Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WSOWŁ promocja 1997
Opublikował Wiadomość
Oli73 
1



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 19 Gru, 2005   

Chłopaki ależ tu u nas niemrawo, czy nikt tu nie zagląda??
 
 
 
Karzeł
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2006   

Witka Szykulaki(Twarze) i Szuwarki z najlepszego wypustu '97.
Karzeł się melduje w szeregu. :gent:
Fajnie jest zaleźć starych znajomych.
Z wieloma innymi:
1. Święty,
2. Młody/Bruś/,
3. Siwy/Brdynek/,
4. Sopel,
5. Biker,
6. Biragus,
7. Kaki,
8. Medyk,
9. Korbi,
10. Grzyb,
11. Ja,
służymy Ojczyźnie w Przasnyszu. Był jeszcze Menacha, ale on poszedł do Wsi i "przepadł". Z tego co wiem to był kiedyś w Olsztynie, ale teraz nie wiem.
Miałem kiedyś kontakt tlf. z wieloma naszymi falusiami ale troche to się pourywało. Mam namiary na: Czestera; Siela, Batika, Wicka, Czekala, Alego, Gorzałkę, Kułaka, Toudiego (14 pl), Radara, i kilku innych. Czsami uda mi się pogadac z Kępesem. Może niektóre tlf. sa juz nie aktualne, ale jeśli ktos poszukuje z kimś kontaktu to ja chetnie pomogę. A jeśli chodzi o jakis spot - to ja bardzo chętnie :piwo: . Zegrze byłoby dobrą lokalizacją.
Pozdrawiam wszystkich!!
Karzeł
 
 
Karzeł
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2006   POTRZEBNA POMOC!!

Szanowni koledzy naszemu koledze Robertowi Chodorskiemu i jego rodzinie potrzebna jest pomoc. Szczeguły sa tu: http://www.10bkpanc.sow.mil.pl/kubus.htm
 
 
radeklw 
1


Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Środkowa Polska
Wysłany: Sob 14 Sty, 2006   promocja 97' oczywiście

Wita wszystkich Korbi (jak już Karzeł wspomniał siedzimy w Przasnyszu dużą grupą). Wcześniej byłem w 9 Pułku w Lidzbarku Warm. (są tam Sylwek Tabaka, Krzysiek Gajewski, Adam Maksimuk - był Sosna ale uciekł do Legionowa i Jarek Kowalski (obecnie 20 BBZ Bartoszyce) też tam byłem (2 lata zmarnowane eeech). Piotr Wojtalik jest w Dęblinie razem z Robertem Krzyzińskim a Dobrek Nowak u "Borowików". Arek Marczuk od dawna w SG......tyle wiem...szukam kontaktu z Miderusem no i B. Klekowskim.....strzałeczka wszystkim
 
 
 
Faustus
2



Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 59
Skąd: z kątowni...
Wysłany: Sob 11 Lut, 2006   

Dziś dowiedziałem się od Gmyzola, że na wieczną wachtę, po długiej walce z chorobą, odszedł Grzesiek "Marynarz" z 11 plutonu. Rozprowadźcie tą smutną wiadomość po znajomych. Pogrzeb ma się odbyć we wtorek na Wybrzeżu. Jeśli macie tam kolegów, to dowiedzcie się więcej szczegółów. Ja niestety nie będę miała okazji uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu.

Odpoczywaj w pokoju...
_________________
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
 
 
Karzeł
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2006   

:cry: Pogrzeb Grześka odbędzie sie w Ustce w Kościele Garnizonowym CSMW we wtorek o 13.00 :cry:
 
 
radeklw 
1


Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Środkowa Polska
Wysłany: Nie 26 Lut, 2006   

Włąśnie się dowiedziałem, że Krzysiek Kaczorek (służy w PŚB w Pruszczu Gdańskim) walczy z rakiem kręgoslupa. Ech co to się wyrabia na tym świecie. Z pozytywów to spotkałem kilka dni temu Dobromira Nowaka z "12", który wrócił z Iraku i ma się dobrze...
_________________
Oczekujący na lepsze...
 
 
 
amsi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

Witam serdecznie rocznik !!!

amsi to inicjały imienia i nazwiska gościa z 11 - tego.

Dzisiaj odnalazłem to forum, całkiem przypadkiem, no i popatrz Marynarz nie żyje. To się porobiło. Trochę to smutne kiedy pomyślę - tyle lat.

Tu w Warszawce trochę nas jest. Razem z Andrzejem Kwaśnikiem i Jarkiem Tomaszewskim wiążemy koniec z końcem w CWŁ SP.

Odezwę się jeszcze.
Pozdrawiam Adam Stojałowski
 
 
krzychu50
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

Witam,
Jeżeli ktoś mnie jeszcze pamięta to serdecznie zapraszam do korespondencji na adres "krzychu50@wp.pl". Zawsze warto odświeżyć stare znajomości.
Pozdrawiam wszystkich,

Krzysztof Trojanowski :zly4:

[ Dodano: Wto 11 Kwi, 2006 ]
radeklw,
Czy ktoś ma jakieś bliższe dane dotyczące Krzyśka Kaczorka. Facet jest z mojego plutonu. Jest jakaś szansa na pomoc?
 
 
Irkucki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Witam wszystkich co za morzem na morzu i na lądzie (tu Irkucki z 11-go) trafiłem na forum przez Apacza. Jestem nadal w Bydgoszczy mam kontakt z kilkoma osobami (zapraszam na priv)
 
 
Buczek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Kwi, 2006   

Sporo nas tu Panowie Łacznościowcy :)
ale nadal marnie w porównaniu z liczebnością "wypustu" :cool:
zakładając posta nie spodziewałem się wielu odpowiedzi - Oli zarzuca, że niemrawo tu - no fakt - troszeczkę to zaniedbałem - obiecuję poprawę.
To przykre że nasi koledzy odchodzą, lub walczą z przeciwnościami losu - jakie by one nie były.
Jeżeli tylko istnieje możliwość pomocy - a istnieje prawie zawsze - pomagajmy sobie, to naprawdę niewiele kosztuje a komuś może sprawić wielką radość.
Jeżeli ktoś wie jak - niech powie innym - w wielości siła :)
Jeśli chodzi o odnajdywanie znajomych - ruszyło się, niestety przy bardzo dla nas wszystkich smutnej okazji czyli pożegnaniu naszego kolegi odchodzącego na wieczną wachtę. Oby nigdy więcej - a najlepiej nie przez najbliższe 70 lat.
Odzywajcie się Panowie Oficerowie.
Wysyłajcie swoje namiary.
Tak się jakoś składa że jesteśmy coraz wyżej w wojskowej hierarchii, nigdy nie wiadomo kto komu będzie mógł popmóc.
I jeszcze jedno - kopnijcie w ...biip wiadomo-kto każdego kto powie że w wojsku nie ma kolegów.
Pozdrawiam.
Buczek.


No co jest koledzy wojskowi :)
Zamarło tu troszkę.
Gdyby się ktoś nudził i chciał pogadać to podaję swój numer służbowy 26-71-34
POzdro
Buczek
 
 
Długi 15pl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Sie, 2006   

Witam i pozdrawiam serdecznei elitarny rocznik '97 :gent: Długi (Płocha) z 15 pl zgłasza się i melduje co wiem o naszych chłopakach: ja służę w W-wie w Centrum Reagowania Epidemiologicznego, utrzymuje kontakt z Bambo (Szkółka) (Centrum Informatyki SG), Miśkiem (Strzałkowski) Siadako (Siadaczko) - obydwaj w BOR, Aksamitem służy razem ze mną. Część chłopaków jest w Zegrzu - Rokiś, Gożdźiu, Ciostek.
Może byśmy pomyśleli o zorganizowaniu 10-tej rocznicy naszj promocji (jakże zacnych oficerów).
:tort:
Może byśmy zgwałcili tych w Zegrzu żeby wypytali się ile co by kosztowało ( jakieś domki, impreza w kasynie).
Ja jestem za :balanga2:
 
 
ciżma
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   

Cze wszystkim z promocji 97'Pozdrawiam!
Po postach widać ,że spóźniłem się tylko rok ale to nic !
Ja walcze w Żaganiu ,Kaczmar,Paliwoda i Gepard Czester w Świętoszowie -na Anakondzie też byłem i Gierama spotkałem ,he,he... Rawski jest w Sieradzu ,Kobiela widziałem w Budowie ... no a teraz znowu jadę do Iraku ......,pozdro jeszcze raz kompanię Szykuły
 
 
TIGER 97
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lis, 2006   

Już szron na glowie juz nie to zdrowie a w sercu ciągle maj hehe (oczywiscie zarcik)
Witam falusiów z 1 i 2 kpmpanii pchor z wypustu 1997.
Melduje się Sebastian Lewandowski /wel TYGRYS pl 15 kpchor, widze po niektórych postach że nie jest dobrze z niektórymi kolegami - mówie tu o KACZORZE.
Jak by ktoś chciał poklikać podałem GG a nr służbowy to 548-427.
Obecnie służę w 3.elt - to ta eskadra co przyjmuje na dniach sławne F-16, niestety ustawa pragmatyczna w moim przypadku nie była łaskawa i nadal porucznik hehe.
Co do spotkania w Zegrzu jestem zawsze ZAAAA.
w Poznaniu utrzymuje kontakt z kilkoma chlopakami z naszej falki - MISIEK (Jasiu Brzezicha), TOKAR (Piotrek Tokarski), SŁOWIK (Krzychu Drozd), NIERAD (Andrzej Nieradko)
Może ktoś wie co ze SKOCZKIEM, GÓRNIKIEM i MAXEM bo mi się urwał kontakt.
Pozdrawiam DŁUGIEGO i ferajnę która opisał, TROJANA , Leszka Romanowskiego, MEDYKA i wszystkich któych nie wymienilem a którzy mnie znają. Do usłyszenia TIGER
 
 
rksj
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lis, 2006   

pozdrawiam 1 i 2 kompanię, jestem w Zegrzu, mam kontakt z chłopakami tam pracujacymi -Żarówa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group