Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Testy sprawnościowe do wojska
Opublikował Wiadomość
Volteno 
1


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: Elk
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   Testy sprawnościowe do wojska

Witam. Panowie pytanie może wydawać się dla Was śmieszne i zabawne, dla mnie mniej. Od zawsze marzyłem o służbie w wojsku, teraz zbliża się czas ukończenia szkoły i zaraz po tym chciałbym przystąpić do rekrutacji. Jestem wysportowany, mocny fizycznie po prostu czuje się na dużych siłach, jedyny problem w tym że nie umiem pływać przez to iż topilem się w dzieciństwie. Wiem, że w jednym z testów jest marszobieg na 3000m lub pływanie przez 12 minut. Czy na rekrutacji wybieram, do czego chce przystąpić tzn bieg lub pływanie czy jest to z góry przydzielane losowo. Jeśli z góry jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam serdecznie
 
 
sargento 
5


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 547
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   

Wybierz bieg.
_________________
---
Najniżsi podoficerowie są najdumniejsi
Georg Christoph Lichtenberg
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   

W większości jednostek, nie byłoby gdzie prowadzić testu z pływania. Normalnie możesz biegać.
 
 
Volteno 
1


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: Elk
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   

Czyli rozumiem, że po prostu jest możliwość wyboru? Dzięki panowie za odpowiedź
 
 
ArturO 
5


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 937
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019   

Na kwalifikacjach zazwyczaj nie ma możliwości wyboru. Jest po prostu bieg. Ja jako zawodowy mam problem z tym żeby iść na basen bo terminy zazwyczaj są takie, że kolidują z obowiązkami służbowymi, a co dopiero kandydat. :D

Także nie martw się, będziesz biegał.
 
 
*333* 
5


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 929
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Lis, 2019   

Dzień dobry.
Kwalifikacje do służby obejmują również egzamin z wf. Po rozpoznaniu tematu stwierdzam, że jest w tym temacie duża różnorodność w normach (np. są kategorie wiekowe powyżej 30 lat i koniec a znalazłem też powyżej 41, inne "wartości" w poszczególnych konkurencjach jak też wybór/brak wyboru np. w konkurencji podciąganie/ławeczka) Czy są jakieś oficjalne wytyczne (normy) w temacie, czy faktycznie dany dowódca jednostki może sobie sam wybierać wg jakich norm egzaminowani są kandydaci do służby zawodowej/NSR w ramach kwalifikacji?
:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group