Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bond
Sro 07 Gru, 2011
dopuszczenie do strzelania
Opublikował Wiadomość
fryzjer 
1


Wiek: 40
Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: JW
  Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   dopuszczenie do strzelania

witam wszystkich forumowiczów :D
mam małe pytanko
przed strzelaniem kierownik zajęć stwierdził u mnie nieznajomość warunków bezpieczeństwa i zapowiedział postępowanie dyscyplinarne, po czym dopuścił mnie do strzelania :???:
Pytanie moje brzmi:
czy mógł to zrobić? :!:
a jeżeli tak to czy może wobec mnie toczyć się postępowanie dyscyplinarne? :!:
 
 
Tommy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Znajomość warunków bezpieczeństwa jest warunkiem dopuszczenia do strzelania. Nawet na misji, bo skoro piszesz w tym dziale to chyba jesteś na misji.
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Tommy nie zrozumiałeś kolega został dopuszczony do strzelania, chodzi mu o to czy powinien zostać dopuszczony jeżeli stwierdzono nieznajomość przepisów i wszczęto postępowanie dyscyplinarne.
Moim zdaniem może dopuścić, stwierdził nieznajomość, nauczył i dopuścił, Chyba ze było inaczej.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Post tak napisany... :zly3: Nie wszczęto tylko postraszono żołnierza postępowaniem dyscyplinarne. Znamy tylko relację jednej strony, która nie napisała, że zna warunki strzelania, tylko że kierownik strzelania taki fakt stwierdził i mimo to dopuścił żołnierza do zajęć.
fryzjer, na Twoim miejscu zerknąłbym do ustawy o dyscyplinie.
Następnie zastanów się co piszesz i czego chcesz. Najlepszą obroną jest atak tak ?
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15986
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Przed każdym strzelaniem, omawiane są warunki bezpieczeństwa przez prowadzącego strzelanie, więc ... coś tutaj nie kumam.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Tommy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Nie chcę się czepiać fryzjera ale jak żołnierz nie zna warunków bezpieczeństwa to....."do ukarzenia". W koncu ," k..a m..ć" mamy armię profesjonalną. Może dca pododziału ma czytać takie rzeczy zołnierzowi do poduszki ? (obok małżonki)
 
 
bond 
Mod



Pomógł: 28 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 3745
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

fryzjer, Polecam stosowanie ortografii oraz zapoznanie się z obowiązkami i prawami żołnierzy (vide: Tommy). To ma być profesjonalna armia a nie grupa ASG (którzy często są lepiej wyszkoleni niż niektórzy żołnierze). Najlepiej aby przełożony nie czepiał się i siedząc w swojej kanciapie spijał kawę od 7.30 do 15.30 :x
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group