Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poświadczenie Bezpieczeństwa POUFNE a zatarty wyrok
Opublikował Wiadomość
m_niebieski 
3


Wiek: 64
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Lis, 2019   

Wy mi lepiej wytłumaczcie, jakie kryteria obowiązują SKW przy sprawdzaniu delikwenta np. do TAJNEGO. Ankieta złożona 1 sierpnia 2018, pies z kulawą nogą nie zadzwonił ani nie napisał pisma. Takie mają zasady? No i do kogo można wystosować pismo, że mi zależy na czasie itedeitepe. Bo może jak już skończą sprawdzać wysoko postawionych polityków to może i na mnie przyjdzie czas. Ankieta tak naprawdę już trzecia z rzędu, niewiele się zmieniło w moim życiorysie, wszystko maja podane na tacy, no co tu sprawdzać tak długo? :czytam:
_________________
Emeryt z 2013 r. pracujący "przy" wojsku
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pią 29 Lis, 2019   

A to sprawdzają wysoko postawionych polityków? Od kiedy? ;)
 
 
kolsz90 
1


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 49
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 06 Gru, 2019   

Niezgodne z prawem byłoby odrzucenie wniosku o poświadczenie bezpieczeństwa z powodu zatartego wyroku lub też samego wpisu w KSIP itp.

WSA o usuwaniu danych z KSIP

Zawsze można napisać wniosek do KGP o usunięcie tych danych (nie zawsze skutkuje, można to zrobić przez ePUAP)

Jeśli chodzi o PB POUFNE (które o ile się nie mylę poświadcza pełomocnik ds. ochrony inf. niejawnych) to możesz zostać wezwany i pytane o informację z KSIP i to tyle.

Cyrk to jest dopiero tutaj:

Czy ułaskawienie wystarczy Kamińskiemu by mieć dostęp do inf. niejawnch?

Ten człowiek miał być koordynatorem ds. służb specjalnych :lol:
 
 
mati001 
1


Dołączył: 02 Lis 2019
Posty: 32
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019   

Ja pisałem pismo do KGP o wymazanie z ksip , mówiąc krótko odmówili mi tłumacząc sie , że jest to baza powszechnie nie dostępna i tylko oni mają do niej dostęp . Mogą ewentualnie udostępnic SKW i innym służba na ich prośbę ... Postepowanie karne wobec mnie zostało warunkowo umorzone i w krk nie widnieje bo mnie WKU sprawdzało. W styczniu ide do służby przygotowawczej i powiedzieli , że nie ma przeciwskazan bym potem wstapił do służby zawodowej . Ciekawe jak to bedzie później z dostępem do informacji niejawnych w stopniu szeregowego ;)
_________________
Mati001
 
 
ArturO 
5


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 937
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019   

Bez problemu, znam dawnych "kryminalistów", którzy siedzieli w więzieniu (np. za napaść na funkcjonariusza) i służą obecnie jako szeregowi. Jest to patologia, no ale takich ludzi przyjmuje się do armii...
 
 
mati001 
1


Dołączył: 02 Lis 2019
Posty: 32
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019   

Ciekawe co potem przy awansie np. na Kaprala :)
_________________
Mati001
 
 
ArturO 
5


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 937
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019   

Tego to już nie wiem, akurat osoby, o których wspomniałem nigdy kapralami nie zostaną ze względu na wykształcenie. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group