Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy rzecznik MON
Opublikował Wiadomość
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

i napisał/a:
8 lat zawodowej służby wojskowej. Powinna być co najwyżej świeżo upieczonym kapitanem. I jeszcze co najmniej 4 lata czekać na majora.

Takie szybkie awansowanie obniża morale w wojsku.


To już max jej kariery. "Skażona bliskością" ekscentrycznego i kontrowersyjnego ministra. O emeryturze może zapomnieć.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

PDT napisał/a:
Takie szybkie awansowanie obniża morale w wojsku.
O doświadczeniu danej osoby nie wspominając.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

To akurat nie moje słowa.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Wiem, przepraszam. Wina forum, wkleiłem samą treść bez wskazywania osoby. Wyszło jak widać. :gent:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Rozumiem że represalia wobec pani rzecznik zastosuje tzw anty-PiS, który wkrótce obejmie władzę. ESBecy powinni zachować emerytury pomimo że prześladowali wolnych Polaków, ale pani rzecznik nie, bo została "skażona bliskością" ekscentrycznego i kontrowersyjnego ministra". Ostatnio przechodzisz sam siebie.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
sierżant H. 
5
Eng_Branch



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 647
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

:gent:

Na początku myślałem że ten "ppłk" to jakieś jaja?? To już jest kpina. I proszę mi tutaj zaraz nie wyjeżdżać z polityką, bo widzę u niektórych na forum że każdy kto "atakuje" Panią rzecznik jest od razu UB-kiem, komuchem, aferzystą, PO-wcem i ruskim agentem. Ja nie o polityce....

Czytając takie newsy i widząc takie "mianowania" (z całym szacunkiem do pani major...wróć!....podpułkownik) cieszę się że odchodzę w wojska. Przez ponad 20 lat widziałem różne mniej lub bardziej zasłużone "kariery" wszelkiego rodzaju "plecaków", "żagli" itp. Ale też ludzi którzy po prostu znaleźli się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie...

Na swój stopień mł.chorążego (z "odzysku" nie po SCh) pracowałem ciężko prawie 20 lat. Skończyłem dwa kierunki studiów, byłem 3 razy na misji, w strukturach NATO, mówię płynnie 2 obcymi językami (4 i 3 stopień) pracuję od kilku lat "w cywilu" za zgodą dcy. Ostatnio dowiedziałem się że nie wyznaczą mnie na stanowisko pdf.st. bo nie mam "kursu w Poznaniu" jakiegoś. Pies to trącał bo i tak zamierzałem odejść, ale to kropla która przepełniła czarę w tym sensie że uznałem że decyzja jest dobra. Na to stanowisko przyszedł gość bez języka, doświadczenia w specjalności, przyjął etat, odczekał 6 miesięcy i rzucił kwit...teraz jesteśmy razem na wypowiedzeniu...on chor. a ja mł.chor. Ale...do czego zmierzam....on też nie miał kursu :lol:

Więc proszę mi wybaczyć że news na temat Pani podpułkownik z 8 latami służby wywołuje u mnie odruch wymiotny.... :x
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla....
 
 
po 
5


Wiek: 39
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 425
Skąd: daleko
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Pani rzecznik jest AWUCem. SO zaczela w 2005 roku. Prawdopodobnie studium trwalo 12 miesiecy czyli Pani Rzeczniczka ma 11 lat sluzby zawodowej. Absolwentka studiow humanistycznych , pewnie slabo placili w cywilu , wiec lepsza kariera w wojsku.

P.S jest pilot na Krzesinach , ktory zostal pplk w niecałe 11 lat po promocji. Pewnie zostanie kiedys generałem :D
 
 
wieczne500 
6
Homo homini lupus



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1443
Skąd: Kozice Górne
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Co do awansów: Rzecznik DGRSZ promocja 2004 juz płk:

Awans rzecznika

płk Inga NOWAK-DUSZA do rezerwy po 15 latach służby w stopniu płk. Do tego żona płk Duszy:
płk Dusza
_________________
płk Jan R:"Bezet to ja mam Panie w d....
 
 
gadzior
5



Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 567
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Czy Pani rzecznik zmieniła stanowisko czy zostało zmienione zaszeregowanie na wyższe i miała po prostu szczęście? ;)
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

sierżant H. napisał/a:
:gent:

Na początku myślałem że ten "ppłk" to jakieś jaja?? To już jest kpina. I proszę mi tutaj zaraz nie wyjeżdżać z polityką, bo widzę u niektórych na forum że każdy kto "atakuje" Panią rzecznik jest od razu UB-kiem, komuchem, aferzystą, PO-wcem i ruskim agentem. Ja nie o polityce....

Czytając takie newsy i widząc takie "mianowania" (z całym szacunkiem do pani major...wróć!....podpułkownik) cieszę się że odchodzę w wojska. Przez ponad 20 lat widziałem różne mniej lub bardziej zasłużone "kariery" wszelkiego rodzaju "plecaków", "żagli" itp. Ale też ludzi którzy po prostu znaleźli się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie...

Na swój stopień mł.chorążego (z "odzysku" nie po SCh) pracowałem ciężko prawie 20 lat. Skończyłem dwa kierunki studiów, byłem 3 razy na misji, w strukturach NATO, mówię płynnie 2 obcymi językami (4 i 3 stopień) pracuję od kilku lat "w cywilu" za zgodą dcy. Ostatnio dowiedziałem się że nie wyznaczą mnie na stanowisko pdf.st. bo nie mam "kursu w Poznaniu" jakiegoś. Pies to trącał bo i tak zamierzałem odejść, ale to kropla która przepełniła czarę w tym sensie że uznałem że decyzja jest dobra. Na to stanowisko przyszedł gość bez języka, doświadczenia w specjalności, przyjął etat, odczekał 6 miesięcy i rzucił kwit...teraz jesteśmy razem na wypowiedzeniu...on chor. a ja mł.chor. Ale...do czego zmierzam....on też nie miał kursu :lol:

Więc proszę mi wybaczyć że news na temat Pani podpułkownik z 8 latami służby wywołuje u mnie odruch wymiotny.... :x


Weź się chłopie ogarnij. Jaka polityka, jaki UBek? Przestaje mnie dziwić, że nie chcieli Cie wysłać na ten kurs, jeśli nie potrafisz przeczytać jednego postu ze zrozumieniem. Dziecko GW. Czasem sobie myślę, że te "czystki" AM rzeczywiście są potrzebne.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Może teraz będąc ppłk. będzie wiedziała jak prawidłowo przypiąć "korpusówki". :D
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

manfred napisał/a:
Ostatnio przechodzisz sam siebie.


W przechodzeniu samego siebie jesteś ode mnie o Niebo lepszy. A dziewczyny mi szkoda bo znalazła się w złym miejscu i w złym czasie.
P.S. Miałem na myśli koniec służby przed nabyciem praw emerytalnych a nie działanie w stylu obecnego antyUBeckiego kiczu legislacyjnego.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Star660 
6
Biturboengine



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 1209
Skąd: MSS
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

sierżant H. napisał/a:
Ale...do czego zmierzam....on też nie miał kursu

Pani major pewnie miała .... :lol:
_________________
BORN TO RIDE
 
 
beryl73 
8
kiedyś to było wojsko...



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3947
Skąd: zielone berety
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

sierżant H. napisał/a:
Ostatnio dowiedziałem się że nie wyznaczą mnie na stanowisko pdf.st. bo nie mam "kursu w Poznaniu" jakiegoś.


Ktoś Ciebie bardzo okłamał, gdyż w tym roku, zgodnie z decyzją ministra, można awansować (między innymi) z mł. chor. na chor. (czyli z U7 na U8) bez żadnego "kursu w Poznaniu". U mnie w JW takie manewry się odbyły: z plut. na sierż. i z mł. chor. na chor. Musi być tylko stanowisko. Popytaj, bo od maja to wszystko się dzieje.
_________________
6. Starajcie się pisać po polsku z zachowaniem kultury języka (...).
 
 
sierżant H. 
5
Eng_Branch



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 647
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Tak wiem. To po prostu przykład z życia.70 zł emerytury więcej nie uczyni mnie bardziej szczęśliwym a komfort psychiczny emeryta bezcenny 😂
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group