Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
instrukcja wist94
Opublikował Wiadomość
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   instrukcja wist94

jakoś na forum nic nie znalazłem. ma ktoś z was taką instrukcję? najlepiej w pdf? przydzielono nową broń, ale jak ją rozłożyć do czyszczenia?
 
 
kiero
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   

Gzdzie takie przydzielają? Czyż by w sztabach?(':D')
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   

w elitarnej jednostce 3fo. a nie mówię o formozie
 
 
kiero
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   

Rozumię. O nic więcej nie pytam(':-o'). Myślałem tylko, że znowu nową broń dostali Ci co jej najbardziej potrzebują.(':mrgreen:')
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   

hahaha mnie też krew zalewała z tego powodu. no, ale sprawiedliwości stało się zadość, i łaska pańska spłynęła na pierwszą linię. ale instrukcji jak nie ma, tak nie ma.....
 
 
McSimus 
7
...pod kątem prostym 45 stopni !!!



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 2605
Skąd: z wojska panie
Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

A co na to służba uzbrojenia Komendy Portu?
_________________
I ty również możesz pomóc www.pajacyk.pl Dzieci czekają :)
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

McSimus napisał/a:
A co na to służba uzbrojenia Komendy Portu?


ponoć instrukcja jest gdzieś na flotylli. jedna sztuka. buhahaha
gdzie ja kxxrxxwxxa pracuję???!!! się pytam!
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

Najgorsze jest to ,że takiej instrukcji nie ma.Dane itp.można znaleść na zdjęciach reklamowych.Ale o instrukcji nie słyszałem.A tak swoją drogą współczuje.Ta broń to masakra,nowa i się zacina,długi język spustowy,trzeba sporo siły aby oddać strzał lepszy jest P-83 chociaż stary.
Pozdrawiam.
_________________

 
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

zacina się? bo amunicja 9mmPara z meska ma zbyt twarde spłonki, a iglica wista ma zbyt małą energię do jej zbicia-ta amunicja jest przeznaczona do glauberytów, a nie do wista. długi spust? zapewne wina trybu pracy układu: DAO (wyłącznie z samonapinaniem)...
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

O widze ,że pan ma już wszystko wytłumaczone to po co pan pyta?Odpowiedział pan tak jakby wystrzelał 6000 szt amunicji z Wista.Skoro tak to po co panu instrukcja?
Do rzeczy podobo jest dostarczana do każdej skrzyni z bronią .Na poscie obok ktoś ją daje w formie elektronicznej.
A propo myślłem ,że amunicje 9mm para to amunicja standardowa,pasująca do wszystkich egzemplaży broni strzeleckiej.Dziękuje za uswiadomienie ,że tak nie jest.Pozdrawiam.
_________________

 
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Mar, 2005   

he, takie zdanie o przyczynach zacięć występujacych w tej broni mają szczęśliwi użytkownicy tej broni. co do amunicji, to nie ma pan pojęcia, o czym pan pisze. polecam testy amunicji strzeleckiej w odpowiednich czasopismach.
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Mar, 2005   

wojtek napisał/a:
O widze ,że pan ma już wszystko wytłumaczone to po co pan pyta?Odpowiedział pan tak jakby wystrzelał 6000 szt amunicji z Wista.Skoro tak to po co panu instrukcja?
Do rzeczy podobo jest dostarczana do każdej skrzyni z bronią .Na poscie obok ktoś ją daje w formie elektronicznej.
A propo myślłem ,że amunicje 9mm para to amunicja standardowa,pasująca do wszystkich egzemplaży broni strzeleckiej.Dziękuje za uswiadomienie ,że tak nie jest.Pozdrawiam.


moim błędem było to, że nie zaznaczyłem na samym początku, iż to tzw "obiegowe opinie". natomiast pana błędem jest niezdrowe podniecanie się i umieszczanie złośliwych komentarzy. jesli ma pan coś konkretnego do powiedzenia w danym temacie, to pan pisze, jeśli nie, to pan milczy. takie przynajmniej są zasady netykiety, ale jak widać nie do wszystkich JW to dotarło.
pozdrawiam
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Sro 02 Mar, 2005   

Sorki jeśli kogoś obraziłem.Wyrażam współczucia z powodu użytkowania nowej broni.W sumie nie nowej bo na stan wojska wchodzi bodaj od 1999 roku.Produkuje go Prexter w Łodzi,i od czasu prób wprowadził 9 poprawek.Z mojego strzelania zauważyłem że sprężyna nie podaje naboju do lufy,ma częste kłopoty z wydalaniem łuski,po ostatnim strzale nie zostaje odrzucony zamek.O wypadającym magazynku nie wspominam,przydatna jest taśma klejąca.Co do amunicji ok.podobno partia wadliwa została wycofana,po tym jak chłopcy w Afganistanie mieli kłopoty z tą bronią.Co do spustu trzeba do tego troche siły ale jest to prawdopodobnie problem dzielonego spustu.Po za tym super a jeszcz na 5 standartowych strzałów potrafi tyle samo razy sie zaciąć.Troche to kłopotliwe ale na strzelnicy można sobie dać rade.No i sobie ponażekałem.
Pozdrawiam.
_________________

 
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Mar, 2005   

dobrze. każdy ma indywidualne wrażenia i opinie po strzelaniu. skontaktowałem się z panem zdzisławem z postu obok , oferującym pomoc w sprawie wista. mam nadzieję, że szczegółowe dane nt działania tej broni oraz praktyczne jej wykorzystanie, pozwoli na w miarę obiektywną ocenę tej broni, którą to ocenę na pewno zamieszczę na forum. mam nadzieję, że będzie skrajnie przeciwna do pańskiej. ostatecznie każdy z nas chciałby mieć broń pewną i niezawodną...

pozdrawiam
 
 
REMOV 
9


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 5214
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   

wojtek napisał/a:
Najgorsze jest to ,że takiej instrukcji nie ma.Dane itp.można znaleść na zdjęciach reklamowych.Ale o instrukcji nie słyszałem.
Wojskowej nie ma, jest cywilna. Desperatom mogę zrobić ksero tej drugiej, 12 stron A4 (radiant, jeżeli bardzo Ci zależy, skontaktuj się ze mną na priva). Ostatecznie mogę postarać się zeskanować, ale kurczę, może minąć z tydzień lub dwa a nawet trzy zanim znajdę na to chwilę czasu. Strasznie jestem ostatnio zagoniony... :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group