Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Public Relations w WP
Opublikował Wiadomość
K.W.S. 
4


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 218
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 24 Lis, 2013   Public Relations w WP

Miałem przyjemność uczestniczyć w "spotkaniu" ludzi z różnych nacji. Temat rozmowy zszedł na Japończyków i ich precyzję w wykonywaniu musztry. Wynikiem tej dyskusji była chęć porównania precyzji w wykonywaniu manewrów przez poszczególne grupy reprezentacyjne (wojskowe).
W przypadku Japończyków sprawa okazała się nad wyraz prosta, wystarczyło poszukać w sieci tagów "japan" i "precision"
W przypadku innych nacji potrwało to kilka sekund dłużej, no ale udało się znaleźć na YT ich reprezentantów w minutę albo dwie.
Mając w pamięci Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego na Placu Czerwonym w Moskwie w dorocznym Międzynarodowym Festiwalu Wojskowo-Muzycznym "Spasskaja Basznia 2012". próbowałem odnaleźć w odmętach sieci ich wykonanie. Jednak, żadne tagi w języku internetu nie działały... polish, orchestra, military, representaive, moscow, festival, soldiers.. i wiele innych, w różnych kombinacjach. Zanosiło się na porażkę w oczach moich kolegów ale....

Postanowiłem poszukać filmu używając polskich tagów. I CO? Pierwsze wyszukiwanie dało oczekiwany rezultat.

Wstyd był blisko a to tylko dlatego że nie przyjąłem do wiadomości tego, że wojskowy PR może nie uwzględniać istnienia takiego medium jak www.... i PR na poziomie przynajmniej dwujęzycznym...

Ogłoszony przeterg na produkcję wirusa wydaje się potwierdzać fakt przyjęcia do wiadomości istnienia sieci... ale chyba możemy zapomnieć o parasolu ochronnym w tej materii ze strony MON... Tu kliknij jeśli nie wiesz o co chodzi z wirusem

No bo niby jak oczekiwać sprawnej ochrony, jak nie potrafimy przeprowadzić sprawnej promocji?

Post scriptum. Nie za bardzo wiedziałem do jakiego podforum to wrzucić, zdecydowałem się na imprezy z powodu podstaw postu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group