Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zolnierzkobiety w praktyce dzialan na Ukrainie
Opublikował Wiadomość
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11476
Skąd: -)
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   Zolnierzkobiety w praktyce dzialan na Ukrainie

- Jak pani widzi codzienną rzeczywistość frontu? Interesuje mnie pani perspektywa, zwłaszcza jako kobiety.
- Jestem tu od maja, trochę przyzwyczaiłam się do warunków wojennych. Nawet przed chwilą było słychać, że coś lata w powietrzu, wybuchy. Nigdy nie ma spokoju, ciszy. Jako kobieta mogę powiedzieć, że nie każdy chce ze mną pracować.
- Dlaczego?
- Większość wolałaby pracować z mężczyznami. Chodzi również o warunki fizyczne. Pracowałam już na opancerzonym wozie bojowym. Wiadomo, że trudno wyciągnąć spod ognia 90-kilogramowego chłopa z bronią, kamizelką i pełnym sprzętem. Potrzeba do tego trochę siły. No i koledzy bardziej się o mnie martwią, a to czasem przeszkadza. Człowiek przestaje myśleć o swojej misji i zaczyna się zastanawiać, jak mnie uratować.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-programistka-ruszyla-na-front-co-30-sekund-cos-przelatuje-mi,nId,6913774#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group