Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczekuje na akceptację.
Opublikował Wiadomość
lokom 
7


Pomógł: 34 razy
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2875
Skąd: z Polski
Wysłany: Sro 12 Paź, 2011   Oczekuje na akceptację.

Hyde Park zamknięty na kłódkę, jak więc zapytać? Nowy temat.
Po przeglądzie forum, odpowiedzi na kilka tematów/postów, w których mam nadzieję wnieść coś do zagadnienia zawsze wracam do "Nowych postów" z Głównej. Ku mojemu zdziwieniu, zdarza się, że na swoim poście widzę dopisek "Oczekuje na akceptację". Jako, że nie było mnie kilka lat, pytam - czy wszystkie tematy są prewencyjnie moderowane? Czy są to tylko wybrane tematy? Czy wszyscy użytkownicy muszą czekać na moderację? Jakie warunki należy spełnić, by pisać bez cenzury prewencyjnej?
_________________
Dawniej znieważający panującego narażał się na śmierć, później na uwięzienie. Musiał być gotów na karę. Dzisiaj wystarcza być chamem z dostępem do internetu by znieważać każdego, a brak kary rozzuchwala idiotów.
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Albert Einstein
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 12 Paź, 2011   

Tylko niektóre całe działy (nie tematy) są tzw. moderowane czyli posty ukazują się po akceptacji moderatorów. Np. "Ostre strzelanie" czy "Trudne pytania do ...".
Wtedy wszyscy muszą czekać, aż moderator zaakceptuje wypowiedź.

Akurat ostatnie dwa Twoje posty były w dwóch różnych tematach w "Ostrym ..". Być może stąd takie wrażenie.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
lokom 
7


Pomógł: 34 razy
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2875
Skąd: z Polski
Wysłany: Sro 12 Paź, 2011   

Jakoś mi ulżyło, że tylko niektóre działy. Chciałoby się forum całkowicie "wolne i swobodne" ale - z drugiej strony, czytając niektóre posty można uznać, że czasami swoboda nie jest odpowiedzialnie wykorzystywana.
_________________
Dawniej znieważający panującego narażał się na śmierć, później na uwięzienie. Musiał być gotów na karę. Dzisiaj wystarcza być chamem z dostępem do internetu by znieważać każdego, a brak kary rozzuchwala idiotów.
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Albert Einstein
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Sro 12 Paź, 2011   

lokom napisał/a:
Hyde Park zamknięty na kłódkę, jak więc zapytać? Nowy temat.

No właśnie. To kiedy Stevie otwarcie?
:gent:
 
 
fiodor63 
6



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 1023
Wysłany: Sro 12 Paź, 2011   

Lokom, napisałeś:

Cytat:
"wolne i swobodne"


A pamiętasz to stare (XVIII-wieczne) powiedzenie:
"Wolność bez prawa - szalona zabawa"?
Chyba znasz, skoro obawiasz się (jak i ja) o jakość forum.
Niektórym brak poczucia kultury, zamiast zamieszczać merytoryczne treści wolą trolling, itp. Niestety... Porównując jakość naszego forum z innymi - na razie jest co najmniej nieźle. I w przeważającej części "ojcami i matkami" tego sukcesu są moderatorzy.
_________________
Nie pytaj, komu bije dzwon - bije on tobie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group