Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Misjonarze z Dywanowa. Tom drugi - "JONASZ"
Opublikował Wiadomość
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
  Wysłany: Nie 27 Mar, 2011   Misjonarze z Dywanowa. Tom drugi - "JONASZ"

naturszczyk napisał/a:




Informuję, że zakończyłem pracę nad poprawkami drugiego tomu i jeśli nic się nie zmieni pod koniec kwietnia książka będzie do kupienia.
Dla swoich wiernych czytelników i sympatyków oraz rodziny NFoW proponuję dodatkową akcję - przedsprzedaż.
Kupujący wpłacą należność za książkę i nie ponosi żadnych kosztów przesyłki (które biorę na siebie) plus oczywiście dedykacja. Tylko tyle, że będzie musiał chwilę poczekać na książkę, ale za to będzie ją miał zanim się jeszcze pokaże w księgarniach, bo wyślę ją w pierwszej kolejności. Ceną książki to 39,90 zł format B5 (tzw. wołoszański. stron 384, choć po prawdzie to jest przeszło 450 stron, bo minimalnie zmniejszyłem litery na 11, abyście nie przestraszyli się grubości).
Dodatkowo przewiduję 200 egz. numerowanych (choć ręcznie przez niżej podpisanego) kolejny numer jest zależny od zgłoszenia zamówienia a nie wpłaty - z tym mogę spokojnie trochę poczekać)
Zgłoszenia proszę przesyłać na : ksiegarnia.zdanowicz@pro.onet.pl
wtedy prześlę pozostałe dane.


Długo czekaliśmy, ale w końcu jest :!: Celowo wcześniej nie czytałem fragmentów, aby nie psuć sobie lektury. Jak kupię i przeczytam - napiszę swoją opinię. Już z "przecieków" wiem, że wciąga.

Władek :efendi2:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011   

I będzie dopracowana redakcyjnie :lol: :cool:

[ Dodano: Pon 28 Mar, 2011 ]
Stevie - co mam zrobić aby wprowadzić okładkę?
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
GF76 
Mod
Lekka piechota



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 768
Skąd: Środkowa Polska
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

No ja już się zgłosiłem ;) Mam nadzieję, że się załapię na mój ulubiony numer 13 ;)
 
 
 
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Jak to się mówi, prosisz masz - choćby były w komplecie 2 trzynastki
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

naturszczyk napisał/a:
Stevie - co mam zrobić aby wprowadzić okładkę?


O jakie wprowadzenie okładki chodzi ??? :)

Stevie jeszcze "wali kimę " , ale mu zaraz przekaże problem. ;)

Szkoda, że nie mieliśmy Twojej książki :( , zapewne byłaby ciekawsza od tej którą wczoraj "czytaliśmy" - ziomal :)

A tak poza tematem, należało by się spotkać i wspólnie "poczytać " jakiś " tomik " ;)

Pozdrawiam Marek
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

To wtedy nie dałbym radę napisać szybko... hmm. w miarę szybko... w ogóle napisać - to brzmi lepiej trzeciego i kolejnych tomów :lol:
A dokładnie to chciałem w temat włożyć parę okładek, które były planowane i ostateczną.
Teraz chciałbym wstawić ostateczną wersję, bo już wszystko idzie do drukarni - mają dziurę w produkcji i chcę to wykorzystać, aby książka była szybciej.
Może ci wyślę na maila?
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Hmmmmm dasz radę ;) napisać kolejne tomy wierzymy w Ciebie :) .

No to wysyłaj do Steviego tego maila, wstawi. :gent:

Ja jestem poza domem ( w tej chwili u niego w gościnie ) a na laptopie nie mam skonfigurowanej skrzynki NFoW :(

Pozdrawiam
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Warunkiem otrzymania numerowanej książki jest przesłanie adresu wysyłki, dlatego kto szybciej zgłosi adres, ten ma mniejszy numer - na tym polega zabawa. Na zapłatę mogę spokojnie poczekać i tak wyślę dopiero jak należność trafi na konto, a ty nie musisz teraz wybierać piwo czy książką, albo jak zapłacić. Spoko - poczekam.
Piszę, ponieważ takie otrzymałem zapytanie na priv.
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
Złośliwiec 
6



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 1222
Skąd: Otwock
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Jeśli dobrze Was zrozumiałem , to przygód Leńczyka ma być dwanaście tomów? :-o :brawo: :)
_________________
Boże widzisz i nie grzmisz, piorunów nie zsyłasz, mądrością władczych nie obdarzasz...
 
 
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Pod warunkiem, że każdą książkę napisze i wydam co dwa lata, a po szóstym tomie wyjedzie z Iraku i zawita do Afganistanu. :lol: :czytam:

[ Dodano: Czw 07 Kwi, 2011 ]
Witam i mam pytanie oraz prośbę.
Otóż, wymyśliłem aby trafić z Misjonarzami do dobrej księgarni w każdym mieście w którym jest garnizon wojskowy. Może ktoś z was zna kogoś porządnego, kogo może mi polecić? Starczy mi nazwa miasta i ulica przy której działa księgarnia, chyba że żyjecie na tyle dobrze że znacie więcej danych.
pozdrawiam
ps. Powoli kończą się numerowane książki... :) :czytam: :oops1:

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2011 ]
Zapewne Was to nie ucieszy, ale JONASZA z drukarni otrzymam tuż przed świętami, więc nie wiem czy do świąt dotrze, ale będę się starał. Jak wcześniej napisałem pierwszeństwo mają osoby które się zapisały na "przedpłatę" :czytam:

[ Dodano: Wto 19 Kwi, 2011 ]
Fizycznie książka jest już u mnie, więc kto kupił i zapłacił powinien się rozglądać za listonoszem :gent:

[ Dodano: Sro 11 Maj, 2011 ]
Jest nowy konkurs, który dla was powinien być łatwizną.

http://zasobnik.com.pl/

[ Dodano: Pią 13 Maj, 2011 ]
Schodzą pierwsze oceny. Poniższej jedna z tych dzisiejszych, a NFoW milczy :(

" ...21 wiek,Irak,Polscy żołnierze na misji stabilizacyjnej...wartka akcja okraszona dużą dawka humoru czyli niesamowita historia pewnego szeregowca...Ta książka bije na "łeb" wszystkie inne książki które do tych czas czytałem a czytam sporo...W rankingu na 10 gwiazdek,przyznałbym jej 11.Nic dodać,nic ująć.O niebo lepsza od 1 tomu,chodż tamta była Moja ulubiona.
Gratuluje.Rafał
ps.Przed Panem jeszcze dużo pracy...bo myślę że cala Polska czeka teraz na 3 tom.Ja również. Końcówka rozpala wyobraźnię... Książka jest Super.

[ Dodano: Czw 26 Maj, 2011 ]
Ponieważ nie mogę się doczekać oceny na NFoW, pozwolę sobie zamieścić tę którą otrzymałem z dzisiejszą pocztą - może ktoś napisze o swoich odczuciach - bo jak nie ma odzewu to nie chce się pisać dalej...

"Witam

Przepraszam, że tak późno i o tej porze, niestety praca...
Od czego zacząć... Hmm najprościej będzie tak. Kiedyś zastanawiałem się jak czują się ludzie o których piszą książki bądź ludzie którzy brali udział w wydarzeniach opisywanych w książce. Dzięki "misjonarzom" mam okazję sam tego doświadczyć. Powiem tak jest to dla mnie najpiękniejsza i najbardziej wartościowa książka która posiadam. W słowach zapisanych na stronach tej książki jest ukryty taki mój osobisty teleporter. Mimo iż przeczytałem dopiero 190 stron, to było to najwspanialsze 190 stron jakie było mi dane czytać. Pierwszy raz doznałem uczucia w którym czytając kolejne słowa nie tylko oczami wyobraźni przenosiłem się do świata książki, tym razem nie dość, że mogę brać bierny udział w przygodach Zalewa i reszty to mogłem poczuć te wszystkie zapachy, smaki, obrazy które tak dobrze zostały mi w głowie. Wielu ludzi pewnie pomyślało by sobie czytając co piszę - "psychol" ale dla mnie i myślę, że dla wielu z nas "misjonarzy" echo i inne miejsca były etapem w życiu który zamienił małych chłopców w dorosłych mężczyzn. Jestem dumny, że tam byłem a dzięki tej książce mam okazję przeżyć to wszystko jeszcze raz. Zapachy omletów na DFACu o poranku, smak wody z palety "za rogiem" hesco, świst nocnych smsów od szuszaków, wszystkiego tego co tworzyło jedyny i niepowtarzalny klimat misji. Klimat największej przygody a zarazem szkoły życia jaką mogłem przeżyć.
Jak dla mnie kawał wspaniale wykonanej roboty. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane uścisnąć rękę która to wszystko spisała.
Książka jest super a forma w której jest napisana jest strzałem w 10, myślę, że w historii Polskich Sił Zbrojnych dosyć już wielkich epopei i spojrzenie oczyma zwykłego Leńczyka na to wszystko co się tam działo, zabarwione lekką nutą ironii jest najlepszym sposobem żeby opisać to wszystko co tam się wydarzyło.
Dziękuję za książki i za dedykację, już teraz wiem, że kiedyś przyjdzie pora kiedy będę miał swoją rodzinę i dzieciaki i jako stary pryk będę mógł się pochwalić, widzisz młody stary tam był, widział i wrócił
P.S.Mam nadzieję, że powyższy bełkot jest choć troszkę zrozumiały a to co napisałem nie wygląda na wypociny jakiegoś niedorozwiniętego psychopaty.
Pozdrawiam
Z wyrazami uznania i szacunku
st. szer. rezerwy Jakub W... :)
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group