Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FAZI 1
Sro 08 Paź, 2014
Dlaczego mnie dyskryminujecie...?
Opublikował Wiadomość
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   Dlaczego mnie dyskryminujecie...?

Już tyle tematów, w których zabrałem głos zostało zamkniętych bez słowa wyjaśnienia. Już tematy, które sam założyłem zostały zamknięte pomimo, że nie odnalazłem tam swojej winy. Czyżby autokracja wzniosła się na poziom dyktatury? Wydawało mi się, że słowo "niezależne" w nazwie tego forum zobowiązuje, ale w świetle działań administracji wychodzi, że tylko mi się wydawało... :( Świadczy to tylko o tym, że każdy przejaw działalności w przestrzeni publicznej musi się opierać na kłamstwie/półprawdach i przemilczeniach, bo tak zwyczajnie bez "kombinowania" i otwarcie to nie można. Szkoda. :(

A co Wy Użytkownicy o tym myślicie... :???:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
bert 
4


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 150
Skąd: z krainy spokojności...
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Niestety trochę się z Tobą zgadzam. Też odnoszę wrażenie, że otwarcie się nie da, trzeba być "poprawnym politycznie/ideowo" (nawiasem mówiąc cóż to za bzdurne określenie), szczególnie jeśli otwarcie głoszone bądź co bądź własne zdanie nie jest zgodne z opinią tzw. większości.
 
 
Mars74 
6


Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1057
Skąd: Polska południowa
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Dokładnie, idziesz pod włos niektórym nazywając rzeczy po imieniu. To forum tak jak i społeczeństwo skręciło ostro na prawo.
 
 
keri586 
1


Wiek: 58
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 35
Skąd: wieś
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Ja niestety również muszę się z tobą zgodzić ~~Ad ~~ .
_________________
byłem ŻOŁNIERZEM
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11608
Skąd: -)
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

~~Ad~~ napisał/a:
A co Wy Użytkownicy o tym myślicie...


Ale wszystkich się pytasz co o tym myślą, czy tylko niektórych?
Żartowałem.
Co ja myślę to już napisałem.
Forum militarne jest forum tematycznym.
Pisze sie tutaj na tematy militarne.
Pisanie od czasu do czasu z umiarm na inne tematy nie jest oczywiście niczym złym, dodaje grupie smaku, tak jak przyprawy dodają smaku zupie.
Jednak to co TY tutaj uprawiasz, to jest już niestety próba ugotowania zupki z samego pieprzu.
:gent:
Masz co chciałeś. Moderacja ma rację, a Ty racji nie masz.

Nawiasem mówiąc ja rónież mógłbym płakać że mnie dyskryminują.

Moderacja zapowiedziała bowiem defacto że zablokuje nie tyle Ciebie, ile możliwość prowadzenia zajadłych wojen na tematy religijne, a więc właściwie to w równym stopniu zdyskryminuje tak mnie jak i ciebie.
Ja jakoś jednak nie płaczę.

To jest forum militarne.
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Nie wiem czy mam racje, czy nie, ale co za duzo to niezdrowo. Widocznie niektorzy wola byc traktowani z dwururki, niz miec luzniejsza atmosfere. Jak ktos nie potrafi tego docenic to juz jego sprawa. Co do skrecania na lewo i prawo, to powiem ze mam dosc tekstow sypanych z rekawa zarowno przez Ciebie Ad jak i natipak czy wam podobnych, i bede po nich jechal sekatorem rowno dopoki bede modem.

Skrajnosci i zale prosze wylewac sobie gdzie indziej, a teksty dotyczace KK, wiary i religii zamieszczajcie na forach do tego stworzonych.

PS. Ad, takimi tekstami rozpierdzielasz to Forum na rowni z tymi co pisza w nim na tzw. krzywa buzke.
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group