Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Służba w żandarmerii wojskowej
Opublikował Wiadomość
Insai177 
1


Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018   Służba w żandarmerii wojskowej

Witam, chciałbym uzyskać jakieś informacje odnoślnie służby w żandarmerii wojskowej jak tam jest, ile się zarabia na stopniu sierżanta, ogólnie jak oceniacie tą służbę i kadrę( w Lublinie)no i jak te służby wyglądają . Chciałbym się tam przenieść z SG bo zaczynają mnie ostro irytować dojazdy i praca w jednym z największych przejść granicznych. Czuje się jakbym robił w chinskiej fabryce 150%normy i wciaz pierdolenie, straszenie i jęczenie po kilku latach zaczyna mnie to już ostro wku***** nie wspominając juz o naprawdę żenującym wynagrodzeniu przy pracy 12h i przynajmniej 7 nocach w miesiącu po ktorych wracasz jak zwłoki .Stąd moje pytania nie chciałbym zamienić roboty na jeszcze gorszą a niestety nie znam nikogo z żk. Dziękuję z góry za odpowiedź.
 
 
artur7314 
4


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 210
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018   

Z tego co wiem to z przyjęciem kiepska sprawa. Wejdź na stronę http://zw.wp.mil.pl/ w zakładce nabór po lewej stronie wszystkiego się dowiesz. Najlepiej ja zadzwonisz do kadr MOŻW Warszawa bo WŻW lublin podlega i już wszystko będzie wiadome. Z nieoficjalnych informacji roznoszonych drogą pantoflową to ponoć zakaz przyjmowania po 15 roku służby i 35 życia. Tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda.
Wytrwałości Pozdrawiam
 
 
Brzytwa 
6



Pomógł: 10 razy
Wiek: 44
Dołączył: 19 Lip 2014
Posty: 1726
Skąd: z kątowni
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018   

Nieprawda. Staraj się, są miejsca. W ŻW jest masa wakatów, w tym podoficerskich. A pracy przybywa, oj przybywa z każdym rokiem.

Twoje doświadczenie z SG także na pewno jest mile widziane.
_________________
....
 
 
Insai177 
1


Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018   

Czaje dzwoniłem dzisiaj to kazali składać papiery miło podeszli do sprawy tłumacząc jak wygląda nabór gdzie składać papiery itd. dzięki za info ale chciałbym dowiedzieć się właśnie jakie są średnio zarobki na sierżancie, jak służby wyglądają czy to głównie robota dochodzeniowca czy coś innego i czy sobie chwalicie. PS 10 lat w sg nie mam ani 35 więc szansa jest ponad to biegła znajomosc angielskiego i historia z frontexem chcoiaz nie wiem czy tam to sie przyda.
 
 
Brzytwa 
6



Pomógł: 10 razy
Wiek: 44
Dołączył: 19 Lip 2014
Posty: 1726
Skąd: z kątowni
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2018   

Na sierżancie zależy od pionu, czy prewencja czy dś lub kryminalny itp. Są dodatki, uznaniowe. Optujesz za dś? Sierżant średnio 3500 zł plus dodatki np. mieszkaniowy, wysługa, dodatek za pion itp.
_________________
....
 
 
Insai177 
1


Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018   

Brzytwa powiedz mi proszę jeszcze jak wyglada sprawa z pracą w danej jednostce/wydziale czesto przerzucają Cię do innych jednostek? Czy może jak dostaniesz się np do takiego Lublina(tam mam chate) to juz zostajesz tam...
 
 
artur7314 
4


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 210
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2018   

Nie nie przenoszą, a mogą oddelegować do wykonywania zadań w innej JŻW, ale TY zajmij się najpierw kwitami do przeniesienia. U mnie w JŻW służy paru chłopaków z SG i są zadowoleni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group