Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawieszenie konta A&J Consulting
Opublikował Wiadomość
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

"Niezłomny". ;)
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13756
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Zawsze kilku da się złapać.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Dzięki. Już :kopniak:

-=Alex=-, akurat w tym kontekście niefortunne określenie. :nop:

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Dlaczego ? Sądzę, że właściwe. "Niezłomny" w powrotach. :D
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
nerrob 
1


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: z kątowni ????
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018   

Baaardzo dawno mnie tu nie było i po przeczytaniu tematu postanowiłem zabrać głos w sprawie. Z tego co pamiętam (a było to 3 lata temu), Radca WP, nie A&J, postanowił mi "pomóc". Po przesłaniu do niego zeskanowanych dokumentów sprawy, dostałem odpowiedź, że może wydać opinię, w danej sprawie, po przelaniu 250 PLN + VAT. Skąd takie ceny ??? Poszedłem do radcy prawnego w swoim mieście, gdzie na drugi dzień miałem opinię w sprawie za 100 PLN brutto. Czyżby ci "pomagacze" żerowali na żołnierzach i emerytach wojskowych ? Czyżby uważali, że sprawy administracyjne wojskowe tak bardzo różnią się od cywilnych, że tylko oni mogą pomóc ? Myślę, że część użytkowników forum tak myśli i przepłaca za porady tych pseudo-pomagaczy. Pozdrawiam i radzę iść do najbliższej kancelarii radcowskiej a nie zdawać się na powyższych prawników(?).
 
 
makary21 
Mod
wieczny malkontent/cywil banda



Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 5710
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018   

PDT napisał/a:
Znalezione w sieci:
Cytat:
Nikt już Kotowicza nie uniewinni, ten człowiek już może całkowicie zapomnieć o zawodzie prawnika, jest prawomocnie zawieszony i w kolejce czeka już następnych kilka skarg do OIRP na tą personę, ponadto w sądach cywilnych i karnych są już sprawy przeciwko temu złodziejowi, on nie daje już rękojmi na wykonywanie zawodu radcy prawnego i zostanie wydalony. Odnośnie spraw karnych też czeka na niego ostry wyrok bo to już nie było wykroczenie lecz kilka podobnych przestępstw. Jego specjalnością było okradanie żołnierzy zawodowych ze świadczeń związanych z odprawą mieszkaniową (po około 150000PLN od okradzionego żołnierza).

http://www.gowork.pl/opinie_firma,457926,0

Przyznam, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.


Ponieważ temat wrócił to aby sobie przypomnieć sprawę kliknąłem w link.

I znalazłem



użytkownik portalu gowork o nicku SK napisał/a:
Kotowicz już siedzi, Warszawa Białołęka 3 lata 4 miesiące do odsiadki, jak ktoś chce się zobaczyć z tym typem to jest on transportowany na 8 lutego godź. 9.15 sala 107 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej ul. Świebodzka 5, odbędzie się rozprawa w sprawie poszkodowanego z Wrocławia na której prawdopodobnie zapadnie kolejny wyrok w sprawie tego K..S .


Rodzaj wulgaryzmu usunąłem KS - Kultura Słowa.

Ktoś wie coś więc ?
_________________
Tylko umarli widzieli koniec wojny. Platon
 
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11480
Skąd: -)
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018   

nerrob napisał/a:
dostałem odpowiedź, że może wydać opinię, w danej sprawie, po przelaniu 250 PLN + VAT. Skąd takie ceny ???


Z wolnego rynku?

Cytat:

Poszedłem do radcy prawnego w swoim mieście, gdzie na drugi dzień miałem opinię w sprawie za 100 PLN brutto.


To nie jest szokująco wielka rozpiętość stawek.
Dentyści czy fotografowie czy hotelarze mają podobnej skali rozpiętości cen za usługę, a artyści różnego rodzaju - znacznie większe.
:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Rzecznik Prasowy Syfu 
Banita


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 596
Skąd: ELITARNEWOJSKAOPERACYJNE
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   

michqq, oczywiście masz rację, ale jest różnica między radcą prawnym, a osobą, która ukończyła studia na kierunku prawo. Lub nawet ich nie ukończyła, a tylko "orientuje się" w temacie, tyle o ile.
_________________
Zły ptak to ten co swe gniazdo kala,

czy ten, co mówić o tym nie pozwala

(Pij Lecha i wałęsaj się ...)
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   

Jest różnica pomiędzy osobą, która zna się na wszystkim, a specjalistą w danej dziedzinie. Jest różnica między radcą po studiach i wykonującym praktykę w każdej sprawie, a będącym po studiach, doświadczonym specjalistą w danej dziedzinie i kończącym doktorat (w tymże kierunku).
Jak myślisz, który więcej posiada wiedzy w danym temacie?
Można sobie kupić Skodę, ale można także Bentleya. Niby to samo, bo jechać można, ale zawsze komfort kosztuje.
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Rzecznik Prasowy Syfu 
Banita


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 596
Skąd: ELITARNEWOJSKAOPERACYJNE
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   

Stevie, z tym, że jedna osoba o której piszesz może co najwyżej doradzać (a nie radzić - jak radca), co prowadzi do tego, że w konsekwencji nie odpowiada za skutki swojej porady, bo i tak finalnie pod pismem (odwołaniem, skargą, wnioskiem itp.) podpisuje się klient, a nie tak jak powinno być - radca prawny w imieniu klienta.
Czujesz różnicę ?
_________________
Zły ptak to ten co swe gniazdo kala,

czy ten, co mówić o tym nie pozwala

(Pij Lecha i wałęsaj się ...)
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11480
Skąd: -)
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018   

Dobra, fajno, ale nie na temat, bo to usługa polegała nie na podpisaniu się pod dokumentami procesowymi tylko na wydaniu opinii prawnej.

Podobnie, jak dla przykładu, nie jest ważne czy kto ma uprawnienia SEPowskie az na 20kV, czy tylko na zwyczajne 1 kV jezeli dyskusja jest o instalacji na 230V.
;)

Mamy wolny rynek - jedni liczą za usługę drożej inni, taniej, jeden reklamuje tego inny tamtego odradza.
Normalka.

:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group