Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stop polityce na NFoW
Opublikował Wiadomość
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Ja też mam propozycję, temat o dokonaniach PiSu dobrych i złych ma już prawie 100 stron, z tym ze cały czas wpisy dotyczą TK z każdej możliwej strony. Może by tak zrobić vol 2 i TK zostawić do rozstrzygnięcia faktycznego w spokoju.? To tylko propozycja.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
fiodor63 
6



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 1023
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Ja również, jak i, byłem zdania, że należy zamknąć ze dwa tematy na forum (te polityczne), bo już nie nadążam z czytaniem postów. Ale odpuściłem. po prostu nie słucham radia, nie oglądam TV. Tu wyłapuję clou wydarzeń.

Earpman napisał:
Cytat:
Stevie, zróbcie coś z tym. Nie chodzi tu o wycięcie polityki całkowicie, niech ona żyje w jednym czy dwóch wątkach ale niech niepotrzebnie nie "pączkuje" przy okazji innych tematów.

Earpman, sam się w tych wątkach udzielasz. Przestań więc "rżnąć kaznodzieję". A'propos, zgadnij skąd ten cytat?

Jeszcze poczekam, ale coraz bardziej skłaniam się do zmiany mojego motta przy avatarze. Wzorem starego hasła "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" chyba wpiszę " na latarniach wzdłuż ulicy winni wisieć politycy". Dlaczego? Dbałość o interes kraju, o rację stanu, czyli po prostu - o Polskę i naród to pojęcia obce dla obecnie nam panujących. Nie ważne skutki, byle dosrać konkurentom. Dotyczy to większości (co najmniej - bo może i prawie wszystkim).
_________________
Nie pytaj, komu bije dzwon - bije on tobie
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Zgadza się ...udzielam, w porównaniu z głównymi wodzirejami raczej rzadko.

A poza tym nie jestem jakimś wrogiem polityki tu na NFoW tylko powiedzmy sobie szczerze zaczęła się ona celowo rozprzestrzeniać, dosłownie wszędzie.

Jest jeszcze jedna rzecz, wielu userów potrafi podkręcić piłeczkę i jakieś argumentacji użyć, nie mam z tym problemu. Jest natomiast paru bardzo politycznie aktywnych, którzy o każdej porze dnia i nocy potrafią się tylko politycznie "zesrać".
 
 
fiodor63 
6



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 1023
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

I z tym się zgadzam.
_________________
Nie pytaj, komu bije dzwon - bije on tobie
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Zdaję sobie sprawę z tego, iż od polityki nie da się uciec. Ale "wahadło" wygięło się zbytnio.

Zrobicie, co uważacie za stosowne.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
grzeg_sz 
6


Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 1075
Skąd: Otwock
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Niektóre osoby wypowiadając się o sprawach militarnych naprawdę sensownie piszą, widać dużą wiedzę i kompetencje.

Pojawia się polityka i dostają totalnej głupawki. Zachowują się jak alkoholik który poczuje zapach spirytu.
_________________
"Ufajcie Panu - i miejcie strzelby nabite"
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

W temacie: przeciwko polityce - zaczęły lecieć jeszcze bardziej wyzwiska niż w tematach politycznych...
_________________
"Robotnicza myśl socjalistyczna jest nam bliska" - premier polskiego rządu rok 2019.
"W skrytości ducha byłem socjaldemokratą" - inny premier polskiego rządu.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Nie rozumiem tych użytkowników Forum.
Wydaje się, iż bycie komentatorem sceny politycznej to sens ich życia. Ja, sensu, upatruję w innych obszarach.

W życiu człowieka są sprawy ważniejsze niż polityka.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
terve 
4


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 265
Skąd: suomi
Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Jeżeli chodzisz codziennie z gwintówką przez wiele lat, to polityką zajmować się musisz, bo za jakiś czas okazać się może , że jesteś sam i problemem jest tylko to, co z tą gwintówką robiłeś.
 
 
JW 
6


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1697
Skąd: domek
Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

i napisał/a:
Nie rozumiem tych użytkowników Forum.
Wydaje się, iż bycie komentatorem sceny politycznej to sens ich życia. Ja, sensu, upatruję w innych obszarach.

W życiu człowieka są sprawy ważniejsze niż polityka.


Przez lata też mi się tak wydawało. Gdyby dalej była uprawiana przez odpowiedzialnych ludzi pewnie dalej trzymałbym się od niej z daleka. Niestety pewnego dnia taka polityka wdarła się brudnymi kopytami w moje życie. Polityka oparta nie na budowaniu wspólnego dobra, lecz na szkalowaniu, niszczeniu i szukaniu wewnętrznego wroga. Poczekaj, wcześniej czy później dopadnie ona i ciebie? Nie widzisz powodów? Nie szkodzi, oszołomy je znajdą. Wróg musi być
 
 
Gecko 
Vice Admin
Sceptycznie wyrachowany optymista



Pomógł: 43 razy
Dołączył: 05 Sie 2005
Posty: 4640
Skąd: Z innej bajki
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015   

A według mnie nie polityka jest problemem ale małpi rozum i zwykłe chamstwo jakie wyłazi z niektórych dyskutantów. Wszak to nie temat ale dyskutanci tworzą jakość dyskusji. I do tego najdziwniejsze jest to że większość tych dyskutantów to byli/obecni żołnierze, których jednym z podstawowych atrybutów powinna być chłodna głowa i zimny osąd. Jak co niektórzy wyobrażają sobie podejmowanie decyzji w walce w sytuacji gdy tracą zimną krew w dyskusji, której stawką jest nic? Wszak to politykowanie na forum ani nie przekona jednych do drugich i vice versa ani nie wywrze absolutnie żadnego wpływu na to co się dzieje w polityce. Zawsze zastanawia mnie co leży u podstaw tak idiotycznego zachowania, w którym ktokolwiek myśli, że jak nazwie drugiego oszołomem czy debilem to przekona go do swoich (nawet słusznych ) racji? A przecież o przekonanie drugiej strony w dyskusji chodzi. Dopóki niektórzy nie pojmą tej prostej funkcji dyskusji dopóty nawet temat o motylkach też będzie antagonizował. Tak więc nie polityka bo to temat jak wiele innych ale brak elementarnych zasad kindersztuby i szacunku do drugiej osoby jest tu problemem. O wszystkim da się dyskutować normalnie trzeba tylko chcieć.
Howgh
Pozdrawiam
_________________
Proszę nie naciskać na likwidację agentury. W każdej szanującej się rodzinie powinno być jakieś zwierzątko. Świat jest wtedy weselszy.
 
 
jack ols 
7


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 2369
Skąd: mleczna droga
Wysłany: Wto 02 Lut, 2016   

Gecko napisał/a:
A według mnie nie polityka jest problemem ale małpi rozum i zwykłe chamstwo jakie wyłazi z niektórych dyskutantów. Wszak to nie temat ale dyskutanci tworzą jakość dyskusji. I do tego najdziwniejsze jest to że większość tych dyskutantów to byli/obecni żołnierze, których jednym z podstawowych atrybutów powinna być chłodna głowa i zimny osąd. Jak co niektórzy wyobrażają sobie podejmowanie decyzji w walce w sytuacji gdy tracą zimną krew w dyskusji, której stawką jest nic? Wszak to politykowanie na forum ani nie przekona jednych...
Pozdrawiam

Kazdy ma swoj jezyk. Czasem wydaje sie klopotliwy. Ale takim byc nie musi. Kazdy ma swoj styl, czasem bezposredni do bolu, jak Remov. To nie znaczy, ze nie ma racji.
 
 
Henryk Kwinto 
6
wonsaty janush z podkarpacia



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 1401
Skąd: Groom Lake
Wysłany: Wto 02 Lut, 2016   

jack ols, no tak. Tak bezpośredni jak rozmowy u Sowy. Szczery do bólu.
H.K. :bye:

P.S. Szczery do bólu Stefek "Leonard" N.
_________________
"Polską się nie rządzi, Polsce się służy."
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13756
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Sro 03 Lut, 2016   

Według nie to już schyłek NFoW. Za kilka lat jako "medium" ( portale społecznościowe zaliczają się do "IV władzy" ) spadniemy do rangi brukowca.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
jack ols 
7


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 2369
Skąd: mleczna droga
Wysłany: Sob 06 Lut, 2016   

Henryk Kwinto napisał/a:
jack ols, no tak. Tak bezpośredni jak rozmowy u Sowy. Szczery do bólu.
H.K. :bye:

P.S. Szczery do bólu Stefek "Leonard" N.

Taki jezyk zawsze mi sie podobal. Cecha, tego co myslisz i mowisz, teraz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group