Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moda na karanie - wyjaśnienie
Opublikował Wiadomość
Edi 
5
Emeryt_Rencista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 427
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   Moda na karanie - wyjaśnienie

Szanowni Państwo po interwencji kadry JW 3414 zainteresowanej bezpośrednio postanowiłem usunąc ten temat.

Cytat:
W imieniu zszokowanej kadry JW 3414 (może nie każdej, ale dużej ilości), chciałbym prosić o całkowite usunięcie (co by śladu nie było) tematu: "Nowa moda na karanie ???" w dziale mobbing w armii. Na początku było to może nawet śmieszne, ale gdy zaczęły padać nazwiska naprawdę baaardzo wysoko postawionych osób, zaczęło już to nas przerażać. Kto zagląda na forum to czytał, ale plotki roznoszą sie bardzo szybko i średnio co godzinę przybywa 200 otwierających ten post.
Już od dwóch dni mamy "gości" w JW, którzy badają sprawę "podrabianych" rozkazów wyjazdów. Po co nam te kłopoty?? Że jakiś sfrustrowany zwierzak wali, co mu ślina przyniesie na język??
Mi osobiście również zależy na permanentnym usunięciu tego tematu, gdyż udzieliłem się i mimo próby wyprostowania bezpodstawnych zarzutów i próby zakończenia tych wywodów



Temat odblokowuję i czekam na efekty
_________________
Podstawą służby wojskowej jest nie dać sobie postawić zadania, głupiego zadania.
 
 
maciejb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   Moda na karanie - reaktywacja

Witam.
Zaskoczyła mnie reakcja administratora, który zdjął posta rozpoczętego
przez ZWIERZAKA 220. Mail, który otrzymał administrator napisany został
przez kolegę sierżanta, który polecenia dostał od jednej z osób
oskarżonych przez ZWIERZAKA 220. Więc nie ma tu mowy
o zbulwersowanej kadrze JW 3414 lecz o osobach zaangażowanych
w "przekręty". A co do osób wysoko postawionych to "Moda na Karanie"
nie dotyczy tylko maluczkich. Kto zawinił ten musi być ukarany choćby był
wysoko postawiony (WIELKIE KOMISJE ŚLEDCZE)!!!
Goście z Żandarmerii Wojskowej do JW WLOP w Lidzbarku powinni trafić
wcześniej.

Nie znam spraw związanych z poprzednim dowódcą, za krótko pracuje
w Lidzbarku, ale obecne sprawy wymienione przez ZWIERZAKA 220
to prawda. Tylko to jeszcze mało.

Panowie z Żandarmerii Wojskowej, przyjrzyjcie się dobrze:
1)Przetargom organizowanym w jednostce
(niektóre osoby musiały przez zmienić etaty, nie godząc się na oszustwa);
2)Zakupom czynionym przez jednostkę dla ŻSZ na nagrody.

TAM TROCHĘ CIEKAWEGO SIĘ ZNAJDZIE.

Ponadto mam trzy pytania:
1)Czy dowódca JW może zajmować stanowisko bez poświadczenia bezpieczeństwa? (brak dopuszczenia do tajemnicy - Pan C.)

2)Czy można wykorzystywać pojazd służbowy do prywatnych wyjazdów
z rodziną i kolegami na imprezy 50km za miasto? A w drodze powrotnej,
późno w nocy zarzy...ć go i pozwolić sprzątać po sobie ŻSZ? (Zastępca).

3)Czy można remontować szkołę wykorzystując ŻSZ? (Szef sztabu).

Panowie co o tym myślicie?
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   Re: Moda na karanie - reaktywacja

Jeśli jest tak, jak to opisujesz, powinniśmy wątek pociągnąć.
Jest to moje zdanie
 
 
bodek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   Re: Moda na karanie - reaktywacja

1)Czy dowódca JW może zajmować stanowisko bez poświadczenia bezpieczeństwa? (brak dopuszczenia do tajemnicy - Pan C.)

Oczywiście że może ale w polskiej armii, może mieć jeszcze dwa wyroki w zawieszeniu za "wakacje z duchami"
:tongue10:
 
 
PolishSoldier
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

maciejb - jaki ty jesteś głupi (wszystko jedno czy jesteś oficerem czy podoficerem. Jesteś tak głupi, że aż strach mnie bierze na samą myśl, że razem pracujemy. Podaj chociaż trzy nazwiska (jutro w pracy), które w pełni popierają istnienie tego tematu.

1) Czy dowódca JW może zajmować stanowisko bez poświadczenia bezpieczeństwa? (brak dopuszczenia do tajemnicy - Pan C.)

Skąd wiesz, że nie odnowił poświadczenia? Mi też się kończy więc napisz do WSI.

2)Czy można wykorzystywać pojazd służbowy do prywatnych wyjazdów
z rodziną i kolegami na imprezy 50km za miasto? A w drodze powrotnej,
późno w nocy zarzy...ć go i pozwolić sprzątać po sobie ŻSZ? (Zastępca).


Nie słyszałem - nie komentuję.

3)Czy można remontować szkołę wykorzystując ŻSZ? (Szef sztabu).

Napisz jeszcze, że w 1967 ówczesny dowódca jednostki podobno jeździł do domu służbowym koniem, zamiast parkować go za magazynem środków bojowych (tam do uchwytów w ścianie). Co roku pomagam przy pracach w szkole i nie widziałem tam żołnierzy ZSW.

Reasumując, wciąż uważam, że tego tematu nie powinno być. Szkoda tylko, że nie wiem kim ty i zwierzak220 jesteście. Mam nadzieję, że spotkamy się jutro lub pojutrze. Wtedy z pełną odpowiedzialnością powtórzę jeszcze raz: "panie ............- jesteś głupi" i większość ludzi pewnie przytaknie.

Pozdrawiam serdecznie - Czaban :gent:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   Słownictwo i dobre wychowanie

PolishSoldier napisał/a:
maciejb - jaki ty jesteś głupi


Forum nie służy do wzajemnego obrażania się :zly4: Odrobina dobrego wychowania drzewiej zwanego kindersztubą obowiązuje. KAŻDEGO. Ty pisze się wielką literą.
Inwektywy nie przystoją nikomu.
 
 
PolishSoldier
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

Oczywiście "Ty", "Wy" stosuję zawsze do osób, które poważam, szanuję.......
 
 
zwierzak220
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Mar, 2005   

I live...

Nie moge miec pretesji do moderatora, ze skasowal posty... jednak presja to presja...

-------------------------

Do pana plk.K... - nie w to miejsce Pan uderzyl... niszczy Pan tylko maluczkich a oni raczej sa po Pana stronie... Trzeba pamietac, ze ryba psuje sie od glowy.

W tym co pisal "maciejb" bardzo wiele prawdy, a zwlaszcza o tym, ze to nie kadra JW chciala skasowania tych postow ale pragnelo tego kilka osob ktore zamieszane sa w machlojki itp.

Na wysokich etatach tej jednostki sa ludzie ktorzy bawia sie we wladze nie znajac podstaw zycia zolnierskiego, nie pamietaja ze jesli czegos sie wymaga od podwladnych to samemu trzeba tez posiadac odpowiednia wiedze.

Nawet nie wiecie jak wiele mozna sie dowiedziec od zolnierzy ZSZ, oni widza wszystko, male i duze prywaty... :) Ponizanie ich i traktowanie jak smieci owocuje tylko pogarszaniem opinii o naszym wojsku. A dla mnie jest wspanialym zrodlem informacji.

-----------------------
Moze ktos wrescie przygladnie sie temu czego nie zrobiono a co jest robione dla zamydlenia oczu... Niebawem zostana wyciagniete na swiatlo dzienne ciekawsze sprawy, przy ktorych mobing w stosunku do kadry jest blachostka...

Sorry za brak polskich znaczkow ale ten serwer ich nie obsluguje.
 
 
PolishSoldier
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Mar, 2005   

zwierzak220 napisał
"Moze ktos wrescie przygladnie sie temu czego nie zrobiono a co jest robione dla zamydlenia oczu... Niebawem zostana wyciagniete na swiatlo dzienne ciekawsze sprawy, przy ktorych mobing w stosunku do kadry jest blachostka..."

Mam nadzieję, że wiesz co robisz Szanowny Zwierzaku. Z tą anonimowością w Internecie jest różnie :) . Pisząc te słowa, chciałbym Cię przestrzec przed wysuwaniem spraw, których nie byłeś świadkiem, lub na które nie masz dowodów. Jeżeli masz czarno na białym, że ktoś złamał prawo - zgłoś do Prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. A Ty piszesz pierdoły, że ten słyszał, że tamten widział, itd.
Nasłałeś ŻW w sprawie rozkazów i wszystko jest OK. Nie jest Ci głupio, że podałeś nieprawdę?

Pozdrawiam wszystkich :)
 
 
zwierzak220
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Nigdy nie poruszyłem spraw takich na które by nie było dowodów, lecz nie moge przedstawiać tu nazwisk i dokumentów bo przy okazji oberwali by inni ludzie którzy są tylko marionetkkami tych co się bawią.
To, że ktoś nie znalazł czegoś czego szukał to inna sprawa, nikt ich nie nasyłał, a to, że byli jest poprostu dowodem nadgorliwości tych co inwigilują to forum i nawet czasem próbują werbować. :)

A jeśli Ty się godzisz na to co się dzieje w tej JW to tylko Twoja prywatna sprawa...
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

zwierzak220 napisał/a:
Nigdy nie poruszyłem spraw takich na które by nie było dowodów, ....... jest poprostu dowodem nadgorliwości tych co inwigilują to forum i nawet czasem próbują werbować.



Piszesz, że nie piszesz bez dowodów. Daj choć jeden na inwigilację i werbowanie :efendi2:
 
 
zwierzak220
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Co do prob inwigilacji to wiecej moze powiedziec admin tego forum przegladajac logi serwera, a co do prob werbowania to wystarczy popatrzec na niektore nicki jak sie powtarzaja i czesto prosza o podanie konkretniejszych danych nie mowiac juz o wiadomosciach na prv...
Niechce tu przytaczac konkretnych ludzi bo to stworzy tylko wojne na forum ale ci co tego doswiadczyli beda wiedzieli o co chodzi.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Jednak żadnych dowodów :mrgreen:
Tylko domysły.

Nawet z próbami werbowania :-o

Spiskowe jakieś według mnie teorie
 
 
zawisza
Gość
Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Prawie emeryt napisał/a:
Piszesz, że nie piszesz bez dowodów. Daj choć jeden na inwigilację i werbowanie


Chłopie, a gdzie Ty pracujesz, że taki zainteresowany nagle jesteś?
Nie oczekuję odpowiedzi - zastanów się o co pytasz.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

zawisza napisał/a:
Chłopie, a gdzie Ty pracujesz, że taki zainteresowany nagle jesteś?
Nie oczekuję odpowiedzi - zastanów się o co pytasz.


Jestem ze wsi, co widać, słychać i czuć ;)
Przeszkadza Ci to :?:
Ja nie pytam. Proszę o dowody. To chyba jest różnica.
Dalszą dykusję na prv, nie będę tu postów mnożył.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group