważanie autorytetu oraz krytyka Administratora/Moderatora na forum to droga do otrzymania ostrzeżenia. Jeżeli nie odpowiada Ci styl panujący na forum, to napisz do administratora forum, lub poszukaj sobie innego miejsca w sieci, gdzie będziesz mógł wyrażać swoje opinie w sposób, który Ci pasuje.
4. Użytkownik łamiący Regulamin powinien liczyć się z otrzymaniem ostrzeżeniem bądź zablokowaniem dostępu do forum.
5. Administratorom według własnego uznania przysługuje prawo do usuwania Użytkowników lub blokowania adresów IP, nazw Użytkowników albo adresów e-mail w przypadku naruszenia Regulaminu lub obowiązujących przepisów prawa.

Ty samym - pytam – z kim powinnam się skontaktować?
Pozdrawiam.
 
 
Janek 
4
cywil tak myśle, mówie i pisze


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 263
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

To taki kwiatek na tym forum pod tytułem anonim. Moderatorzy uznali że podpisanie się pod taką prywatną wiadomością to za duży wstyd, dlatego wysłają jako anonimowa "obsługa forum".
Dlatego popieram Twoje wystąpienie, bo już najwyższy czas to uregulować, najlepiej w Regulaminie.

pozdr :gent:
 
 
Ard 
1
chirurg lub ogrodnik



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: lewa strona Wisły
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Janek, a nie przyszło Ci do głowy, że ten podpis jest ogólnie zapisany w skrypcie? Poznaj budowę skryptu i będzie ok.
_________________
Liber is est existimandus, qui nulli turpitudini servit
 
 
Janek 
4
cywil tak myśle, mówie i pisze


Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 263
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Ard człowieku o czym Ty piszesz? Ja mam znać budowe skryptu? Ja? Pewnie masz wysoką goraczke, albo się naćpałeś. Ja zwykły user który nie zawsze potrafi poruszać się po katalogach mam znać skrypt i jego budowe. To dla kogo jest to forum i jakie jeszcze kwalifikacje mają posiadać userzy? Może powinni być programistami, lub mieć skończoną informatyke na UW?

pozdr zwykłych userów. :gent:

Nie w tym tonie, dobrze radzę ... :nie2:

Zwykły user - focus
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

sonia napisał/a:
W związku z kolejny usunięciem mojego postu przez „obsługę forum” (???) z którą brak jakiegokolwiek kontaktu


Administracja, tudież Moderatorzy mają prawo do odrobiny swobody, w tym odskoczni od Forum.

sonia napisał/a:
Ty samym - pytam – z kim powinnam się skontaktować?


Pkt IV/2/d - OZ
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Ard 
1
chirurg lub ogrodnik



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: lewa strona Wisły
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Janek, zobacz na jakim skrypcie jest postawione forum. Nie jest to autorski skrypt Steviego, więc możesz poznać jego tajniki. Co do informatyki to preferuję praktyczne podejście politechnik. I dramatyzujesz jakby opatentowali krojenie chleba i miałbyś za to płacić.
Cytat:
Pewnie masz wysoką goraczke, albo się naćpałeś.

Raczej ja powinienem to napisać.
_________________
Liber is est existimandus, qui nulli turpitudini servit
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Ja usunąłem post soni.
Bo był NIE NA TEMAT.
Pytania?
P.S. Janek jak nie wiesz jak działa skrypt (do czego się przyznajesz) to nie stawiaj żądań niemożliwych nawet do zrealizowania, OK?
Poza tym Forum to prywatne przedsięwzięcie i Regulamin układany jest przez GTW.
To tyle tytułem wyjaśnienia.
teejay
:bye:
 
 
Ard 
1
chirurg lub ogrodnik



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: lewa strona Wisły
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Belial, prawda jest taka, że jeśli dostaniesz informacje o wywaleniu postu, to masz powody do radości. Na mało którym forum ktoś kogoś o tym informuje, chociażby poprzez skrypt. Wylatuje i tyle. Nikt się nie fatyguje.
_________________
Liber is est existimandus, qui nulli turpitudini servit
 
 
sonia
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

Witam.

Czytając Wasze wypowiedzi – nie rozumiem dlaczego stały się one odpowiedziami na jakieś pretensje?
Czy ja się skarżę? Czy mam do kogoś – jakieś pretensje? Nie mam i nie wiem o co tyle „szumu”.
Zakładając ten temat, zadałam proste pytanie, a wręcz zwróciłam się z prośbą do Administracji o wskazanie mi możliwości kontaktu z tzw. „obsługą forum” w celu wyjaśnienia sytuacji. I tyle.

Nie podważam Regulaminu, który zaakceptowałam – tylko – mając na uwadze pktIV/2/d - poprosiłam o podpowiedź, której udzielił mi focus, a którą jestem trochę zaskoczona – bo myślałam, że tylko
Cytat:
w szczególnych przypadkach możesz zgłosić się do Administratora forum
, a mojej nie uważam za taką i raczej nie na miejscu byłoby pisanie do samego OZ.
Po za tym focus napisał:
Cytat:
Administracja, tudież Moderatorzy mają prawo do odrobiny swobody, w tym odskoczni od Forum.

Ależ – oczywiście, że tak, tylko z Waszych wypowiedzi wynika, że ta informacja od „obsługi forum” nie działa jak automat (co sugerował Ard) – tylko wymaga pewnej ingerencji władz – o czym pisze taki jeden
Cytat:
Ja usunąłem post soni.

Jeśli się mylę – to przepraszam – ale tak to zrozumiałam.

Dalej.
Belial, pisze:
Cytat:
Ale to forum ma przemiał kilkuset wiadości dziennie - to sporo. A z pewnością za dużo, aby każdemu wysłać laurkę.

Czyżbyś sugerował, że aż tyle (dziennie) wiadomości jest usuwanych? :-o
Choć właściwie to możliwe – skoro Twoje (do czego sam się przyznajesz) są
Cytat:
regulanie usuwane
– a piszesz dość sporo – więc i statystyki mogą być prawdziwe.
Co do pozostałej części Twej wypowiedzi:
Cytat:
Moje wiadomości są regulanie usuwane, ……………………. Ale to nie powód, aby przerzucał kabel od żelazka przez żyrandol, albo mocował krawat na klamcę lub ostrzył żyletki

powiem krótko - Ty to dopiero potrafisz „odwrócić kota …”,
Jednak, mając na uwadze, że z pewnością tymi słowami chciałeś mnie pocieszyć i zmienić moje przeznaczenie – pragnę podziękować. Jesteś wielki. :efendi2:

Ard, masz rację – pisząc, że:
Cytat:
prawda jest taka, że jeśli dostaniesz informacje o wywaleniu postu, to masz powody do radości. Na mało którym forum ktoś kogoś o tym informuje, chociażby poprzez skrypt. Wylatuje i tyle. Nikt się nie fatyguje.

ale – pragnę zauważyć – że nie jesteśmy na „jakimś” forum – tylko na NFoW, gdzie jak słusznie zauważył taki jeden
Cytat:
Regulamin układany jest przez GTW
, która sama „obdarowała” nas takim przywilejem, a tym samym pozwala nam na wyjaśnienie tego wszystkiego, czego nie można na innych forach.
Kierując się, Twoim tokiem myślenia, można by było powiedzieć, że przez ten przywilej – GTW – sama sobie „strzeliła w kolano”, ale tak nie jest, a wręcz przeciwnie.
Myślę, że dzięki temu przywilejowi, jak i wielu innym możemy mówić o integracji tutejszych „grup”, co bardzo poważnie wyróżnia NFoW od podobnych for w sieci, ale to już dyskusja na inny temat.

Na zakończenie.
Pomimo mylnej interpretacji mojego zapytania – dziękuję Wszystkim za odpowiedzi, które – w pewien sposób – wyjaśniły mi moje wątpliwości – w kwestii postępowania w podobnych sytuacjach.

P.S.
Tylko do taki jeden.
Czytając Twe słowa:
Cytat:
Ja usunąłem post soni.
Bo był NIE NA TEMAT.
Pytania?

wyczuwam pewną pretensję, że w ogóle zadałam pytanie o możliwość kontaktu z autorem „uwagi”.
Pytałam ogólnie. Nie chodziło mi o tę wczorajszą sytuację.
A tak po za tym skąd możesz wiedzieć jak wykorzystałabym możliwość takiego kontaktu?
Może – po prostu – chciałam zwyczajnie podziękować za „przywrócenie mnie do pionu” (?), bo akurat (tym razem) uwaga i usunięcie postu były – jak najbardziej słuszne.

Pozdrawiam serdecznie Sonia.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

taki jeden napisał/a:
Forum to prywatne przedsięwzięcie i Regulamin układany jest przez GTW

I na tym zakończymy. Komu to nie w smak, proszę poszukać lepszej klik

PS. GTW nie nadużywa Regulaminu.
PS1. Janek, jeszcze jeden taki tekst (o ćpaniu lub podobny, obrażający interlokutora) to ,,pociągnę". Z dwururki. Zostałeś ostrzeżony. Publicznie.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group