Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: miki
Pon 30 Maj, 2011
ORP Orzeł
Opublikował Wiadomość
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

To chyba do działu rozrywka. W tym kraju satyrycy mają przechlapane, przy takiej konkurencji ze strony polityków i teraz pani redaktor... "Panie premierze, jak żyć?" :brawo:
_________________
One of the serious problems in planning the fight against American doctrine, is that the Americans do not read their manuals, nor do they feel any obligation to follow their doctrine...

"W Polsce są zazwyczaj dwa wyjścia z sytuacji: normalne i nadprzyrodzone. Normalne jest takie, że z nieba schodzą zastępy aniołów i robią za nas. A nadprzyrodzone - kiedy sami weźmiemy się do roboty." Tadeusz Konwicki

"Une guerre de religions, c'est quand deux peuples s'entretuent pour savoir qui a le meilleur ami imaginaire"
 
 
lokom 
7


Pomógł: 34 razy
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2875
Skąd: z Polski
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Dobrze, że Skrzydłowy znalazł nowy, działający link. To trzeba oglądać wielokrotnie, tyle nowych rzeczy można się dowiedzieć i w żadnym innym materiale tych informacji nie znajdziemy :)

OT: Skąd od kilku miesięcy tyle pytań o rzyć premiera?



To archaizm, nie wulgaryzm!
_________________
Dawniej znieważający panującego narażał się na śmierć, później na uwięzienie. Musiał być gotów na karę. Dzisiaj wystarcza być chamem z dostępem do internetu by znieważać każdego, a brak kary rozzuchwala idiotów.
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Albert Einstein
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Hahahaha, blondynki są urocze:) O Jeny...Jak to możliwe że, to poszło w obieg? Społeczeństwo kretynieje...
_________________
Polak diabłu pamięta:)
 
 
 
andrzej66 
1


Wiek: 56
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 14
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Kto jeszcze uważa że powinno się płacić abonament?
 
 
Baldigozz 
7



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 2041
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Mnie jest żal załogi okrętu, bo wykazali się dużą cierpliwością odpowiadając na czasem głupie pytania, które pewnie miały na celu znalezienie jakiejś sensacji. Na przykład ewidentnie odpowiedzi o najdłuższym przebywaniu pod wodą w granicach 18 h nie pasowały do teorii o tajemniczym zaginięciu okrętu w 1940 r i cudownym wypłynięciu po latach. Poza tym panowie nie chcieli zdradzić, że tylko specjalne szkolenia w tajnym ośrodku MW pozwalają im poradzić sobie ze stresem związanym z zejściem pod wodę. No i jacyś tacy ogoleni byli, schludnie ostrzyżeni, a jak wiadomo prawdziwe wilki podwodnej służby chodzą brodaci, zarośnięci, śmierdzący i obowiązkowo w powyciąganych golfach. Musieli być załamani oglądając zmontowany już materiał.
Aczkolwiek muszę przyznać i proszę nie bić, że jako marynarski laik odpowiedzią na jedno pytanie poczułem się rozczarowany. Mnie też zawsze zastanawiało czy pod wodą nie można spoglądać sobie w morską toń przez te okienka w kiosku :-o
 
 
Netah 
5


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 973
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Obejrzałem tylko początek - więcej nie mogłem. To się w głowie nie mieści! Wstyd mi za tę "dziennikarkę". Ale teraz "dziennikarzem" może być każdy. Jak mawia o takich damskich gigantach intelektu mój sąsiad, nauczyciel - z lekcji chemii zapamiętują tylko to, że witamina C jest dobra na paznokcie... No nie mogę...
Biedna załoga ORP "Orzeł".
_________________
Netah
 
 
jonasz 
6


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 1261
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

andrzej66, pisząc takie bzdury sprowadzasz siebie do poziomu tej pani. Sprawdź, proszę, za co płaci się abonament, a dopiero potem wypowiadaj się na forum.
 
 
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Baldigozz, czesc kiosku, w ktorej sa okienka, w czasie zanurzania, jest zalewana woda. Inaczej nie wytrzymalyby roznicy cisnien. Zobacz jakiej wielkosci i grubosci sa okienka w batyskafach badawczych.
_________________
One of the serious problems in planning the fight against American doctrine, is that the Americans do not read their manuals, nor do they feel any obligation to follow their doctrine...

"W Polsce są zazwyczaj dwa wyjścia z sytuacji: normalne i nadprzyrodzone. Normalne jest takie, że z nieba schodzą zastępy aniołów i robią za nas. A nadprzyrodzone - kiedy sami weźmiemy się do roboty." Tadeusz Konwicki

"Une guerre de religions, c'est quand deux peuples s'entretuent pour savoir qui a le meilleur ami imaginaire"
 
 
maxikasek 
9


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 4561
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Baldigozz napisał/a:
Musieli być załamani oglądając zmontowany już materiał.

Wątpię czy zdążyli. To telewizja regionalna, która m.in. nagrywa jeden ze swoich programów w holu jednej galerii handlowej. Nawet ja , choć mieszkam w Szczecinie nie wiem czy mam ją w swojej kablówce.
_________________
Jestem z pokolenia H5N1.
 
 
Netah 
5


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 973
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

No to chwała Bogu. Promień rażenia ograniczony.
Niemniej poziom programu - w porządnej redakcji są redaktorzy, wydawcy, którzy sprawdzają dzieła reporterów. Tu widać odchodzi albo cięcie kosztów osobowych, albo wszyscy "są na poziomie"...
_________________
Netah
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13756
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Netah napisał/a:
w porządnej redakcji są redaktorzy, wydawcy, którzy sprawdzają dzieła reporterów.


W "Rzepie" także nie popisali się - mam tu na myśli zamieszanie z trotylem i dlatego wydaje mi się, że skala problemu jest wieksza.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Netah 
5


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 973
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Oczywiście, że skala problemu jest większa.
A czy np. - biorąc pierwszy przykład z brzegu - akceptowalne jest to, że reporter idzie w teren, przynosi do redakcji tzw. "surówkę', potem redaktorzy piszą za niego artykuł, a on nie ma nic do powiedzenia?
A czy akceptowalne jest to, że zanim dziennikarz wyjdzie z redakcji, by zebrać materiał na ustalony temat, jego przełożony (redaktor wydania, szef działu, wydawca) dwa, trzy razy mu powtarza, na co ma zwrócić uwagę, a co olać?
itp. itd.
_________________
Netah
 
 
Moltke (starszy) 
5



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 800
Skąd: Truskawki w Milanówku
Wysłany: Sro 05 Gru, 2012   

Netah napisał/a:
A czy akceptowalne jest to, że zanim dziennikarz wyjdzie z redakcji, by zebrać materiał na ustalony temat, jego przełożony (redaktor wydania, szef działu, wydawca) dwa, trzy razy mu powtarza, na co ma zwrócić uwagę, a co olać? itp. itd.


To jest jedno z obowiązkowych zadań redakcji, czyli właśnie redaktora wydania, szefa działu, wydawcy.
_________________

When you have to shoot...Shoot! Don't talk.
 
 
Netah 
5


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 973
Skąd: Legnica
Wysłany: Sro 05 Gru, 2012   

No to tu się różnimy w ocenie.
_________________
Netah
 
 
Moltke (starszy) 
5



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 800
Skąd: Truskawki w Milanówku
Wysłany: Sro 05 Gru, 2012   

Na szczęście nie jest to kwestia mojej, czy też Twojej iceny. To jest kwestia opisanych teoretycznie zasad pracy zespołów dziennikarsich i wieloletniej praktyki.
_________________

When you have to shoot...Shoot! Don't talk.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group