Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Radca WP
Pią 03 Mar, 2023
[Pomocy]
Opublikował Wiadomość
olaola1999 
1
olaola1999


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Białystok
  Wysłany: Wto 14 Wrz, 2021   [Pomocy]

Mam ogromny problem jestem w dupie kiedys gdy mialam 17 lat poszlam do liceum na biol chem i zmienilam te liceum na mat fiz inf pozniej zmienilam liceum na prof humanistyczny az popadlam w depresje i nauczycielki polecily mi szpital dziciecy oddzial psychiatryczny. Moja mama mnie tam zapisala i tam stwierdzono mi autyzm z mojej winy bo chcialam dostac nauczanie indywidualne i naczytalam sie o tej chorobie i udawalam autyste i zdalam test tak zeby wpisali mi autyzm i dostalam nauczanie indywidualne w liceum biol chem. Zdalam mature ale wczesniej poznalam chlopaka ale mnie zostawil i sie pocielam i trafilam na szpitala mialam zalamanie nerwowe tam mi wpisali diagnoze shizofrenie nawet lekarz ze mna nie rozmawial w tym szpitalu bylo tragicznie tylko lerzalam na lozku i dawano mi leki na chorobe ktorej nie mam. Wyszlam ze szpitala nie biore lekow bo nie czuje sie chora tylko to bylo chwilowe zalamanie i poszlam na studia pielegniarskie ale ich nie ukonczylam pozniej poszlam do pracy. Pracowalam na wtryskarkach i postanowilam pojsc do wot( to bylo moje marzenie po skonczeniu studiow pielegniarskich isc do wojska ale nie wyszlo) gdy bylam na rekrutacji w Bialymstoku zmierzono mi cisnienie i zawazono i mialam rozmowe z lekarzem i on zapytal czy mi zalezy na wojsku a ja ze tak to dal mi skierowanie do placowki wojskowej w Ełku i tam pojechalam nastepnego dnia tam mialam rozmowe z lekarzem psychologiem neurologiem itp. Powiedzialam ze bylam w szpitalu i dostalam kategorie E paragraf schizofrenia i blizny na lewym przedramieniu. Zalamalam sie totalnie i znowu trafilam do psychiatryka i zlamali mi serce. Tam leczyli mnie na schizofrenie a tlumaczylam im ze nie jestem chora i chcieli mi wcisnac zastrzyki ale sie udalo ich nie dostac bo bralam leki. Wyszlam ze szpitala i i ch nie biore bo nie jestem chora tylko strasznie przezywam jakies niepowodzenia w zyciu. Jak usunac te diagnozy? Bo chce sie rekrutowac na zolnierza zawodowego bo nie moge juz sie odwolac do zmiany kategorii bo to kategoria E a przepisy podczas rekrutacji nie byly naruszone. Postanowilam walczyc o siebie. Zrobie tatuaz na lewym przedramieniu. Blizny nie sa duze tatuaz je zakryje i powiem ze dziki kot z wioski mnie podrapal gdy chcialam wziac go na rece i dostalam zadrapan. Tylko mam problem z tymi pobytami w szpitalu nie wiem jak usunac te diagnozy bo jestem zdrowa i nie biore lekow pomocy mam wielki problem kazda wiadomosc od was jest wazna. Pozdrawiam ❤
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11480
Skąd: -)
Wysłany: Wto 14 Wrz, 2021   

olaola1999 napisał/a:
Jak usunac te diagnozy?


Ha. Zapewne za chwilę odezwą się, niosąc szczerą pociechę, grupowicze wierzący w reinkarnację.
:czytanie:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
olaola1999 
1
olaola1999


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 14 Wrz, 2021   

Napewno jest jakies rozwiazanie prosze o pomoc

[ Dodano: Czw 16 Wrz, 2021 ]
Czy ktos wie czy by mnie przyjeli na zolnierza zawodowego jakbym usunela te diagnozy ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group