Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Marsz Niepodległości, demografia a polityka hitlerowska
Opublikował Wiadomość
007matimati 
4
Mateusz Kosior


Wiek: 33
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 151
Skąd: Leżajsk
Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   Marsz Niepodległości, demografia a polityka hitlerowska

Wypowiedź/wykład doc. Józefa Kosseckiego
https://www.youtube.com/w...d&v=KnBKBSDHH1A

[ Dodano: Wto 20 Lis, 2012 ]
Docent Kossecki o trockistowskich prowokacjach podczas Marszu Niepodległości AD 2012 (HD)
https://www.youtube.com/w...9U&feature=plcp
_________________
Siła i Honor
 
 
Kamaz1973 
5
Pancerny inseminator



Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 481
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

Łoł mocne i jakże znamienne. Dzięki za wskazanie.
_________________
Nihil est in intellectu, quod non fuerit antea in sensu. J.Locke XVII w.
Nisi ipse intellectum. Leibnitz XVIII w.
 
 
maxikasek 
9


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 4561
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

TOwarzysz Kossecki znowu dał głos? :modli:
_________________
Jestem z pokolenia H5N1.
 
 
007matimati 
4
Mateusz Kosior


Wiek: 33
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 151
Skąd: Leżajsk
Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

maxikasek napisał/a:
TOwarzysz Kossecki znowu dał głos? :modli:


Ale co sądzisz o samej treści?
_________________
Siła i Honor
 
 
maxikasek 
9


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 4561
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

Ale jest coś w słowie pisanym? Bo ja z założenia nie oglądam wywiadów na Youtube-po prostu szkoda mi czasu. Szybciej czytam niż oni mówią, więc wolę przeczytać. Jakbyś znalazł taki to nawet zmusiłbym się do zapoznania z tym- choć na dr Kosseckiego i jego teorie ( i jego wyznawców) szkoda generalnie czasu. Kiedyś próbowałem i żałowałem- w skrócie wg niego "brak dowodów jest dowodem na istnienie czegoś" :cool:
_________________
Jestem z pokolenia H5N1.
 
 
007matimati 
4
Mateusz Kosior


Wiek: 33
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 151
Skąd: Leżajsk
Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

Jakiś czas temu odszukałem kilka jego książek. Nie przeczytałem ich jeszcze więc nie jestem w stanie ich zreferować czy ocenić. Oglądnąłem kilka wywiadów z J.K i osobiście nie odnoszę wrażenia ,że Docent stosuje metodę "tak jest bo ja tak mówię". Zawsze podaje źródło informacji.

Co do książek to:
http://socjocybernetyka.f.../09/wojinf2.pdf

http://socjocybernetyka.f...nformacyjna.pdf

http://chomikuj.pl/dt71/eBooki/cybernetyka/J*c3*b3zef+Kossecki/cybernetyka+kultury,991737088.pdf
_________________
Siła i Honor
 
 
fiodor63 
6



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 1023
  Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

Uczyć się trzeba choćby od diabła. :D


Niezależnie od celu jaki prelegent chce osiągnąć - wiele z jego spostrzeżeń (na temat wiedzy historycznej grup społecznych tudzież na temat mass-mediów) zasługuje co najmniej na uwagę.

Jak mówił mój ojciec - słuchaj wszystkich - a swój rozum miej.
_________________
Nie pytaj, komu bije dzwon - bije on tobie
 
 
Kamaz1973 
5
Pancerny inseminator



Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 481
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 21 Lis, 2012   

Nie wiem facet wypowiada się składnie i sensownie...mimo że bazuje na treściach historycznych. Owszem może i analogie komuś niue pasują ale... nie da się zaprzeczyć iz są.
_________________
Nihil est in intellectu, quod non fuerit antea in sensu. J.Locke XVII w.
Nisi ipse intellectum. Leibnitz XVIII w.
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

Wspomnienia Marszu z innych lat:
Tylko dla Czytelników o mocnych nerwach. Miałem dylemat czy nie dać tego do kącika humoru:
https://archiwumosiatynskiego.pl/alfabet-buntu/14-kobiet-na-moscie/
Cytat:
Teraz więc poszłam bez okularów, pomalowałam usta, czego nigdy nie robię, zostawiłam też kulę, bo czekam na operację biodra, po tej kuli od razu by mnie rozpoznali, a poza tym mam taki lęk, że zabiorą mi tę kulę i zaczną nas okładać. Miałam też perukę.
...
Jak minęłyśmy skrzyżowanie Alej Jerozolimskich z Marszałkowską, to zadzwonił Piotrek Wójcik z „Wyborczej”, gdzie ma się ustawić, żeby nas sfilmować. Marzyłam o tym, żeby już dojść i żeby się zaczęło.”
...
Takich bardziej zwyczajnych ludzi może była jedna czwarta, wszyscy zachwyceni marszem
...
Policja jest z miesiąca na miesiąc bardziej agresywna, co widać po tym, jak nas wynoszą. Ja osobiście największej agresji do tej pory doznałam jednak od straży sejmowej, kiedy 16/17 grudnia 2016 rozbujali mnie jak worek z ziemniakami i przerzucili przez barierkę w tłum. Do dziś mam zarzut, że przemocą wdarłam się na teren Sejmu.
...
Czekaliśmy na policję długo, „robokopy” pojawiły się po pół godzinie, jak już dawno przeszedł marsz, wszystko po to, żeby nie prowokować patriotów. Ich dowódca, znany nam, mówi „Pani Kingo, to znowu pani?”
...
Wracając do miasta powtarzałyśmy sobie „Rany boskie, udało nam się”.

Chwilami płakałem ze śmiechu :D
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

Klasyk :lol:

Dobry jeszcze był farbowany murzyn z GW, który "odczuwał" nienawistne spojrzenia. :lol:

Swoją drogą chyba dziennikarze powinni być badani psychiatrycznie przed dopuszczeniem do zawodu, wydaje się że spory z nich odsetek cierpi na schizofrenię.
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

Dlaczego od razu schizofrenia?
http://wei.org.pl/article...-w-fastmediach/
Cytat:
Tak, czy owak teraz mam to na piśmie z odpowiednim stemplem: konserwatyzm jest w mediach tępiony, a co najmniej niemile, albo i wcale widziany. Skala zjawiska okazała się jedna porażająca, by użyć ulubionego określenia z mediów rozmodlonych socjalistów. W redakcjach jest 3 razy więcej feministek i zielonych, niż średnio w populacji. Nieco rzadziej do mediów pchają się komuniści, entuzjaści Unii i tzw. liberalni demokraci – tacy jak od nas z PO, czy dawnej Unii Demokratycznej/Wolności, czyli generalnie lewica z urzędów, korporacji i szkół, albo taka, co dużo siedzi w domu i Starbuksie, bo ma wolny zawód. Tych po redakcjach jest dwa razy więcej niż w populacji.

Okazało się również, że proporcje te wprost przekładają się na dobór tematów, oraz sposób opisywania i komentowania rzeczywistości. Krótko mówią jeśli gdzieś w kółko czytamy o prawach kobiet, parytetach płciowych i takich tam, to nie dlatego, że społeczeństwo jakoś specjalnie się tym interesuje, ale dlatego, że to feministki zaludniają redakcje.

To chyba wszystko wyjaśnia. Są zawody do których idą ludzie o pewnych skłonnościach. Pacyfista raczej nie idzie do wojska. Tak samo jak osoba o ścisłym umyśle raczej nie pójdzie pisać o psychologii. Itd.
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12770
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

Mnie już tak do śmiechu nie jest, kiedy sobie przypomnę, że jeszcze nie tak całkiem dawno to środowisko było zapleczem ideologicznym rządu.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
parys 
5


Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 371
Skąd: WL
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

A innym jest do śmiechu jakie zaplecze ideologiczne ma ten rząd.

https://www.se.pl/wiadomo...-oCRV-QP7B-yswd

Radio Maryja, wpolityce i gazeta polska. No to prawactwo bije lewaków poziomem zaplecza.
Co Wy chcecie udowodnić?
A może jeszcze dodać ciche wsparcie rządu neonazioli z ONR?
To lepszy sort mediów niż lewactwo szeroko nazywane przez prawaków?
Jedno szambo wykorzystywane do walki politycznej.
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12770
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

Zapomniałeś o wsparciu Marsjan, przekazywanym promieniami śmierci.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
maciejko 
8


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 3445
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018   

A Ty zapomniałeś o broni elektromagnetycznej co była testowana na fanach Antoniego.
Manfred udajesz głupiego?
Czym się różni szambo jednej strony od drugiej? Bo Wasze jest prawackie i najpolsze?

https://m.youtube.com/watch?v=k-N17QD43Bk
Oglądaj. Już znalezieni winni?
:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group