Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FAZI 1
Pon 25 Sie, 2014
Propozycja zmiany regulaminu forum
Opublikował Wiadomość
REMOV 
9


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 5214
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

Stevie napisał/a:
Widocznie Tobie i Tobie podobnym "w pale się" to nie mieści.
Pomijając, że odpowiadasz zupełnie nie na temat, to widzę, że raczej zamiast przemyśleć problem, wolisz atakować personalnie (czyli nadal wpłaty nie sprawdziłeś i będziesz się powtarzał). Nadal też jestem ciekawy, dlaczego nie zablokujesz całości. No wiesz, testowo. Będziesz mógł sprawdzić, ilu się to - jak piszesz "w pale mieści", a ilu nie. Podpowiedzieć Ci, dlaczego taki eksperyment się nigdy nie wydarzy?

Bo podważy całą Twoją logikę i niestety pokaże, że tak naprawdę król jest nagi, ot co. Zostaniesz tutaj sam, z grupką dosyć niewielką wiernych rycerzy. O to chodzi w grupie dyskusyjnej? Tak samo zresztą, nie potrafisz zrozumieć, stąd taka agresja, że nikt nie chce zrobić Ci krzywdy, ale że zależy mu na forum. W innej formie, niż finansowej, a tak to jedynie postrzegasz. Smutne. Ale to są Twoje kryteria myślenia, do których się publicznie przyznajesz. I sugerujesz, że inni tak samo myślą.

Rozumiem jednak, że przyznanie się do błędu i wycofanie z pomysłu podkopałoby prestiż i w ogóle, więc lepiej brnąć w złą stronę. Ileż to razy już to w historii widziano? I za każdym razem taka postawa kończyła się w ten sam sposób. Szkoda, jak już wspominałem kilka razy, ale karawana jedzie dalej. Po prostu. Jeżeli chodzi o wiedzę wojskową, to NFoW zostało przez blokadę odstawione niestety całkowicie na boczny tor. Mimo wysiłków kilku ludzi, którzy jednak wklejają przekierowania. Czasami nawet wymaga to dopisania raz na pół roku czegoś do swojej własnej wiadomości.
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

REMOV, prosiłem o linki do for.
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

REMOV, a mówi Ci to coś:

Cytat:
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
12. Staraj się nie zaśmiecać Forum tematami politycznymi i religijnymi, bowiem głównym celem Naszej działalności jest wszechstronna POMOC w naszej trudnej służbie.

?
Jarzysz? Czy to zbyt trudne?
Sam napisałeś głupotę i mi insynuujesz, że przypuszczam atak ad personam. Napisałeś nieprawdę i tylko sprostowałem. NFoW nie jest komercyjnym przedsięwzięciem i nigdy nie będzie.
Myślałem o tym swego czasu (nawet miałem inwestora), ale zarzuciliśmy ten pomysł.
REMOV, Ty nadal nic nie kumasz. Nie robię tego bo muszę, bo trzeba zarabiać, ale dlatego że chcę. Nie robię tego dla kasy (mam juz emeryturę), ale z potrzeby niesienia pomocy. Tak zostałem wychowany.
Nie jeden raz pisałem, coś się zaczyna i coś się kończy. NFoW też. Być może będzie to za rok (bo mamy na kolejny rok fundusze). Może za 2, 3 czy x lat. Znasz przysłowie o lesie. Nic nie jest wieczne. Nie mam parcia na szkło, kasę, stanowiska, rozgłos. I nie mam (jak niektórzy) wybujałego ego czy buty w wypowiedziach. Kto mnie bliżej poznał ten wie. Dla mnie system wartości jest zgoła iny niż Twój (być może się mylę), ale to wynika z Twoich wypowiedzi.

Poniekąd rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ale tę myśl pozostawię sobie. :lol: ;)

A tak nawiasem mówiąc, temat jest o czym innym. No, ale przy każdej okazji można próbować wetknąć pręt w szprychy. Widocznie taki styl. Rozumiem. :D

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Mars74 
6


Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1057
Skąd: Polska południowa
Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

O ile argumenty REMOWa nie są pozbawione racji to jednak jak dzisiaj z rozbawieniem zauważyłem NFoW ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowanie a rozliczne Nasze polemiki przytaczane są też przez użytkowników konkurencji.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13564
Skąd: ---
Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

michqq napisał/a:
Proponuje rozwiazanie kompromisowe.
Dolozyc dzial "Polityka" gdzie moderatorzy kierowac beda dyskusje polityczne.
Dzial powinien byc platny, tj tylko dla brazowych.
:gent:

Uważam to za bardzo dobre rozwiązanie.

Szybko przekonalibyśmy się, kto chce podyskutować, a kto tylko potrzebuje bezpłatnej platformy do szerzenia w internecie swoich politologicznych przemyśleń.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
jack ols 
7


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 2369
Skąd: mleczna droga
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014   

Wszyscy macie racje, ale tylko altair pozostal konsekwentny i nie drukuje niby czegos, na swoich stronach,zwanych, komentarze/komentarz. I dobrze.
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11612
Skąd: -)
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014   

Mars74 napisał/a:
O ile argumenty REMOWa nie są pozbawione racji to jednak jak dzisiaj z rozbawieniem zauważyłem NFoW ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowanie a rozliczne Nasze polemiki przytaczane są też przez użytkowników konkurencji.


To normalne w przypadku procesu przenoszenia się gawiedzi na nowe forum.

Tutaj z kolei, pare lat temu, przytaczane były polemiki z tzw. pl.misc.militaria, która to grupa była liderem "ruchu" przed nfow.

Wszystko ma swój początek i koniec, pmm żyło i podupadło tylko teraz wegetuje, nfow... było popularne... byc może czeka je taki sam los.

Miło mi było spotkać na "konkurencji" starą gwardię z pmm jeszcze.
:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Mars74 
6


Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1057
Skąd: Polska południowa
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014   

michqq napisał/a:
To normalne w przypadku procesu przenoszenia się gawiedzi na nowe forum


Jak zapewne wiesz obecnie istnieje silny nurt na NFoW dążący do eliminacji niewojskowych z forum. Jakkolwiek tematy wszelkich zasiłków, dodatków emerytur i podwyżek w armii jest dla dużej grupy szalenie interesująca to dla części forumowiczów już nie. Wobec tego wszelcy pasjonaci, amatorzy, czytelnicy tak nieistotnej kwestii jak sprzęt czy uzbrojenie muszą niestety migrować na fora, które pozwalają im realizować swoje zainteresowania. Co spotyka się z aplauzem i zadowoleniem zresztą części użytkowników, zestresowanych stałym i niezmiennym poddawaniem w wątpliwość ich kwalifikacji zawodowych. Lub też nie mogących zrozumieć aspektów wojska zupełnie naturalnych dla żołnierzy.

[ Dodano: Sro 26 Mar, 2014 ]
michqq napisał/a:
Miło mi było spotkać na "konkurencji" starą gwardię z pmm jeszcze.


Niestety nie dane mi było uczestniczyć w polemikach na tamtym forum. Biorąc jednak pod uwagę że po odkryciu NFoW wzmiankowany wcześniej dział przeczytałem od początku wiem, że niektóre polemiki trwały latami.

Zdając sobie jednak sprawę z niedostatków wiedzy, rezerwuję sobie jednak prawo do posiadania własnego, czasem może nawet bulwersującego zdania. Licząc, że mający większą wiedzę w tym czy innym temacie pozwolą mi większym stopniu zrozumieć meandry współczesnej militarystyki.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014   

Mars74 napisał/a:
Jak zapewne wiesz obecnie istnieje silny nurt na NFoW dążący do eliminacji niewojskowych z forum.

Że co? :???: Jest coś lub coś się dzieje o czym nie wiem?
Napisz kto za nim (tym nurtem) stoi i jak sie przejawia. Ogromnie mnie to ciekawi.
Przypomnę tylko, że gros z Moderatorów to cywile lub już cywile.

Mars74 napisał/a:
Wobec tego wszelcy pasjonaci, amatorzy, czytelnicy tak nieistotnej kwestii jak sprzęt czy uzbrojenie muszą niestety migrować na fora, które pozwalają im realizować swoje zainteresowania.

Przepraszam, jaja sobie robisz? Ci co chcą to właśnie dyskutują, a Ty jesteś tego namacalnym dowodem.
Nie moja wina, że symboliczne przysłanie złotówki (zdarzyła się wpłata 75 groszy) jest dla niektórych wyzwaniem nie do pokonania. Bo przecież to ujma na honorze.
Zaraz usłyszę zarzut o anonimowości. I ją można zachować o czym już kiedyś informowano. Wystarczy poprosić kolegę (koleżankę :lol: ), aby za pragnącego pozostać anonimowym dokonał/a wpłaty wpisując nick zainteresowanego. Prawda , że proste? Są i inne sposoby dla dbających o anonimowość.
Ale lepiej strzelić focha.
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Mars74 
6


Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1057
Skąd: Polska południowa
Wysłany: Sro 26 Mar, 2014   

Stevie napisał/a:
Że co? Jest coś lub coś się dzieje o czym nie wiem?

Stevie bez urazy ale takie są fakty.
Cytat:
Tymczasem, po ukróceniu teoretyków od uzbrojenia, obserwuje się najazd politologów.

Stevie napisał/a:
Ci co chcą to właśnie dyskutują, a Ty jesteś tego namacalnym dowodem.


Jak pewnie niektórzy to już zaobserwowali ja cechuje się pewnym spaczonym poczuciem humoru, przez które jestem często źle rozumiany. Ale w tym wątku SiU w zasadzie pisze tylko jedna osoba ostatnio.

Stevie napisał/a:
Zaraz usłyszę zarzut o anonimowości.

Nie wpłacam anonimowo. Co więcej pochwalam cel i waszą działalność.

Stevie napisał/a:
Ale lepiej strzelić focha.

Mam nadzieję, że moją skromną krytykę kierunku w którym podąża to forum będące zbiorowiskiem osobowości jego uczestników nie odbierzesz jako atak na moderację.
We wcześniejszym poście wyraziłem tylko żal, że tak mnie interesujący dział ostatnio nie grzeszy aktywnością.

[ Dodano: Sro 26 Mar, 2014 ]
p.s.

Stevie napisał/a:
Przepraszam, jaja sobie robisz?


No może tak troszkę, ale tylko tycityci.
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11612
Skąd: -)
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

Mars74 napisał/a:
Stevie napisał/a:
Że co? Jest coś lub coś się dzieje o czym nie wiem?

Stevie bez urazy ale takie są fakty.


Tia...
Stevie, nie udawaj, uważam że dzieja się sprawy o których wiesz, co więcej osobiście przykładasz do nich palca.

Mnie na przykład przekonałeś do przeprowadzki: podwójne standardy w ocenie kultury jezyka dyskutantów, nie lubę tego.
Pozamykanie wątku "Ukraina wrze" w trakcie szczytu konfliktu. Dwukrotnie!
I to wszystko dołożone do pomysłu żebym płacił za przywilej pisania?

Hasło "odpoczniesz sobie przez miesiąc michqq" było z Twojej strony... optymizmem.
:gent:

Ale oczywiście to Twoje podwórko, masz pełne prawo wygonić z niego tych gości których chcesz, a nawet, masz pełne prawo udawać że nie dostrzegasz tego co sam robisz.
Proszembardzo, ja tam Ci nie wróg, róbtacochceta.
Ukłony.
:gent:

[ Dodano: Czw 27 Mar, 2014 ]
Stevie napisał/a:
Nie moja wina, że symboliczne przysłanie złotówki (zdarzyła się wpłata 75 groszy) jest dla niektórych wyzwaniem nie do pokonania.


Nie kolego, to nie jest Twoja wina ze symboliczne przyslanie zlotowki jest dla wielu ludzi wyzwaniem nie do pokonania.
Twoja wina natomiast polega na tym, ze tej sytuacji psychicznie nie akceptujesz.
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

Stevie, jest taki przycisk "ignoruj" i chyba Admin też może go używać? Skorzystaj i nie przejmuj się tą pseudo psychoanalizą domorosłego terapeuty... :cool:
A tak btw, to wstyd żeby było tyle płaczu o 33 gr miesięcznie na NFoW, bo wystarczy 1 zł na kwartał przesłać i po problemie, a nawet mniej wystarczy.
Nie wiem jak Twoja psyche Stevie, ale moja tego na pewno nie akceptuje, że ktoś może mieć z czymś takim problem... :oops1:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

michqq, az dziw bierze ze dalej sie tu wysilasz. Brak poklasku w nowym srodowisku :?:
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11612
Skąd: -)
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

FAZI 1 napisał/a:
michqq, az dziw bierze ze dalej sie tu wysilasz. Brak poklasku w nowym srodowisku


Fazi 1, wracajac do tematu, skoro znów jesteś w nastroju do rozmów.

Czy slowo "gówniarz" należy do akceptowalnych przez moderatorów środków wyrazu, czy też dasz sam sobie żółtą kartkę.
Podejmij decyzję.
Dziekuję.
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

~~Ad~~, mogę używać, ale spoko. Mam twardy charakter.
Prawdę mówiąc, nie patrzę czy wpłata jest regularna, a zapis o 3 miesiącach jest od dawna i celowo przeze mnie pomijany. Niejeden raz pisałem co te wpłaty de facto oznaczają, ale juz mi sie nie chce.
Temat co jakiś czas powraca. Wcześniej były inne "zastępcze". Przyzwyczaiłem się "ciągnąc ten wóz" od 12 lat (a 10 na tym serwerze).
michqq, toś mi dopiekł. W pierwszym odruchu chciałem pójść do Castoramy po sznur i sie targnąć. Lecz się rozmyśliłem.Doszedłem do wniosku, że Ciebie posłucham. "Robiemcochcem", a co! :viktoria: :cool:
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group