Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Prośba] Wsparcie NFoW
Opublikował Wiadomość
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
  Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   [Prośba] Wsparcie NFoW

W tym miesiącu po raz kolejny przypada okres płatności za konto (wraz z innymi usługami) i domeny.
Zwracam się z prośbą o wsparcie naszego projektu. Brakuje nam jeszcze 600 stówek.
Kto chętny, to proszę o pomoc w przesłaniu przysłowiowej złotówki. Każda kwota mile widziana.

Informacje gdzie i co -






Za wszelkie datki z góry DZIĘKUJEMY !!!


:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy.

Niestety, apel Stevie-go o finansowe wsparcie Forum spotkał się z niewielkim odzewem, daleko niewystarczającym w stosunku do potrzeb. Nie dopuśćmy do tego, aby ta łącząca, czasami dzieląca nasze wojskowe i prowojskowe środowisko, ale per saldo pożyteczna inicjatywa splajtowała. Dlatego, jako forumowy wolontariusz, dołączam się do prośby najbardziej zaangażowanego wolontariusza Jarka - pomóżcie.

Janusz Sutor "Szwejk"
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Nie istotne są animozje, ważne że możemy tu dyskutować, baza wiedzy też jest dostępna dla każdego, przyłączam się do apelu bo chyba warto poświecić parę złotych.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13510
Skąd: ---
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

Drobne wsparcie poszło.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

Nie chce się mądrować Panowie, ale czy wy czasem nie przepłacacie za obsługę techniczną forum i jej hosting ??

Oczywiście ja nie znam szczegółów technicznych waszego serwisu (jaki macie ruch, bazę, backup itd.), ale kurcze ja serwis jednostki-wojskowe.pl prowadzę za mniejsze pieniądze niż wnioskuję po waszych wpisach wy płacicie (nie chcę tutaj wchodzić w szczegóły w swoje koszty), a mam kilka tysięcy wyświetleń dziennie, ruch dochodzi do kilkunastu GB miesięcznie, napewno mam mniejszą bazę niż wy (bo i profil jest inny - u mnie strona, u was forum), ale może warto by było pomyśleć nad zmianą hostingu ??

Jak jesteście zainteresowani to na priv mogę powiedzieć gdzie ja hostuję swój serwis. Może chłopaki po prostu ktoś was ostro kroi i przepłacacie.
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

gathern, tu chodzi też o moc serwerów, bo zapytań do bazy danych jest bez porównania większa niż w przypadku "zwykłej" strony.
Ruch (w zależności od pory roku) waha się od 45 do ponad 200 GB/mies. Dziennie odwiedza nas od 3 do 15 tys /dziennie (i to są "unikalni" - bez robotów).
Oczywiście, że można dużo taniej. Tylko (po rozeznaniu się wśród ludzi działającymi na tym skrypcie) jest małe ale. Nie każdy usługodawca dźwignie taki ruch i jest wiele problemów z obsługą większego ruchu. Ba, nawet duży Home.pl ma z tym problem.
U swojego mam już wypracowane kanały kontaktu i dość szybko reagują na zgłoszenia awarii. Sam chyba widzisz, że bardzo rzadko są "zwisy".
I tak już zmniejszyłem ilość dodatkowych usług żeby zejść z ceny. Niektóre dodatkowe opcje weszły w standardową cenę. Wojsko jest biedne, więc trzeba ciąć koszty ;)
A szczerze mówiąc, powoli mam dość malkontenctwa i wciąż roszczeniowej postawy środowiska. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich, ale .... to zjawisko jest w przeważającej części. :(
Dzięki uporowi Moderatorów (wielki szacunek dla ich pracy !! :efendi2: ) i niektórym Userom (nie wymienię ich, bo być może sobie tego nie życzą - praktycznie wciąż ci sami! ) jeszcze trwamy. Jeszcze mi się chce. Jak przez ostatnie 14 lat (12 na tym hostingu). Ale jak długo? Nie wiem. :niewiem:
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Małe wsparcie na dobry początek poleciało.
:gent:
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
Ptica 
6
SNFoW



Pomógł: 6 razy
Wiek: 58
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 1203
Skąd: Kujawskie plemie
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Wracając do 2006.....może Jarku nasze zdania trochę mijają się z.............i tu koniec Zawsze wspomagałem :"NASZE" forum i jako emeryt (kur...a) będę dalej wspomagał :cool:
_________________
Lepsze jutro było wczoraj...i nigdy nie wróci :(
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Bo tu nie chodzi o to by się tylko ze sobą zgadzać i dowartościować, chodzi o to by się czegoś dowiedzieć, otrzymać pomoc gdy jest potrzebna i trochę podyskutować.
:gent:
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Nie, no najważniejsze w tym wszystkim to dofinansowanie darmozjadów.
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Dobrze wiesz że nie ma przymusy, zawsze ci co najwięcej zadymy robią najmniej się udzielają. Trafiłem na forum 12 lat temu gdy szukałem informacji, trafiłem tu i zostałem bo otrzymałem to czego szukałem. Nie ma chyba tygodnia by nie pojawił się ktoś potrzebujący informacji lub pomocy i choćby tylko po to warto by forum istniało.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Jako żem stara i starania mojej kosmetyczki na nic...jedna wizyta u niej mniej i tak mi nie pomoże :czaro: to wpłacam...i kto mi zabroni ..... :czarownica:
 
 
beryl73 
8
kiedyś to było wojsko...



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3947
Skąd: zielone berety
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   

Poszło drobne wsparcie.
_________________
6. Starajcie się pisać po polsku z zachowaniem kultury języka (...).
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017   

Serdecznie dziękujemy za okazane WSPARCIE!!!

W czerwcu kolejny termin płatności za usługi, więc już teraz zaczynamy zbiórkę na utrzymanie NFoW. Wszelkie datki przyjmiemy z wielką radością i z góry za nie DZIĘKUJEMY :!: :efendi2:
By odróżnić "Przyjaciół NFoW" od darczyńców utworzyłem specjalną grupę "#BRYGADA WSPARCIA" i wszyscy, którzy od 01 stycznia 2017 roku wesprą nas finansowo będą dodawania do tej grupy, która ma nowy kolor, będą nowe tarcze (pisać do mnie na PW) z nickiem oraz zwiększony limit przesyłania załączników (plików) w treści posta.

Jeszcze dzisiaj zaprezentuję projekt tarczy i pierwsi "Darczyńcy" będą dodani do grupy.

Jarek "Stevie" Bąder
Administrator
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 22 Lut, 2017   

A oto propozycja Tarcz (zamiast awatara) dla "Brygady". Duża i mała.

Jeżeli ktoś z Brygady Wsparcia jest zainteresowany, to proszę o wiadomość na PW.

:gent:

Tarcza brygada wsparcia6a nick_maly.jpg
Mała tarcza
Plik ściągnięto 4328 raz(y) 27,99 KB

Tarcza brygada wsparcia6a nick.jpg
Duża tarcza
Plik ściągnięto 1 raz(y) 70,53 KB

_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group