Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozwolenie na broń
Opublikował Wiadomość
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12852
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Nie 21 Sty, 2024   

Art. 220 KPA

Cytat:
§ 1. Organ administracji publicznej nie może żądać zaświadczenia ani oświadczenia na potwierdzenie faktów lub stanu prawnego, jeżeli:
1) znane są one organowi z urzędu;
2) możliwe są do ustalenia przez organ na podstawie:
a) posiadanych przez niego ewidencji, rejestrów lub innych danych,


Cytat:
§ 4. Organ administracji publicznej może żądać przedłożenia oryginału zaświadczenia, innego dokumentu lub potwierdzenia uiszczenia opłat i kosztów postępowania, o których mowa w § 3, o ile złożona kopia nie pozwala na weryfikację autentyczności oraz integralności lub jeżeli jest to uzasadnione innymi okolicznościami sprawy.


więc w zasadzie jeden komplet powinien wystarczyć, podobnie zdjęcia, bo legitymacja raczej będzie jedna. Wpłata raczej osobno. Ale i tak najlepiej zadzwonić, bo Pan Żandarm może mieć zupełnie inny pogląd i tylko wydłuży to sprawę.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
gonzo93 
1


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Lut, 2024   

Ciąg dalszy moich starań o pozwolenie. Dowiedziałem się telefonicznie, że decyzja o wydaniu mi pozwolenia została w końcu podpisana. Trwało to 5 miesięcy (pięć) :x :x :x
Wysłałem wniosek o pozwolenie na pozyskanie broni (promesę). Ciekawe ile teraz będę czekać i ile będę czekać na dosłanie dokumentu pocztą.
_________________
Los nagradza przygotowanych
 
 
Radhezz 
3
a gdzie tu panie do emerytury...



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 124
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Lut, 2024   

Mam "dziwne" pytanie, bo trochę jeszcze czasu minie zanim ogarnę obieg dokumentów w naszej "firmie" - pisząc wniosek o wydanie zaświadczenia o byciu żołnierzem zawodowym i przydzieleniu broni służbowej należy dołączać wyciągi z rozkazu w kwestii wyznaczenia na stanowisko i przydzielenia, czy takie weryfikacja takich danych powinna się odbywać po stronie jednostki?

Pytam bo sprawa jest niejednoznaczna z punktu widzenia jeszcze-niedawno-cywila, zwłaszcza że nie mam jak ustalić nawet w którym rozkazie dostałem przydział broni...
_________________
Zacząłęm od zera, i sporo mi go jeszcze zostało...
ex. Najtańsza Siła Robocza || ex. Aktywna Rezerwa
Każdy zasługuje na mądrego przełożonego. Niektórzy go bezwzględnie potrzebują.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group