Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
"Niech mnie pan w tyłek pocałuje." Temat o WOŚP
Opublikował Wiadomość
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11566
Skąd: -)
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

the naturat napisał/a:
Pozostaje mi tylko złożyć wyrazy współczucia z uwagi na fakt, że jesteście Panowie od rana do wieczora tak wściekle atakowani przez ruchy LGBT w domu, pracy i wszędzie gdzie się akurat znajdujecie.


Wszędzie nie. Ale w zbyt wielu miejscach.

Cytat:
Kosy na sztorc, widły w dłoń i gonić tych - tutaj cytaty z Waszych wypowiedzi: "dewiantów, bydlaków, wariatów, pedofili, ludzi z zaburzeniami i mających problemy psychiczne"


Ale dlaczemu kosy na sztorc i widły w dłoń.

Podstawą dla tolerancji jest trwały stan różnicy w poglądach.

W przypadku kiedy brakuje różnicy w poglądach, nie ma miejsca dla tolerancji, no bo co tu jest do tolerowania, kiedy strony się zgadzają.

Jeżeli chcesz żeby ludzie coś tolerowali, to najpierw musi być spełniony warunek konieczny - musza się z tym czyms nie zgadzać. Zadziwiające jest, jak wielu ludzi wyciera sobie gebę słwem "tolerancja", "tolerancja", a tak na prawdę w dupie ma absolutna podstawę wogole umożliwiającą tolerowanie się , a ta podstawa jest - jak napisałem - stan trwałej różnicy w poglądach.

:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

i, są takie granice, a wy je przekraczacie.

the naturat, mam dosłownie takie same odczucia czytając posty trzech zaciętych i pompujących się nawzajem ludzi.
Ciasnota umysłowa, szczucie i ciemnogród.
Na zgłoszenie postów z wyzwiskami moderacja nie reaguje.
 
 
the naturat 
5


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 658
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

michqq, masz zupełną rację, ja również o tym napisałem:
Cytat:
Można się z czymś nie zgadzać - to zupełnie normalne. Trzeba to jednak robić z odrobiną klasy i człowieczeństwa...


[ Dodano: Czw 04 Lip, 2019 ]
Tytan w dresie., słowami, jakie tutaj padły - w normalnych okolicznościach zajmują się nie tylko moderatorzy...
_________________
Kontrola najwyższa formą zaufania
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Będziecie to tolerować, jak w pewnym momencie wróci wasz syn ze szkoły i powie że jest dziewczynką od dziś bo tak nauczyciel powiedział w szkole ?

Nie widzicie w jakim kieryunku to idzie ?

W Wielkiej Brytanii około 2000 dzieci rocznie zmienia płeć. Uważacie to za normalne ? Wg mnie nie, a duża część tych dzieci jest zapewne ofiarami autosugestii wynikającej z tych zajęć LGBT.
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

the naturat napisał/a:
i, są dwa możliwe powody, że napisałeś post w taki sposób: brak umiejętności czytania ze zrozumieniem lub umyślne działanie mające na celu obrażenie mojej skromnej osoby.

Tekst o "czytaniu ze zrozumieniem" zostaw dla młodzieży. Młodzież lubi takie teksty.
Nie było moim celem obrażanie Cię. Moim celem jest ochrona moich dzieci.

the naturat napisał/a:
Obydwie ewentualności bardzo źle o Tobie świadczą.

Dziękuję za diagnozę. Poczytuję sobie to za komplement.

the naturat napisał/a:
Nie jestem niczyim zwolennikiem, jestem zdecydowanym przeciwnikiem chamstwa, pieniactwa i głupoty na forum - możesz te przymiotniki odnosić bezpośrednio do swoich słów - lecz nie do swojej osoby - bo Ciebie szanuję tak samo jak zwolenników LGBT, Żydów, cyklistów itp.

A ja nie. Odmawiasz mi do tego prawa?

[ Dodano: Czw 04 Lip, 2019 ]
Tytan w dresie. napisał/a:
i, są takie granice, a wy je przekraczacie.

Jakie granice przekraczamy?
To, że chcemy chronić swoje dzieci to jest "przekraczanie granic"?
Idź do Wiosny. Tam lubią ciepłych.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Masz prawo tak myśleć. Masz prawo również myśleć, że jesteś z innej galaktyki. Natomiast zamieszczać wyzwiska na forum publicznym, nie jest prawem, a bardziej jego łamaniem.
Pójdę gdzie będę chciał i nie powinna to być twoja sprawa. Ja się nie pytam gdzie Ty chodzisz, bo najzwyczajniej jest mi to obojętne. Chodzisz do ciepłych czy do zimnych, twój wybór i prawo.
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Tytan ale tak pomijając wulgaryzmy, i obrażanie.

Popierasz propagowanie ideologii gender/LGBT w szkołach ?

Krótka piłka - TAK/NIE ?
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
the naturat 
5


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 658
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

gathern, czy Ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że piszę tutaj jedynie o Waszych słowach i naprawdę nie interesują mnie Wasze poglądy. Możecie je mieć dowolne - ale żaden pogląd nie upoważnia do obrażania innych! Zwłaszcza słowami, których tutaj użyliście.
P.S. W pełni zaakceptowałbym sytuację gdyby moje dziecko kiedyś powiedziało mi że jest gejem lub lesbijką.
I wspierałbym je w dalszym ciągu - tak jak do tej pory. Nie wyzywałbym go od dewiantów lub bydlaków.
To jest własnie ta różnica między Wami, a mną.

i przeczytaj jeszcze raz mój wpis o różnicy poglądów. Nigdy nikomu nie odmawiam prawa do innych poglądów. Możesz twierdzić że kochasz lub nienawidzisz LGBT. Nie ma to dla mnie znaczenia. Nigdy nie będę walczył z Twoimi poglądami. Natomiast zawsze się przeciwstawiam obrażaniu inaczej myślących i pospolitemu chamskiemu językowi, którego niejednokrotnie w tym wątku użyłeś.

Po namyśle nie czuję się obrażony Twoimi słowami. Być możne nie potrafisz inaczej rozmawiać, może w którymś momencie zabrakło argumentów i przeszedłeś do sprawdzonego sposobu - czyli agresji słownej?

[ Dodano: Czw 04 Lip, 2019 ]
gathern, jestem przeciwny propagowaniu LGBT oraz jakiejkolwiek ideologii lub religii w szkole. Ale nie oznacza to że będę wyzywał osoby spod znaku LGBT, katechetów czy zakonnice.

Fajna figura retoryczna: najpierw ty dewiancie itd, a następnie a pomijając "ty dewiancie" to co myślisz na ten temat :efendi2:
_________________
Kontrola najwyższa formą zaufania
Ostatnio zmieniony przez the naturat Czw 04 Lip, 2019, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

the naturat, zgadzam się z każdym powyższym słowem. Chodzi nie o poglądy, ale formę ich wyrażania.
Kim bym się okazał, gdybym własne dziecko wyzywał od dewiantów i pogonił z domu, bo urodziło się, tak właśnie, urodziło się inne? To nie jest choroba, którą ludzie się zarażają w szkole podstawowej i dorosły człowiek w XXI powinien to wiedzieć.
Ostatnio zmieniony przez Tytan w dresie. Czw 04 Lip, 2019, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Odpowiedz na pytanie gathen'a:
Tak czy nie.
A potem porozmawiamy.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
przypadeek 
6



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 1710
Skąd: warm-maz
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Wmawianie komuś, że jest tym kim naprawdę jesteś to jest wpływanie na czyjąś świadomość w taki sposób, że gdyby nawet mu wmawiano, że jest kosmitą to niektórzy by w to uwierzyli... Zabawę tę można porównać do tej, która niedawno panowała w świecie a po której młodzież masowo popełniała samobójstwo... dla mnie to ten sam schemat, trochę zabawy, trochę psychologi a koniec w pewnym procencie będzie tak sam.
_________________
Ojczyzna, to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, którego potrzebujesz i które potrzebuje ciebie /Stefan Pacek/
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

the nautrat Ty chyba nie do końca zrozumiałeś moją postawę. Otóż ja Cię zdziwię, ja generalnie nie mam nic do gejów/lesbijek - ba kiedyś nawet zagranicą od pary homo wynajmowałem mieszkanie.

Problem leży gdzieś indziej. Jeśli ktoś dojrzały odkryje swoje preferencje seksualne to jest to wg mnie to jest OK. No po prostu taka osoba dojrzała i stwierdziła że jest homo. OK. Nie ma problemu.

Ale czy innym jest mówienie 5-latkom że mogą sobie zmieniać płeć, lub omawiać z nimi preferencje seksualne. To już jest gruba przesada, bo dzieci w tym wieku po prostu nie są na tyle dojrzałem emocjonalnie i psychicznie by takie tematy podejmować. Rozmawianie z nimi na takie tematy może im wyrządzić krzywdę i problemy w przyszłości w życiu.

A właśnie społeczność LGBT (to nie jest 100% osób homoseksualnych - bo wielu homoseksualistów tej społeczności po prostu nie popiera!) dąży do wprowadzenia "programów/lekcji" które pewne zachowania będą propagować.

Teraz rozumiesz ?

Ich działania nie mają nic związku z tolerancją, ich działania polegają na mieszaniu dzieciakom w głowach.
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
the naturat 
5


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 658
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

gathern, od początku rozumiem - pytanie tylko: po co wcześniej pisałeś o bydlakach i osobach z problemami psychicznymi?
Temat który poruszyłeś w ostatnim wpisie jest jak najbardziej godny szerokiej dyskusji - ale bez epitetów i chamstwa.
_________________
Kontrola najwyższa formą zaufania
 
 
Wojciech Łabuć 
6
Leperchaun


Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 1699
Skąd: Kraina Deszczowców
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Rozumiem, ze "pociąg" ma różne znaczenia ale jaki sens ma wykolejanie wątku o WOŚP? Niby mamy tu kącik absurdu ale tu powinny też byc jakies granice. Chodziło raczej o dyskusje o absurdach a nie absurdalne wykolejanie watku.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Cytat:
Natomiast zawsze się przeciwstawiam obrażaniu inaczej myślących i pospolitemu chamskiemu językowi, którego niejednokrotnie w tym wątku użyłeś

Proszę wskazać ów mój rzekomy chamski język.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group