Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzech studentów WAT zasłabło, jeden zmarł
Opublikował Wiadomość
Watelumajorze
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Lip, 2019   

To już prędzej przymiotnik o ile mnie resztki wiedzy językowca nie mylą...
 
 
MDS 
7


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 2760
Wysłany: Sro 10 Lip, 2019   

Może być przymiotnik. Ale nadal nie wiem co to.
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 17 Lip, 2019   

Watelumajorze napisał/a:
To prawdziwa odzywka?

Nie do mnie, ale przy mnie. Tak.
Co do słowa: to faktycznie - są na świecie rzeczy które się ani google ani językoznawcom nie śniły.
Co do pisowni jako że słowniki tego słowa nie znają to nie wiem czy powinno być przez "ę" czy przez "en".
Pamiętam także jak ów bohater - kazał jakiemuś podchorążemu zawołać dziewczyny spod prysznicu na pływalni :lol:
To akurat było całkiem zabawne. Przynajmniej potem mówił że żartował :brawo:
 
 
buntaro 
6
buntaro


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 1726
Skąd: już z ZER-u
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019   

Nowe informacje w sprawie tego nieszczęśliwego zdarzenia. Będą zmiany w zaliczeniu marszobiegu:
Cytat:
Zajęcia z marszobiegu wrócą. Jak twierdzi Jankiewicz, będą realizowane wczesną wiosną do końca kwietnia. Uczelnia zarządziła zmiany w sposobie prowadzenia zajęć. - Oprócz ich przełożenia na inny okres, wczesnowiosenny, wydłużony został czas ich zaliczenia o 15 minut, aby można było pokonać niemal całą trasę marszem - wyjaśnia Jankiewicz.

https://wiadomosci.wp.pl/smierc-w-wojskowej-akademii-technicznej-co-sie-dzieje-na-uczelni-6427949925942913a
_________________
Nie wierzę w niezdementowane informacje - Aleksander Michajłowicz Gorczakow
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1821
Skąd: JW ****
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019   

buntaro napisał/a:
Nowe informacje w sprawie tego nieszczęśliwego zdarzenia. Będą zmiany w zaliczeniu marszobiegu:
Cytat:
Zajęcia z marszobiegu wrócą. Jak twierdzi Jankiewicz, będą realizowane wczesną wiosną do końca kwietnia. Uczelnia zarządziła zmiany w sposobie prowadzenia zajęć. - Oprócz ich przełożenia na inny okres, wczesnowiosenny, wydłużony został czas ich zaliczenia o 15 minut, aby można było pokonać niemal całą trasę marszem - wyjaśnia Jankiewicz.

https://wiadomosci.wp.pl/smierc-w-wojskowej-akademii-technicznej-co-sie-dzieje-na-uczelni-6427949925942913a



Postuluje aby natarcie kompanii zmechanizowanej również zostało objęte w takowym okresie. Pójdę nawet dalej. Powinniśmy dążyć do powstania i ratyfikowania V konwencji genewskiej aby wszelkie działania zbrojne odbywały się tylko w temperaturach nie niższych niż 0C i nie wyższych niż 25C w cieniu.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
MDS 
7


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 2760
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019   

Wzorem urlopu na żądanie oczekuję wprowadzenia przerwy na żądanie przez uczestnika jakiegokolwiek wysiłku fizycznego w chwili pojąwienia się potu.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13501
Skąd: ---
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019   

A ja Was proszę - nie róbcie sobie jaj w obliczu tragedii.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11528
Skąd: -)
Wysłany: Sro 25 Wrz, 2019   

Tyle że tragedia nie polegała na tym że ktoś zasłabł tylko na tym że po tym zasłabnęciu się nim nie zajęto. Przyjęte nowe rozwiązanie nie jest więc prawidłowe. Jest unikiem. Stłuc termometr nie będzie gorączki.
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group