Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Zmiana PKW Afganistan
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   


Proszę przeczytać pierwszy post w temacie i albo założyć nowy wątek, albo pisać na temat.

Dziękuję. :gent:

 
 
biki 
1


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: mazury
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

witam wszystkich mam takie pytanie w sprawie VIII zmiany PKW Afanistan W :?: :?: swietoszowie mozna jeszcze zapisac sie na misje? Czy maja jeszcze wolne etaty chodzi mi o etaty dla st szeregowych? :?:

Proszę o więcej staranności w pisaniu postów. Uprzejmie przypominam: aby napisać znak diakrytyczny wciskamy jednocześnie literkę i prawy klawisz ALT, o czymś tak durnym jak zaczynanie zdań czy nazw własnych miejscowości wielką literą nie wspomnę. Dzieciom Neostrady mówimy :nie3:

P_E
 
 
Modus 
1



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

Witam Panowie proszę o pomoc może ma ktoś informację gdzie można szukać etatu podoficerskiego w korpusie logistyki do PKW dzięki.
 
 
Kapralos 
2



Wiek: 45
Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 55
Skąd: z Polski
Wysłany: Sob 08 Maj, 2010   

Proponowałbym S-1 17 WBZ jeśli chodzi o IX zmianę, ewentualnie S-1 10BKPanc w ramach VIII zmiany,tyle że jeśli chodzi o Świętoszów to nie mam wiedzy jaki jest stopień ukompletowania.

Pozdrawiam
 
 
MariuszB 
2



Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 84
Skąd: wiesz?!
Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

Witam

A w sprawie wyjazdu na misję lekarza z cywila to gdzie dzwonić? Też do S-1 17 WBZ ?
 
 
cwaniak 
5



Pomógł: 9 razy
Wiek: 49
Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 847
Skąd: 54.390 °N, 19.819 °E
Wysłany: Sro 09 Cze, 2010   

Proponuję zadzwonić do Dowódctwa Operacyjnego Sił Zbrojnych : 022 6855 319 lub 022 6855 275
_________________
Potencjalny polityk powienien wiedzieć co mówi,
szkoda, że mówi co wie!!!
 
 
 
Irecco 
5
Czy Dowódca o tym wie...?



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 894
Skąd: Polanda
Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

MariuszB, tylko i wyłącznie DO SZ ul. Radiowa 2.
_________________
Nie smućcie się, że nie piastujecie stanowisk.
Troszczcie się o to, by być stanowisk godni.
/Konfucjusz/
 
 
rydz 
4



Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 270
Skąd: PL
Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Witam, Ostatnio rzucił mi się w oczy Rozkaz Dowódcy VIII zmiany gen. Reudowicza nakazujący wszystkim żołnierzom VIII zmiany nosić na ramieniu wyróżnik przynależności do VIII zmiany w postaci takiej naszywki 9x3 cm, którą trzeba będzie nosić na rękawie...
Czy w Waszych jednostkach ktoś coś o tym słyszał? Zaopatrują Was w takie naszywki? :-o
_________________
Inna miała być codzienność.
 
 
wojtass
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Jest taka możliwość ale to już decyzja Dowódcy nam nie kazał bo brak pieniędzy na wykonanie.
 
 
zandarm 
2


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 58
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

Panowie czy u was w jednostkach są osoby które jadą o 2 3 i 4 stopnie niżej niż swój stopień na 8 zmianę?
 
 
Ali
4



Dołączył: 21 Lip 2004
Posty: 152
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

Przyjacielu - akurat ŻW powinno tam być na etatach straszych szeregowych maksymalnie. Sprawdzanie ID przed DFACem, namolność w kwestii dmuchania w alkomat i molestowanie dentystki nie wymaga wyższych etatów - to może robić byle Roman z ochrony w biedronce - nie przesadzaj z podwyższaniem etatów, pluton pułkowników już w Gazowni jest.
_________________
"You shoudn't ignore unknown and unpredictable" - Gen. Robert E. Lee
 
 
zandarm 
2


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 58
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

Szkoda mi takich zamkniętych i zakompleksionych chłopczyków jak ty. Chłopak z OSŻW Mińsk Mazowiecki który zginął od ostrzału bazy a był kierowcą Rośka to pewnie też był zły bo był z ŻW. Ci co służą teraz z OSŻW w Afganistanie to pewnie głównie jak piszesz molestują dentystki i wlepiają mandaty. Jesteś zapewne bardzo dobrze wyszkolonym żołnierzem po wielu specjalistycznych kursach i żyj sobie z tą świadomością oby jak najdalej ode mnie :!:
Nie będzie zgody na takie teksty

Coś dla Ciebie. Zobacz też: tutaj oraz tutaj

 
 
Ali
4



Dołączył: 21 Lip 2004
Posty: 152
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

Zginął bo wyszedł z namotu, zapalił papierosa i do schronu miał jakieś 3 metry - gdyby nie olał pewnych zagadnień to pewnie by żył. I nie denerwuj mnie ptysiu barowy bo akurat byłem jednym z tych którzy zbierali go z ziemi. Nie zgniął poza bazą, był na kursie obsługi i miał pecha - są inni, któzy nadstawiają tyłek każdego dni, po to żeby namiotowi bohaterowie w pomarańczowych berecikach mogli wykazać się statystyką złapanych na alkomat - pomyśl nad tym. OŻ Mińsk - to nie czasem bohaterowie od wyciągania ludzi znad talerza zupy przy śniadaniu?

:kartka:

[b]
_________________
"You shoudn't ignore unknown and unpredictable" - Gen. Robert E. Lee
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   


Bardzo proszę o uspokojenie emocji. Dziękuję.


 
 
zandarm 
2


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 58
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

Ali napisał/a:
Zginął bo wyszedł z namotu, zapalił papierosa i do schronu miał jakieś 3 metry - gdyby nie olał pewnych zagadnień to pewnie by żył. I nie denerwuj mnie ptysiu barowy bo akurat byłem jednym z tych którzy zbierali go z ziemi. Nie zgniął poza bazą, był na kursie obsługi i miał pecha - są inni, któzy nadstawiają tyłek każdego dni, po to żeby namiotowi bohaterowie w pomarańczowych berecikach mogli wykazać się statystyką złapanych na alkomat - pomyśl nad tym. OŻ Mińsk - to nie czasem bohaterowie od wyciągania ludzi znad talerza zupy przy śniadaniu?

:kartka:

[b]


Nic dodać nic ująć. Jesteś wielki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group